Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офроуд сбирка 4х4 Копривщица офроуд уикенд 2017 7,8,9 юли

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Офроуд сбирка 4х4 Копривщица офроуд уикенд 2017 7,8,9 юли

    Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
    От един клип ги преброих 85 +- 2,3 джипа.
    имаше и 2 ATV та и 2мотора

    Коментар


    • От: Офроуд сбирка 4х4 Копривщица офроуд уикенд 2017 7,8,9 юли

      Страшна работа! Ама страшна работа...
      И организаторите са страшна работа! И участниците са/сме страшна работа!

      ПП
      За втори (само) път ми беше, ама мисля повече да не пропускам.
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • От: Офроуд сбирка 4х4 Копривщица офроуд уикенд 2017 7,8,9 юли

        От името на клуба ни искам да ви благодаря за добри те думи.Виждам че са ви останали хубави спомени което значи че сме се справили,всички знаете и оценявате труда който сме положили,направихме го за вас нашите приятели защото най-голямата печалба за нас са приятелите истински и неподправени,а досегашния ни опит показва че тези хора сме ги срещнали в гората по пътеки и в калта.Ващите отзиви ни карат до година да направим още по добра сбирка а и е юбилей 10 години.Благодаря на всички който помогнаха без да се замислят на всички който дърпаха лебедки бутаха копаха и се забавляваха с нас.Знам че асфлта ви доиде в повече но нямаше как наистина исках да ви разходя в този посока до година обещавам почти да няма асфалт.Разбирам тези който очакваха трасе с ленти но пак казвам състезание не правим и няма да прави ще оставим това на професионалистите в тази област нашата сила е на друго място.За догодина ленти пак няма да има замисъла ни беше да е свободно за каране за да може всеки сам да определи маршрута си и да покара както реши за най-добре но грешката ми е че не го уточних на брифинга.Огромни благодарности към спонсорите ни Община Копривщица,Община Чавдар,Power Winch,Fiskars,Гуми 4х4,хотел-механа Чучура,фирма АДМИКС,фирма Нени реклама,без вас нямаше да се получи този хубав празник.И не на последно място искам да благодаря на всички онези жени и мъже от стомана членовете на офроуд клуб 4х4 Копривщица за това че се раздадоха на максимума и направиха това събитие браво железни сте.Големи благодарности и към офроуд клуб Средногорие и неговите членове за това че участваха в правенето на маршрута и изваждането на закъсалите Респект към вас хора!
        И накрая очаквавайте десетата юбилейна сбирка да е още по а ние ще очакваме вас!
        ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
        тел.088четири 9едно9 4нула4
        -------------------------------------------------------

        Коментар


        • От: Офроуд сбирка 4х4 Копривщица офроуд уикенд 2017 7,8,9 юли

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170707_140459.jpg
Прегледи:1
Размер:387.4 КБ
ID:5759619
          Най-малкият офроудър,майка му се предаде още в петък.
          После се взема,в ръце.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0623.jpg
Прегледи:1
Размер:597.8 КБ
ID:5759623
          Имаме си и готвачи,да не останем гладни.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0626.jpg
Прегледи:2
Размер:447.2 КБ
ID:5759624
          И,резултата!
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0627.jpg
Прегледи:2
Размер:341.7 КБ
ID:5759625
          Благодаря на всички,за хубавите преживявания!
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0631.jpg
Прегледи:2
Размер:288.9 КБ
ID:5759626
          А,това е моята КИА!
          Прикачени файлове
          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
          Киа спортаж2000тди 98г
          Ауди А3 1.9ТДИ
          Каравана Аdria 390Q

          Коментар


          • От: Офроуд сбирка 4х4 Копривщица офроуд уикенд 2017 7,8,9 юли

            Та да кажа нещо и аз...първо,извинявам се,че софта
            Ви го направих хард.Беше изненада и за мен,обещавам за юбилея,че ще проверя трасето 12 часа преди тръгването,и то с паркетника,,Папи,,а после ще съм с ,,Вранги,,за да съм подготвен за изненади.Благодаря на бат Генди,че намери обход,за повечето машини...иначе щяхме да се приберем след харда хахаха,благодаря на Ванката/Ситния/,че се отзова при мен да помага,Благодаря и на всички Вас ,че си помагахте взаимно и така щадехме машините,ако съм пропуснал някой да ме извини,но писането не ми е най силната част,поне в това ,наздраве и бъдете живи и здрави всички,до година пак
            голф 2 уникат мицубиши панчарево 2.8 тди вранглер 2.5 yj

            Коментар


            • От: Офроуд сбирка 4х4 Копривщица офроуд уикенд 2017 7,8,9 юли

              Благодарим Ви за чудесното изживяване!!!
              Цялото семейство си прекарахме перфектно.Догодина пак сме при вас.
              Бъдете всички живи и здрави!!!

              Коментар


              • От: Офроуд сбирка 4х4 Копривщица офроуд уикенд 2017 7,8,9 юли

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2017-03-08-20-35-54.jpeg
Прегледи:1
Размер:1.13 МБ
ID:5759629 догодина с него.
                голф 2 уникат мицубиши панчарево 2.8 тди вранглер 2.5 yj

                Коментар


                • От: Офроуд сбирка 4х4 Копривщица офроуд уикенд 2017 7,8,9 юли

                  Аз ли нещо пропускам...няма никакви снимки и клипове от мероприятието.
                  Аз си домъкнах пловдивския задник и се охаках хайдушки на чичо Пенчо в софта и сто души се кефиха и снимаха...и сега нищо.
                  Последно редактирано от chrichri; 17-07-17, 21:28.

                  Коментар


                  • От: Офроуд сбирка 4х4 Копривщица офроуд уикенд 2017 7,8,9 юли

                    Предполагам и ти имаш някоя снимка от сбирката,
                    но защо не ги виждам?Имаме доста клипове снимани от жената,ако някой се наеме да ги качи да казва на ЛС.
                    Всички са любителски, все пак някой може да познае.
                    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                    Киа спортаж2000тди 98г
                    Ауди А3 1.9ТДИ
                    Каравана Аdria 390Q

                    Коментар


                    • От: Офроуд сбирка 4х4 Копривщица офроуд уикенд 2017 7,8,9 юли

                      Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                      Предполагам и ти имаш някоя снимка от сбирката,
                      но защо не ги виждам?Имаме доста клипове снимани от жената,ако някой се наеме да ги качи да казва на ЛС.
                      Всички са любителски, все пак някой може да познае.
                      Имам бе, как да нямам...изненадва ме защо тук няма нищо, а гей-бука се пука по шефовете...

                      Коментар


                      • От: Офроуд сбирка 4х4 Копривщица офроуд уикенд 2017 7,8,9 юли

                        Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                        Имам бе, как да нямам...изненадва ме защо тук няма нищо, а гей-бука се пука по шефовете...
                        Ам чи .....и аз незнам!!!!
                        голф 2 уникат мицубиши панчарево 2.8 тди вранглер 2.5 yj

                        Коментар


                        • От: Офроуд сбирка 4х4 Копривщица офроуд уикенд 2017 7,8,9 юли

                          Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                          Имам бе, как да нямам...изненадва ме защо тук няма нищо, а гей-бука се пука по шефовете...
                          Защото там е доста по-лесно качването на въпросните снимки.....
                          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                          Коментар


                          • От: Офроуд сбирка 4х4 Копривщица офроуд уикенд 2017 7,8,9 юли

                            Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                            Аз ли нещо пропускам...няма никакви снимки и клипове от мероприятието.
                            Аз си домъкнах пловдивския задник и се охаках хайдушки на чичо Пенчо в софта и сто души се кефиха и снимаха...и сега нищо.
                            Е па аз колкото имах - пуснах. Ама моят пример не се оказа заразителен за съжаление.
                            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                            Коментар


                            • От: Офроуд сбирка 4х4 Копривщица офроуд уикенд 2017 7,8,9 юли

                              ...
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • От: Офроуд сбирка 4х4 Копривщица офроуд уикенд 2017 7,8,9 юли


                                Един клип от Баджала
                                Офроудът е най-безмисления, труден и скъп начин да достигнеш до място, на което...нямаш никаква работа!...Но пък е забавно!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X