Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офроуд среща Сузуки и приятели Копривщица 2010(27-28)Март

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Офроуд среща Сузуки и приятели Копривщица 2010(27-2Март

    Понеже ники не се обажда аз ще напиша.Колегата е от София с.Лозен nicknam-a във форума му е ''Nik''.Нещо друго
    Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
    Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

    Коментар


    • До: Офроуд среща Сузуки и приятели Копривщица 2010(27-2Март

      Първоначално публикуван от CZ 350 Преглед на мнение
      Нещо друго
      Не.Благодаря!

      Коментар


      • До: Офроуд среща Сузуки и приятели Копривщица 2010(27-2Март

        Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
        Па то има ли момент в който да са доволни,
        Първоначално публикуван от Jango Преглед на мнение
        Едно неумесно питане
        Да си видял доволна жена в гората на off road ???
        Подобни мнения са обидни дори и на шега. Присъщи са на незрели хора. Има си форум спам, чат и незнамсикакво където на воля можете да си обсъждате тези въпроси и да си мерите ........... Нека си имаме уважението, малко са жените в този форум, но сме качествени на 100% И нас ли искате да изгубите с подобни глупави мнения?

        Асене, карала съм и друг път с теб на разходка, моля те вземи си поука, засрами се от постъпката си, и не шофирай повече пил. Проблема е не че застрашаваш себе си, а и останалите.

        Благодаря на организаторите за гостоприемството. Съгласна съм напълно със съветите на Румбата. Искам да добавя, че когато капацитета надхвърли очакванията на организаторите, те винаги могат да разчитат на помощ от други участници, като назначат "помощник организатор" (примерно).

        Въпреки повредите в полеви условия на джипката ми, оставам с много добри впечатления за срещата. Запознах се с колеги, с които само сме си писали до момента.

        П.П. Благодаря на аварийно спасителният екип: Станко, Румбата и Рая, Ники (Scrapheap) и Мария, Фани и Танас, Явор (Jimi) и Бистра, както и на навигатора ми Явор (javoresku).

        П.П.2: Моля колегите НЕразбиращи от ремонти на джипки, да не го практукуват на ничия джипка, дори и на своята, за да не се чупят така болтовете като солети, поради използване на незнаен материал.

        Коментар


        • До: Офроуд среща Сузуки и приятели Копривщица 2010(27-2Март

          Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
          Гледам и чета и пак не разбирам.
          Съжалявам за спама но немога да разбера от една глупост направена от мен хора който не ме познават дадоха оценка за човек!
          Аз като не познавам някого немога да кажа от първия път какъв е!Опасен за мен за теб,олигофрен или какъвто и да е.
          Сега ако примерно не бях обърнал колата и си карах леко всеки щеше само да каже ми напи се.Не е ставало веднъж.
          Много се радвам че има хора който мислят не само за себеси и се надявам да има и занапред.
          Много благодаря на Старозагорската група че не ми позволиха да се кача веднага защото не знам какво щеше да стане.
          Найстина се бях напил страшно много което дори МЕН ме изумява.
          Не си спомням кога съм казал кой ме пази и от какво.
          Попринцип си знам че не съм за разходки с много коли защото на тях има забавяния и изчакване което мен лично понякога ме изнервя.Но всеки път има кой да ме разсее и явно да ме отдалечи от алкохола.
          Както ме попита Дявола в началото ще идвам ли нататак защото първоначалния ми план беше само блатото и след това в някое кръчме за раздумка.
          Но ми се докара защото цяла зима колата беше в бокса.
          На снимката отдоло сигорно според някой пак съм бил пиян.
          На лазарово като се обърнах пак бях пиян.

          Jango:
          Донякаде си много прав.


          Scrapheap
          Колега нали знаеш олигофрени навсякаде.Кой бит кой ненабит.

          Съжалявам ако тогава или сега съм обидил някого но това е моето мнение!


          Ех ве Асенчо хем си знаеш кусура и пак не внимаваш! Аз не видях кога си се обърнал но поне не задра два джипа като някой други с червени пикапи! :-)
          Honda HR-V 1.6 - Харви
          Искам България чиста!
          Владей страстите, иначе те ще те завладеят.

          Коментар


          • До: Офроуд среща Сузуки и приятели Копривщица 2010(27-2Март

            Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
            Подобни мнения са обидни дори и на шега. Присъщи са на незрели хора. Има си форум спам, чат и незнамсикакво където на воля можете да си обсъждате тези въпроси и да си мерите ........... Нека си имаме уважението, малко са жените в този форум, но сме качествени на 100% И нас ли искате да изгубите с подобни глупави мнения?

            Асене, карала съм и друг път с теб на разходка, моля те вземи си поука, засрами се от постъпката си, и не шофирай повече пил. Проблема е не че застрашаваш себе си, а и останалите.

            Благодаря на организаторите за гостоприемството. Съгласна съм напълно със съветите на Румбата. Искам да добавя, че когато капацитета надхвърли очакванията на организаторите, те винаги могат да разчитат на помощ от други участници, като назначат "помощник организатор" (примерно).

            Въпреки повредите в полеви условия на джипката ми, оставам с много добри впечатления за срещата. Запознах се с колеги, с които само сме си писали до момента.

            П.П. Благодаря на аварийно спасителният екип: Станко, Румбата и Рая, Ники (Scrapheap) и Мария, Фани и Танас, Явор (Jimi) и Бистра, както и на навигатора ми Явор (javoresku).

            П.П.2: Моля колегите НЕразбиращи от ремонти на джипки, да не го практукуват на ничия джипка, дори и на своята, за да не се чупят така болтовете като солети, поради използване на незнаен материал.

            Много ме яд че не можа да продължиш с нас на горе, но пък вечерта се разбихме! :-) Много ме кефиш и се радвам че се запознахме! Разбрах че днес имаш рожден ден! Да си жива и здрава и мърльо да е винаги с теб! :-)
            Honda HR-V 1.6 - Харви
            Искам България чиста!
            Владей страстите, иначе те ще те завладеят.

            Коментар


            • До: Офроуд среща Сузуки и приятели Копривщица 2010(27-2Март

              Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
              Благодаря за съветите Румба конструктивните мнения са винаги ценни.Принципно нещата които казваш са осъществими само дано нашата група нарастне малко повече от към машини и жива сила че от там издъхваме за сбирки с такъв мащаб надявам се догодина да направим още по добра сбирка с всичко което е нужно.Колкото до Асен не е лошо момче просто малко контрол му трябва и му е повече адреналина,грешка беше да го пускаме да кара пил но поне до половината от пътя му нямаше нищо или аз не видях да му има.

              Мите наистина беше много нубаво, на мен ми беше за първи път да съм на толкова голямо събиране! Надявам се догодина да дойда с моя Харви! Само не ми хареса това забатачване на онова място където киснахме 4 часа! :-) Иначе всички беше много яко, отдавана не се бях забавлявала така! :-)
              Honda HR-V 1.6 - Харви
              Искам България чиста!
              Владей страстите, иначе те ще те завладеят.

              Коментар


              • До: Офроуд среща Сузуки и приятели Копривщица 2010(27-2Март

                ето малко снимки и от мен!
                Прикачени файлове
                Honda HR-V 1.6 - Харви
                Искам България чиста!
                Владей страстите, иначе те ще те завладеят.

                Коментар


                • До: Офроуд среща Сузуки и приятели Копривщица 2010(27-2Март

                  ето и оше малко снимки! :-)
                  Прикачени файлове
                  Honda HR-V 1.6 - Харви
                  Искам България чиста!
                  Владей страстите, иначе те ще те завладеят.

                  Коментар


                  • До: Офроуд среща Сузуки и приятели Копривщица 2010(27-2Март

                    След цялата патърдия вдигната от мен аз лично искам да се извиня на организаторите и на всички участващо в срещата за проявената от мен не учтивост и безхаберие към останалите участници.Съжалявам че заради мое нехайство и непредпазливост развалих купона.
                    Много благодаря на всички който ме спряха да направя по-голяма глупост и беля.
                    Найстина не съм искал да се получи по този начин.

                    За да няма подобни изблици аз лично обещавам че на масови мероприятия тип сбирки и разходки НЯМА да участвам.

                    Ще присъствам само на някой състезания като ще се ограничавам с алкохола за след карането.

                    Благодаря и се извинявам за спама!
                    https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                    Коментар


                    • До: Офроуд среща Сузуки и приятели Копривщица 2010(27-2Март

                      Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                      След цялата патърдия вдигната от мен аз лично искам да се извиня на организаторите и на всички участващо в срещата за проявената от мен не учтивост и безхаберие към останалите участници.Съжалявам че заради мое нехайство и непредпазливост развалих купона.
                      Много благодаря на всички който ме спряха да направя по-голяма глупост и беля.
                      Найстина не съм искал да се получи по този начин.

                      За да няма подобни изблици аз лично обещавам че на масови мероприятия тип сбирки и разходки НЯМА да участвам.

                      Ще присъствам само на някой състезания като ще се ограничавам с алкохола за след карането.

                      Благодаря и се извинявам за спама!

                      Браво пич!

                      Това вече е мъжка приказка.

                      Коментар


                      • До: marlqnda

                        извинявам се тогава за объркването ми, но нищо септември ще ти го честитя пак
                        Honda HR-V 1.6 - Харви
                        Искам България чиста!
                        Владей страстите, иначе те ще те завладеят.

                        Коментар


                        • До: Офроуд среща Сузуки и приятели Копривщица 2010(27-2Март

                          Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
                          Подобни мнения са обидни дори и на шега. Присъщи са на незрели хора. Има си форум спам, чат и незнамсикакво където на воля можете да си обсъждате тези въпроси и да си мерите ........... Нека си имаме уважението, малко са жените в този форум, но сме качествени на 100% И нас ли искате да изгубите с подобни глупави мнения?
                          Явно и на майтап не носите
                          LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                          Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                          Коментар


                          • До: Офроуд среща Сузуки и приятели Копривщица 2010(27-2Март

                            http://www.vbox7.com/play:f750d2b5
                            http://www.vbox7.com/play:209a1d6f
                            http://www.vbox7.com/play:517a3bd6
                            Няколко клипчета докато чакаме да преминем
                            VEREYA MOTORSPORT TEAM

                            Коментар


                            • До: Офроуд среща Сузуки и приятели Копривщица 2010(27-2Март

                              Страхотна сбирка! Хубаво че са сузукитата, та да се 'сберем.

                              Благодаря на организаторите!
                              Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                              Drag Grand Canyon Daily
                              Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                              LZ1JYM

                              Коментар


                              • До: Офроуд среща Сузуки и приятели Копривщица 2010(27-2Март

                                Първоначално публикуван от jivko bakalov Преглед на мнение
                                http://www.vbox7.com/play:f750d2b5
                                http://www.vbox7.com/play:209a1d6f
                                http://www.vbox7.com/play:517a3bd6
                                Няколко клипчета докато чакаме да преминем
                                Що не свирнахте бе СЗ.Как обичам купони на пътя,та да метна един казачок и да ми спори бирата.
                                TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                                TOYOTA BJ40 3.5D
                                Венци 0887551059

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X