Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офроуд среща Сузуки и приятели Копривщица 2010(27-28)Март

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Офроуд среща Сузуки и приятели Копривщица 2010(27-2Март

    Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
    Па то има ли момент в който да са доволни,малко от казачока хванали колегите тука

    Коментар


    • До: Офроуд среща Сузуки и приятели Копривщица 2010(27-2Март

      Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
      Прекръстете Митака на Дядо Коледа.
      На какъв купон ви събра.
      Ех този сняг някоя Жена пак е недоволна.
      Едно неумесно питане
      Да си видял доволна жена в гората на off road ???
      SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
      +359 0878 888 874
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

      Коментар


      • До: Офроуд среща Сузуки и приятели Копривщица 2010(27-2Март

        Хайде да направим конкурс най-кална джипка



        Хайде да ви видим сега високите какво ще правите
        Да видим само джипките от Динозавърското блато какво ще искарат (и от къде го измислихте това "динозавърско"???)

        Коментар


        • До: Офроуд среща Сузуки и приятели Копривщица 2010(27-2Март

          Първоначално публикуван от Петър Митрев Преглед на мнение
          Да видим само джипките от Динозавърското блато какво ще искарат (и от къде го измислихте това "динозавърско"???)
          Там едно време са затъвали и измирали хиляди динозаври

          А това, че Мина до едно място стигна от горната страна на блатото не е това, че колата му е висока и с големи гуми а това, че без да изка е карал по гръбната на някой голям затънал преди хилядолетия динозавър
          SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
          +359 0878 888 874
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

          Коментар


          • До: Офроуд среща Сузуки и приятели Копривщица 2010(27-2Март

            Първоначално публикуван от Jango Преглед на мнение
            Едно неумесно питане
            Да си видял доволна жена в гората на off road ???
            Щото не ме видяхте мен в събота
            И Марианка също, като й поправихме джипката.
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

            Коментар


            • До: Офроуд среща Сузуки и приятели Копривщица 2010(27-2Март

              Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
              Щото не ме видяхте мен в събота
              И Марианка също, като й поправихме джипката.
              Сега за Марианка може да спорим те жена ли или инж.
              А вие млада госпожа сте друга бира, а и то вашето си е било чист пикник
              SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
              +359 0878 888 874
              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

              Коментар


              • До: Офроуд среща Сузуки и приятели Копривщица 2010(27-2Март

                Първоначално публикуван от Jango Преглед на мнение
                Сега за Марианка може да спорим те жена ли или инж.
                А вие млада госпожа сте друга бира, а и то вашето си е било чист пикник
                Ба! Пикник! Докато екипа оправяше ферозката, останалите покарахме доволно в търсене на за-слон-а (че динозавърското ни идваше малко ), та на места си беше чак хард, нооо.... ние нали сме печени (пък и с добри гуми тоя път ) - никой не закъса. Само, че не мога да покажа снимки, щото нямаше как да карам и да снимам.
                И ко стана с почетното гражданство, действат ли съгражданите ви?
                Поздрави!
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                Коментар


                • До: Офроуд среща Сузуки и приятели Копривщица 2010(27-2Март

                  Гледам и чета и пак не разбирам.
                  Съжалявам за спама но немога да разбера от една глупост направена от мен хора който не ме познават дадоха оценка за човек!
                  Аз като не познавам някого немога да кажа от първия път какъв е!Опасен за мен за теб,олигофрен или какъвто и да е.
                  Сега ако примерно не бях обърнал колата и си карах леко всеки щеше само да каже ми напи се.Не е ставало веднъж.
                  Много се радвам че има хора който мислят не само за себеси и се надявам да има и занапред.
                  Много благодаря на Старозагорската група че не ми позволиха да се кача веднага защото не знам какво щеше да стане.
                  Найстина се бях напил страшно много което дори МЕН ме изумява.
                  Не си спомням кога съм казал кой ме пази и от какво.
                  Попринцип си знам че не съм за разходки с много коли защото на тях има забавяния и изчакване което мен лично понякога ме изнервя.Но всеки път има кой да ме разсее и явно да ме отдалечи от алкохола.
                  Както ме попита Дявола в началото ще идвам ли нататак защото първоначалния ми план беше само блатото и след това в някое кръчме за раздумка.
                  Но ми се докара защото цяла зима колата беше в бокса.
                  На снимката отдоло сигорно според някой пак съм бил пиян.
                  На лазарово като се обърнах пак бях пиян.

                  Jango:
                  Донякаде си много прав.


                  Scrapheap
                  Колега нали знаеш олигофрени навсякаде.Кой бит кой ненабит.

                  Съжалявам ако тогава или сега съм обидил някого но това е моето мнение!
                  Прикачени файлове
                  https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                  Коментар


                  • До: Офроуд среща Сузуки и приятели Копривщица 2010(27-2Март

                    Мишо(Крем Карамел), аз и Ралка се гордеем с теб, но друг път ще говорим по въпроса когато сме на 6 очи!!!
                    Сузуки Гранд Витара 2.5 V6

                    Коментар


                    • До: Офроуд среща Сузуки и приятели Копривщица 2010(27-2Март

                      Срещата беше многолюдна и цветна!
                      Браво на организаторите!
                      Със сигурност не са очаквали такава масовост на проявата, но се получи!
                      Центъра на Копривщица сигурно не помни такова оживление от Априлското въстание.

                      Ще си позволя няколко приятелски препоръки и идеи за следващи такива мероприятия.

                      1. При участие на повече джипки с различна подготовка е добре да са направени различни маршрути до крайната точка.
                      Без състезателен характер, групата от 50 джипа ще се раздели на по 10-12 и придвижването ще е по-бързо и по-разнообразно.
                      Различните маршрути съответно могат да се подберат с различна степен на трудност,
                      за да могат да се включат и по-паркетни жипки /като моята напр./
                      Крайната точка като е една - ще има възможност и за масовите снимки.

                      2. Добре е да се организира евакуационна машина, нещо от рода на Виетнамка или трактор,
                      която машина да е в готовност да прибере закъсал участник от всяка точка на трасето.

                      3. Участници в "Асенчово" състояние НЕ бива да бъдат допускани да карат където и да било.
                      Ако за някои е геройство карането пиян в гората, сред други джипки, щъкащи деца и опасни участъци - за мен това е безумие!
                      И ако такъв участник проявява упорство да остане зад волана - работа на организаторите е да го откажат.
                      Твърдо и безкомпромисно!
                      Старозагорската група е проявила завидно търпение!

                      Като цяло мероприятието беше весело и приятно!
                      Истинска среща на верни Сузуки фенове и приятели!
                      Копривщица е благодатен район за такива купони.

                      Коментар


                      • До: Офроуд среща Сузуки и приятели Копривщица 2010(27-2Март

                        Благодаря за съветите Румба конструктивните мнения са винаги ценни.Принципно нещата които казваш са осъществими само дано нашата група нарастне малко повече от към машини и жива сила че от там издъхваме за сбирки с такъв мащаб надявам се догодина да направим още по добра сбирка с всичко което е нужно.Колкото до Асен не е лошо момче просто малко контрол му трябва и му е повече адреналина,грешка беше да го пускаме да кара пил но поне до половината от пътя му нямаше нищо или аз не видях да му има.
                        ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                        тел.088четири 9едно9 4нула4
                        -------------------------------------------------------

                        Коментар


                        • До: Офроуд среща Сузуки и приятели Копривщица 2010(27-2Март

                          Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                          Колкото до Асен не е лошо момче просто малко контрол му трябва и му е повече адреналина,грешка беше да го пускаме да кара пил но поне до половината от пътя му нямаше нищо или аз не видях да му има.
                          той скришом си попийва .... а попийне ли идва другия асен в него а той е много луд....ма много
                          LZ5DG....0888985906
                          Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
                          Не всичко, което има две бузи е лице!

                          Коментар


                          • До: Офроуд среща Сузуки и приятели Копривщица 2010(27-2Март

                            Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                            Гледам и чета и пак не разбирам.
                            Съжалявам за спама но немога да разбера от една глупост направена от мен хора който не ме познават дадоха оценка за човек!
                            Аз като не познавам някого немога да кажа от първия път какъв е!Опасен за мен за теб,олигофрен или какъвто и да е.
                            Сега ако примерно не бях обърнал колата и си карах леко всеки щеше само да каже ми напи се.Не е ставало веднъж.
                            Много се радвам че има хора който мислят не само за себеси и се надявам да има и занапред.
                            Много благодаря на Старозагорската група че не ми позволиха да се кача веднага защото не знам какво щеше да стане.
                            Найстина се бях напил страшно много което дори МЕН ме изумява.
                            Не си спомням кога съм казал кой ме пази и от какво.
                            Попринцип си знам че не съм за разходки с много коли защото на тях има забавяния и изчакване което мен лично понякога ме изнервя.Но всеки път има кой да ме разсее и явно да ме отдалечи от алкохола.
                            Както ме попита Дявола в началото ще идвам ли нататак защото първоначалния ми план беше само блатото и след това в някое кръчме за раздумка.
                            Но ми се докара защото цяла зима колата беше в бокса.
                            На снимката отдоло сигорно според някой пак съм бил пиян.
                            На лазарово като се обърнах пак бях пиян.

                            Jango:
                            Донякаде си много прав.


                            Scrapheap
                            Колега нали знаеш олигофрени навсякаде.Кой бит кой ненабит.

                            Съжалявам ако тогава или сега съм обидил някого но това е моето мнение!
                            Ти да мълчиш и веднага да се извиниш на хората,дето са те измъкнали от батака! Вчера съжаляваше,че не съм бил с вас,ама това си ти е чист късмет,щях да ти отпоря ушите още там,не че ти се е разминало! Гледай дами се веснеш по-скоро!

                            Коментар


                            • До: Офроуд среща Сузуки и приятели Копривщица 2010(27-2Март

                              Имам един въпрос-на кой е този УАЗ?

                              Собственика му знае защо питам
                              Последно редактирано от Петър Митрев; 30-03-10, 20:10.

                              Коментар


                              • До: Офроуд среща Сузуки и приятели Копривщица 2010(27-2Март

                                Айде бе колеги незнаете ли?Просто човека ми е написал нещо в репутацията следователно аз не знам кой е, а щом ми го е написал и е дал оценка значи е написал нещо хубаво (знаете как стоят нещата).Та не го търся за лошо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X