Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офроуд среща Копривщица офроуд уикенд 2012 (2,3 юни)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Офроуд среща Копривщица офроуд уикенд 2012 (2,3 юни)

    Здравейте приятели и фенове на офроуда.Дойде време да обявим датите за традиционната офроуд сбирка в нашия китен град. От името на офроуд група 4х4 Копривщица съм щастлив да ви поканя на офроуд сбирката която ще се постараем да организираме за 4-ти път. Тази година за име на мероприятието сме избрали Копривщица офроуд уикенд 2012, сбирката е наследник на миналогодишните сбирки Сузуки и приятели Копривщица. Датите, на които сме се спрели са 2 и 3 юни 2012 година. Една от новостите в сбирката ще е вечерния купон, който тази година смятаме да проведем на открито в планината, в близост до града, надяваме се времето да позволи това. Смятаме да съберем всички фенове на офроуда на поляната пред заслон "Хайдушки кладенец", където ще подсигурим скара бира,музика и забавления.Желаещите да изпитат собствените си кулинарни възможности ще могат да донесат сами провизиите си в скара бирата която ще предложим налични храни ще са кебапчета, кюфтета, наденички, пържени картофи и разбира се бира и безалкохолно - всичко по 1лев. Желателно е ако имате походни столове, да ги вземете със себе си, маси ще се помъчим да осигурим както и навес и осветление.
    До тук за ядене и пиене, време е за офроуд. Мястото на сбирката, както винаги ще е площад "20 Април", град Копривщица 2 юни. Ще изчакаме всички желаещи до 11 часа, след което, както правим всяка година, ще тръгнем на офроуд разходка, в която ще бъдат включени доста хард елементи, поне по първоначалния ни замисъл. Желаещите да не прекаляват с цапането и драскането на машините си, могат да се отправят към поляната, където вечерта ще се проведе купона, ще бъде подсигурен водач, както и маркировка до самия заслон. От там всеки може да направи разходка до язовир Душанци или просто да се любува на Средна гора, без да има пряка опасност за боята на машината му.
    Настаняването:
    За нощувки може да се ползва легловата база, която предлагат хотелите на града, както и ако има желаещи, може да опънат палатката си на поляната - до заслона място има за всички.
    Съвсем скоро ще ви дам информация относно маршрут и продължителност на разходката, изчакваме стопяването на снега в гората, за да можем да обходим района. За неделя 3-ти юни в 11 часа сме предвидили трофи изпитание по кратък затворен маршрут, на които всеки желаещ ще може да провери възможностите на машината, оборудването и навигатора си, ще има символични награди. Целта е да се забавляваме заедно, мястото е гората до заслона. Маршрута ще го очертаем с ленти - кратък но достатъчно добър с всички трофи елементи (спускания, изкачвания, леки наклони, деренце и доста кал, стягайте лебедките). Снимки от подготовката на трасето ще бъдат пуснати тук, в темата. Въпроси можете да задавате пак тук, тук ще получите и необходимите отговори.

    Очакваме ви!
    Последно редактирано от nickbochev; 10-04-12, 18:09. Причина: промяна на датите за организиране на мероприятието...
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

  • #2
    От: Офроуд среща Копривщица офроуд уикенд 2012 (19,20 май)

    И дупката за агнето да изкопаеш
    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

    Коментар


    • #3
      От: Офроуд среща Копривщица офроуд уикенд 2012 (19,20 май)

      Много привлекателно звучи.
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • #4
        От: Офроуд среща Копривщица офроуд уикенд 2012 (19,20 май)

        Дупката е налична стига да намерите какво да сложим.
        ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
        тел.088четири 9едно9 4нула4
        -------------------------------------------------------

        Коментар


        • #5
          От: Офроуд среща Копривщица офроуд уикенд 2012 (19,20 май)

          Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
          Дупката е налична стига да намерите какво да сложим.
          Да зберем някой лев и да вземем .... Как ме виждаш от Хасково до Копривщица със Самурай и един коч на джека отзад ?
          Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
          New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

          Коментар


          • #6
            От: Офроуд среща Копривщица офроуд уикенд 2012 (19,20 май)

            Ако искате може не е проблем ако съберем пари ние можем да заколим и обработим едно агне след което да поеме път към дупката до заслона научил съм се да ги печа добре.Утре мога да кажа цена ако има желаещи за агне в трап.
            ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
            тел.088четири 9едно9 4нула4
            -------------------------------------------------------

            Коментар


            • #7
              От: Офроуд среща Копривщица офроуд уикенд 2012 (19,20 май)

              Нали ще се бухнем в Динозавърското блато?

              Коментар


              • #8
                От: Офроуд среща Копривщица офроуд уикенд 2012 (19,20 май)

                Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                Нали ще се бухнем в Динозавърското блато?
                Разбира се!
                ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                тел.088четири 9едно9 4нула4
                -------------------------------------------------------

                Коментар


                • #9
                  От: Офроуд среща Копривщица офроуд уикенд 2012 (19,20 май)

                  Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                  Много привлекателно звучи.
                  Определено!
                  Живи и здрави - там сме. Готино е, че сте предвидили всичко да е на открито и далече от цивилизацията.
                  о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                  Коментар


                  • #10
                    От: Офроуд среща Копривщица офроуд уикенд 2012 (19,20 май)

                    Включвам се и аз !
                    0889 38 43 67 Милен

                    Коментар


                    • #11
                      От: Офроуд среща Копривщица офроуд уикенд 2012 (19,20 май)

                      И аз ще гледам да дойда.
                      П.П Добре,че имам снимки от заслона та гледам стари спомени ,че от както се роди детето забравих пътя дотам.
                      За бърза помощ,полиция и пожарна тел. 112.
                      За ядене и пиене - 0876 74 99 88 - Михаил Рашков

                      Коментар


                      • #12
                        От: Офроуд среща Копривщица офроуд уикенд 2012 (19,20 май)

                        Първоначално публикуван от крем карамел Преглед на мнение
                        И аз ще гледам да дойда.
                        П.П Добре,че имам снимки от заслона та гледам стари спомени ,че от както се роди детето забравих пътя дотам.
                        Ще порастне ще набереш нови снимки за спомени за като се роди второто.
                        ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                        тел.088четири 9едно9 4нула4
                        -------------------------------------------------------

                        Коментар


                        • #13
                          От: Офроуд среща Копривщица офроуд уикенд 2012 (19,20 май)

                          Аз ще гледам да дойда
                          Aprilia 125 1991
                          Bashan 200c 2007
                          Suzuki Vitara 1.6 16v 1993
                          Suzuki Grand Vitara 2.5 1998

                          Коментар


                          • #14
                            От: Офроуд среща Копривщица офроуд уикенд 2012 (19,20 май)

                            Първоначално публикуван от gouk Преглед на мнение
                            Аз ще гледам да дойда
                            Абе ти си стой в англия

                            Коментар


                            • #15
                              От: Офроуд среща Копривщица офроуд уикенд 2012 (19,20 май)

                              Със сигорност ще е добро изживяване ще гледам и аз да съм там !!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X