Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

    Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
    А ми по тая логика въобще да не се готвим, защото може и обстановката да не ни позволи да се доберем до Стара Загора. Просто казвам, че в тия ниви няма никаква приятна гледка(поне за мен). Организаторите решават и това е ако е категорично аз, ще си направя сметката дали, ще дойда. То ниви и тука има...
    Колегите много ясно са се изразили,на този събор срещата между приятели и сродни души е най важна,колуминацията е на барбекюто и в ресторанта,разходки в гората сме правили стотици пъти,а точно по това време на годината падат мъгли и наистина освен дървета и голямо друсане в минусовите температури друго няма,няма панорамни гледки,но за сметка на това има големи тапи и изчаквания на километричната колона.Повечето колеги са наясно че това е най трудния за организиране събор,заради неясните до последния момент атмосферни условия,невъзможността за дълъг престой на открито и други неизвестни,едва ли има група домакини желаещи да видят как гостите им бедстват с 100 машини,вместо блаженно да похапват покрай лагерни огньове.Разбира се една година и разходката не се състоя заради изненадващия снеговалеж,за това решението за разходката е такова,тя си е традиционна,в нея участват и машини с минимална подготовка и не е за мерене на.....ходове.Има в разходката място където докато се наслаждаваме на барбекюто,ще могат и да се пробват машините,а за тези които искат да продължат да показват степен на подготовка и умения има "Ден Втори" с затворено трасе за Хоби Траял.Не на последно място ние търсим и внасяме разнообразие в срещите,всеки път правим по нещо различно,стремим се да угодим на всеки,но това не винаги се получава,в крайна сметка повечето от участниците са доволни и това ни дава сили да правим срещата и следващата година.
    Ако наистина има хора които се чустват достатъчно подготвени и желаят горска разходка,да ми пишат на лични съобщения или да звъннат,ще ги посрещна в Петък и ще им направя незабравима индивидуална планинска разходка за снимки,ако няма мъгла де.
    Последно редактирано от belata; 30-12-14, 16:48.
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

    Коментар


    • #92
      От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

      Колега, в три поста ни обясняваш как не искаш да присъстваш, че не било разходка, че не било купон ами недей да ходиш но не цапай темата и не ангажирай другите с негативните си мисли.
      ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
      ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
      0896 846 246

      Коментар


      • #93
        От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

        Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
        Колега, в три поста ни обясняваш как не искаш да присъстваш, че не било разходка, че не било купон ами недей да ходиш но не цапай темата и не ангажирай другите с негативните си мисли.
        Намери се един да си покаже рогата, че някой си изразява мнението. Ми то нали Старозагорци за гостите го правят този събор и ако гостите не са доволни ще се вземат мерки. В случая явно само аз не съм доволен. И не ми разправяй, че цапам темата и съм негативен. Язък им за природата на север.
        П.С. Ти в Русе не се ли нагледа на равни пространства?
        Джипът ми не е подготвен за сериозни терени но се е представял отлично наред със доста по-намазани. Такива мнения като твоето няма да ме спрат да си изразявам мнението. И да най-вероятно няма да дойда именно, защото няма да намеря красотата на природата им. Присъствието ми там, ще е силно компромисно но и да не дойда няма да липсвам на никого.
        Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

        Коментар


        • #94
          От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

          Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
          но и да не дойда няма да липсвам на никого.
          Е това е абсолютно сигурно....
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #95
            От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

            Дамяне, спри се вече. Приятел си, та те съветвам с най-добри чувства.

            Видяхме какво мислиш, изкоментира го, на всички е ясно мнението ти.
            Организаторите това са преценили-това правят. Не, че няма възможност за много по-хард трасе, но тогава недоволните щяха да са не един, а сто и един...
            А и замисъла на мероприятеието е по-скоро скаро-винарски, а не природно-опознавателен. А офроуд разходка се прави за да може да се нарече "офроуд" мероприятие. Щото иначе може да си е само в хотела. И понеже нали-има всякакви джипки-не може да се иде на места където има красоти, но терена е недостъпен за по-неподготвените. А нали всички трябва да се забавляват, това е основната идея.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #96
              От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

              С най-добри чувства и мисли към всички не се заяждам! Пожелавам приятно изкарване на всички ако не се видим.
              Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

              Коментар


              • #97
                От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

                Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
                Да бъдем заедно... Това наистина е вярно, но заедно означава много хора на едно място в един ресторант под обща музика. Имам предвид, че ако успеем да си кажем някоя приказка ще е постижение. Приказките и срещите също стават и на всяко едно състезание но те не предлагат разходка. В този ред на мисли не виждам смисъл да бия този път за разходка на полето, където и едно дърво няма да видя. Кал, щяло да има ама ако температурите са под нулата какво, ще има??? Ще се друсаме и ще си гледаме минаващите коли по магистралата. Поклон пред организацията но просто исказвам мнение!
                При по-хард състезание с 10-15 състезатели деня завършва посред нощ с вадене на закъсали, не ми се мисли стотина неподготвени джипа колко време трябва да ги вадят. Явно никога не си бил на "Стара Загора и приятели", изживяването е уникално, няма нищо общо със състезанията (на които също напоследък май не те виждам). Миналата година направих страхотни снимки от чудни местности, дървета, гора сняг, скреж.., разгледай албума във фейса, ако ти е интересно. Не бих казала, че сме гледали асфалт, дори съжалявах, че не може да се спира, за да снимам повече. В ресторанта, това не е просто купон, това е преживяване. Не съм от най-високо говорящите, но проблем с чуваемостта не съм разбрала да има. На Приморско нали си ходил? Това е зимното Приморско. Ако веднъж дойдеш, не можеш да се спреш после

                Коментар


                • #98
                  От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

                  [QUOTE=Даниела Борисова На Приморско нали си ходил? Това е зимното Приморско. Ако веднъж дойдеш, не можеш да се спреш после [/QUOTE]
                  Подкрепяме напълно.Миналата година ни беше за първи път,но мислим повече да не пропускаме "Стара Загора и приятели" и най вече съботната разходка с барбекю.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

                    За много години на всички офроудари от Стара Загора независимо колко клуба имате и какви са ви различията.
                    ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                    ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                    0896 846 246

                    Коментар


                    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

                      Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
                      За много години на всички офроудари от Стара Загора независимо колко клуба имате и какви са ви различията.
                      За много години!Едно е сигурно-всички са за бирата,еднакви хора няма,важното е че на Събора всички са около масите и огньовете,вие гадайте за времето,да знаем шейни ли да готвим или да се готвим за кал,като гледам може само с замръз да се разминем,което е по малкото зло.
                      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                      Коментар


                      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

                        Групата от Ловеч сме там. Чакаме с нетърпение края на месеца.
                        GSM 0877 08 99 19
                        Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                        Коментар


                        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

                          Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
                          За много години на всички офроудари от Стара Загора независимо колко клуба имате и какви са ви различията.
                          За много години! Живи и здрави!
                          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                          Коментар


                          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

                            Ето ориентир за траяла в Неделята,колегата MARINHAKER като главен Съдия,ще изнесе правилника по късно,но вие може да започвате да се записвате и да го подкупвате от сега :
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Traql koordinati.jpg
Прегледи:2
Размер:202.4 КБ
ID:5633171
                            Последно редактирано от belata; 05-01-15, 08:09.
                            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                            Коментар


                            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

                              Да се запиша за участие в траяла:

                              Георги Георгиев/........... Нисан Патрол Y60 - Варна клас хоби/стандартен/
                              NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
                              ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

                              Коментар


                              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

                                Първоначално публикуван от GEORGI Y60 Преглед на мнение
                                Да се запиша за участие в траяла:

                                Георги Георгиев/........... Нисан Патрол Y60 - Варна клас хоби/стандартен/
                                Гоше само един клас ще има,като цяло си е Хоби,по естествени препядствия,разбира се ако има активност от машини с висока степен на подготовка можем да направим и по висок клас,в случая сме трасирали най лекия възможен вариант.
                                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X