Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офроуд сбирка 4х4 Копривщица офроуд уикенд 2017 7,8,9 юли

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Офроуд сбирка 4х4 Копривщица офроуд уикенд 2017 7,8,9 юли

    След вчерашната работа по мястото на сбирката днес намерих време да поработя по траковете за разходката.И ето какво се получава.Обща дължина на разходката 40.8км от тях 23.3 км асфалт(за съжаление няма начин да го избегнем).Лесна разходка с възможност да се премине от нормален SUV автомобил.Имаме две допълнителни места за желаещите да им е още по интересно който съм отделил в два отделни тарака с името Sbirka technical pleace 1 и 2 Първото място представялява каране в дере не е дълбоко но има кал и технични места на края завършва с блато което е преминаваемо без лебедка в зависимост как и от къде ще се подходи обща дъллжина 971 метра.Второто място представлява изкачване по стара пътека към неработещия хотел "Барикади" обще дължина 4км. от които 3.2 км асфалт докато се съберем с групата която не може да мине от там и 778 м. изкачване през гората по стар път път красиво и технично ако е сухо не би трябвало да има проблем да се премине без лебедка в зависимост от уменията ви.Двете технични места са неподходящи за леки коли или ниски SUV автомобили.
    Траковете са качени тук. P.S.
    След последните обходи който правихме имам съвсем леки промени в траковете имаше несъвпадащи точки мисля че съм ги коригирал както и лека промяна за по интересно на технично място едно ето новите финални коригирани и проверени тракове:
    http://htftp.offroad-bulgaria.com/ko...irka/Razhodka// който иска има може да ги ползва.
    Последно редактирано от Дявол Коледа; 04-07-17, 10:04.
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

    Коментар


    • #47
      От: Офроуд сбирка 4х4 Копривщица офроуд уикенд 2017 7,8,9 юли

      Няма лоши трасета.Всичко е въпрос на вкус и проби.Ще се пилнем и ние тази година с Киборга и компания та да си поиграем.През това блато не съм минавал и ще ми е мерак да се понакалям
      ААА вие сте с отговорна техника убеден съм че проблеми няма да имате с каквото и да е било
      Последно редактирано от Дявол Коледа; 18-06-17, 21:38.

      Коментар


      • #48
        От: Офроуд сбирка 4х4 Копривщица офроуд уикенд 2017 7,8,9 юли

        Аз ще съм с децата и жената за първи път бебока ще е на 5 месеца -нека се учи и големия на 9. Бая се е повозил и дори карал . Имам проблем с раздатката дано до тогава го разреша , че лошооо !
        Land rover 2.5 tdi
        0884035413

        Коментар


        • #49
          От: Офроуд сбирка 4х4 Копривщица офроуд уикенд 2017 7,8,9 юли

          Първоначално публикуван от jorotk Преглед на мнение
          Аз ще съм с децата и жената за първи път бебока ще е на 5 месеца -нека се учи и големия на 9. Бая се е повозил и дори карал . Имам проблем с раздатката дано до тогава го разреша , че лошооо !
          Гледай да успееш очакваме ви.И като казах очакваме ви доиде и времето да искажа благодарности към всички който помагат това събитие да го има.Тази година ще имаме щастието да разчитаме на помоща на Power winchНатиснете снимката за да я уголемите

Име:PowerWinchBG-logo.jpg
Прегледи:1
Размер:19.4 КБ
ID:5756962 Денислав подготвя изненада за всички който ще участват в сбирката,
          Fiskars Натиснете снимката за да я уголемите

Име:fiskars_logo.gif
Прегледи:1
Размер:1.3 КБ
ID:5756963подсигуриха хубави награди за игрите който сме замислили, община Чавдар отново ще се приютим за веселата част в голямата палатка която ни предоставят и разбира се община Копривщица от която ни разрешават това събитие да се проведе на територията на хубави ни град.Очакваме ви с нетърпение не остана.
          ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
          тел.088четири 9едно9 4нула4
          -------------------------------------------------------

          Коментар


          • #50
            От: Офроуд сбирка 4х4 Копривщица офроуд уикенд 2017 7,8,9 юли

            За всички желаещи в неделя 25 юни 2017година в 10:00 часа организираме офроуд разходка с цел преминаване по маршрута на разходката която ще правим по време на офроуд сбирката тази година.Сборен пунк пред магазин Арнаутец в началото на града от посока София старт 10:00,всички желаещи са добре дошли .
            ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
            тел.088четири 9едно9 4нула4
            -------------------------------------------------------

            Коментар


            • #51
              От: Офроуд сбирка 4х4 Копривщица офроуд уикенд 2017 7,8,9 юли

              Първоначално публикуван от blacksabbath@abv.bg Преглед на мнение
              ...[ATTACH=CONFIG]918490[/ATTACH]
              Изтекъл ти е срока на разрешителното, бил е до 22.15.2007.
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • #52
                От: Офроуд сбирка 4х4 Копривщица офроуд уикенд 2017 7,8,9 юли

                Първоначално публикуван от Вива ViRuS4eto Преглед на мнение
                Изтекъл ти е срока на разрешителното, бил е до 22.15.2007.
                Ц..... до. 2022.15.07
                голф 2 уникат мицубиши панчарево 2.8 тди вранглер 2.5 yj

                Коментар


                • #53
                  От: Офроуд сбирка 4х4 Копривщица офроуд уикенд 2017 7,8,9 юли

                  Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                  За всички желаещи в неделя 25 юни 2017година в 10:00 часа организираме офроуд разходка с цел преминаване по маршрута на разходката която ще правим по време на офроуд сбирката тази година.Сборен пунк пред магазин Арнаутец в началото на града от посока София старт 10:00,всички желаещи са добре дошли .
                  Ще чакаме снимки!
                  .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                  Киа спортаж2000тди 98г
                  Ауди А3 1.9ТДИ
                  Каравана Аdria 390Q

                  Коментар


                  • #54
                    От: Офроуд сбирка 4х4 Копривщица офроуд уикенд 2017 7,8,9 юли

                    И ще ги получите.
                    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                    тел.088четири 9едно9 4нула4
                    -------------------------------------------------------

                    Коментар


                    • #55
                      От: Офроуд сбирка 4х4 Копривщица офроуд уикенд 2017 7,8,9 юли

                      Обещах снимки и инфо от днешния де е имаме ги макар и със закъснение.Снимките който пускам са от техничните места който могат да се карат от всички машини с достатъчно добри гуми и клиренс,което изключва леките коли и машините с недостатъчно добри гуми или клиренс.Не се плашете от снимките с калта дълбока е но не е непреодолима всичко е в нормите на приемливото.Сними от по лесната част на маршрута ще пусна утре защото те не са в мен.
                      Прикачени файлове
                      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                      тел.088четири 9едно9 4нула4
                      -------------------------------------------------------

                      Коментар


                      • #56
                        От: Офроуд сбирка 4х4 Копривщица офроуд уикенд 2017 7,8,9 юли

                        След сър ПреЦедател и снимков материал на интереснотиите, които очакват Очакваните посетители на събитието, следва да се помести сходен мат'рИал за очакващото по-кротките участници по трасето.

                        Кратко каране по път ...
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P_20170625_112233.jpg
Прегледи:1
Размер:384.6 КБ
ID:5757394

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P_20170625_112237.jpg
Прегледи:1
Размер:407.4 КБ
ID:5757393

                        След това гледките се променят, но към още по-добро
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P_20170625_113521.jpg
Прегледи:1
Размер:587.8 КБ
ID:5757395

                        ... неописуемо ... (не всички гледки са показани!)
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P_20170625_114812.jpg
Прегледи:1
Размер:644.1 КБ
ID:5757396

                        Там долу сред дърветата минава трасето за любителите на тесни дерета, запътени към калчицата от горния пост.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P_20170625_113435.jpg
Прегледи:1
Размер:539.2 КБ
ID:5757399

                        Останалите кротко но настъпателно могат да следват "кротката пътечка"...
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P_20170625_114820.jpg
Прегледи:1
Размер:550.6 КБ
ID:5757397

                        ... насред, която, в непосредствена близост до чешма с ледена вода, има предвидено и време и място за отмора.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P_20170625_120902.jpg
Прегледи:1
Размер:522.6 КБ
ID:5757398

                        Както винаги, събитието обещава сериозен купон за малки и големи

                        See you подир по-малко две (2) седмици
                        Мир, наше познание и практика имеют системную природу. Мы мыслим. Необходимо согласование системности и мышления. Mышление обеспечивается образованием. Следовательно и оно должно быть системным!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Офроуд сбирка 4х4 Копривщица офроуд уикенд 2017 7,8,9 юли

                          Благодаря Веси.През почивните дни имаме идея да направим байпас на блатото за тези който решат че не искат да преминават през него но им се кара надолу по дерето до него.
                          ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                          тел.088четири 9едно9 4нула4
                          -------------------------------------------------------

                          Коментар


                          • #58
                            От: Офроуд сбирка 4х4 Копривщица офроуд уикенд 2017 7,8,9 юли

                            Като се има предвид огромната груба мъжка сила, с която разполага 158 сантиметровата ми снага, поне постването ми е по мишците.
                            Байпас на блатото звучи крайно интересно!
                            С две думи - да не си мия колата ... още
                            Мир, наше познание и практика имеют системную природу. Мы мыслим. Необходимо согласование системности и мышления. Mышление обеспечивается образованием. Следовательно и оно должно быть системным!

                            Коментар


                            • #59
                              От: Офроуд сбирка 4х4 Копривщица офроуд уикенд 2017 7,8,9 юли

                              Офроудът е най-безмисления, труден и скъп начин да достигнеш до място, на което...нямаш никаква работа!...Но пък е забавно!

                              Коментар


                              • #60
                                От: Офроуд сбирка 4х4 Копривщица офроуд уикенд 2017 7,8,9 юли

                                Офроудът е най-безмисления, труден и скъп начин да достигнеш до място, на което...нямаш никаква работа!...Но пък е забавно!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X