Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Искам да благодаря

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Искам да благодаря

    Здравейте, приятели!
    Ще ви разкажа за едно на пръв поглед нелепо мое закъсване,но само на пръв поглед!Това се случи днес в ранния следобед!
    Реших да разкарам децата до Ст. Мин Бани .Тръгнахме и всичко си беше ок,докато не стъпихме на кишавия сняг!
    На около 1.2 километра посока Богородична Стъпка (на 150 метра преди крайната цел) Нисана взе да става доста неустойчив и на един десен завой с нагорнище ,мина няколко метра и до там! Снега беше доста кишав, и при леко превъртане на гумите веднага се заледяваше под гумите!Понеже бях с гуми за кал BFG Mud и доста широки 265 ,естествено бързо си показаха слабостта към снега! Реших на заден ход да върна няколко метра и пак да атакувам баирчето...но без успех! Тогава реших да се откажа и тръгнах на заден ход ! Лека полека и на едно място реших да обърна джипа ,като атакувам със задницата !
    Джипа се извъртя напречно на пътя и до там ни напред ни назад!

    Разбрах,че нещата отиват на "Обади се на приятел" и така звъннах на Дидо с Г-егата и Бенджи. Дидо само ме попита къде съм,аз му обясних и той ми каза, стой там без да мърдаш и правиш опити за само-измъкване от ситуацията! Съгласих се естествено (като новак)!
    Не ми оставаше друго освен да кажа на малките деца да играят и да се забавляват на снега, докато дойде спасителната група!

    Аз си носих кафенце и докато го изпих (и хем им казах да не бързат) понеже децата се заиграха ....фаровете на Г-егата блеснаха и децата взеха да викат "Тате ,тате Г-егото идва" и взеха отново да се въргалят в снега от радост!

    То цял отбор се изсипа от двуместното G (да се чуди човек де ги събра) ,Дидо,Бенджи,Белата и Божев!
    Ситуацията с моя джип общо взето не беше кой знае колко сложна! Предно дясно колело беше почти във въздуха,останалите три на чист лед! И на капак на всичко предния ми ляв хъб се самоизключваше! ...имаше много шеговити закачки от рода "Аве Мишо ти на тва равното как успя да закъсаш бе" ,а аз им казах,е еми и това си е майсторлък бе

    Докато се шегувахме,Дидо зае позиция зад мен !
    Бенджи взе да разпъва въжето
    Без никакви усилия и усложнения бях издърпан на пътя

    Божев се зазяпа по кожения салон на Нисана,гледа и не вярва на очите си


    Сега ще ме питате къде е Белата в тази цялата история,ами Белата този път беше зад фотоапарата (да не повярва човек)


    Отново малко смях и закачки в стил "Божев" ,но нямаше време и трябваше бързо да напуснем терена

    Ето и едно нагледно клипче


    Искам специално да благодаря на групата, за бързата реакция и за навременното решаване от ситуацията!

    Благодаря ВИ момчета още веднъж и извинявайте за моята неловкост днес! Другия път ще внимавам повече!
    OFF-Road Клуб " Mud Angels" Стара Загора

  • #2
    От: Искам да благодаря

    Божето ако не го познава човек,може и да му се върже
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X