Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

    Честито рождество Христово и весело посрещане на Новата година на всички колеги и семействата им .
    ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
    ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
    0896 846 246

    Коментар


    • #77
      От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

      Абонат!

      Коментар


      • #78
        От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

        Чакам с нетърпение датите.
        Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
        Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

        Коментар


        • #79
          От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

          Това е трака за разходката първия ден,ако някой иска и има опция може да си го качи на джипиеса,лопати за сняг-препоръчителни,въпреки че нямаме и снежинка за сега.
          LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
          Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

          Коментар


          • #80
            От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

            На барбекюто трака може ли?
            Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
            На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
            Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

            Коментар


            • #81
              От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

              Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
              На барбекюто трака може ли?
              На първата снимка се виждат координатите,може да се отиде по асвалта до селото и в ляво после.Гаргата ще е там,може да му звъните ако имате въпроси за мястото,или пък закъсате.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:brb.jpg
Прегледи:1
Размер:160.1 КБ
ID:5632263
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:brb2.jpg
Прегледи:1
Размер:144.3 КБ
ID:5632264
              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

              Коментар


              • #82
                От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

                Видях трака и не съм доволен!!! Разходка в Средна гора би била много по-красива за окото. Направо съм разочарован. Ако обстановката е усложнена разбирам ама представете си едни 5-10 градуса над нулата... Направо не ми се бие път от Варна за такава разходка(мое мнение).
                Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                Коментар


                • #83
                  От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

                  Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
                  Видях трака и не съм доволен!!! Разходка в Средна гора би била много по-красива за окото. Направо съм разочарован. Ако обстановката е усложнена разбирам ама представете си едни 5-10 градуса над нулата... Направо не ми се бие път от Варна за такава разходка(мое мнение).
                  По твоята логика - представи си 40 санта сняг в Средна гора
                  Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                  New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                  Коментар


                  • #84
                    От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

                    Това беше трака на една от миналите разходки и пак си беше лека...
                    http://www.everytrail.com/view_trip.php?trip_id=2043123
                    Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                    Коментар


                    • #85
                      От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

                      Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
                      По твоята логика - представи си 40 санта сняг в Средна гора
                      А ми по тая логика въобще да не се готвим, защото може и обстановката да не ни позволи да се доберем до Стара Загора. Просто казвам, че в тия ниви няма никаква приятна гледка(поне за мен). Организаторите решават и това е ако е категорично аз, ще си направя сметката дали, ще дойда. То ниви и тука има...
                      Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                      Коментар


                      • #86
                        От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

                        Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
                        А ми по тая логика въобще да не се готвим, защото може и обстановката да не ни позволи да се доберем до Стара Загора. Просто казвам, че в тия ниви няма никаква приятна гледка(поне за мен). Организаторите решават и това е ако е категорично аз, ще си направя сметката дали, ще дойда. То ниви и тука има...
                        Ще идват хора и от планината , за тях това е пък различно ... те си нямат ниви !
                        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                        Коментар


                        • #87
                          От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

                          Всеки може сам да си направи разходка и купон, и барбекю, и каквато си иска дъндания. Тези срещи се организират заради комплекс от всички тези неща, направени от правилните хора, в правилното време, на правилното място. На всичко може да се намери кусур, но не е това целта. Разходката, която е измислил организатора ще бъде уважена от всички участници и тя ще бъде такава, каквато той прецени. Ако в края на Януари стане лято, старозагорци ще намерят начин да я променят подобаващо. Ако пък стане истинска зима и офроуда е пътя до Стара загора, то тогава и без разходка - пак ще е добре.
                          Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                          Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                          Коментар


                          • #88
                            От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

                            И разходки и барбекюта не е като да липсват и да не сме виждали. Но срещата с приятелите и празненството, което организират е незаменимо. Бях на миналата среща и с нетърпение чакам тази. Единствено съжалявам, че поради съвпадението с "Лудогорието" част от гостите ще пропуснат.
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

                              Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                              Всеки може сам да си направи разходка и купон, и барбекю, и каквато си иска дъндания. Тези срещи се организират заради комплекс от всички тези неща, направени от правилните хора, в правилното време, на правилното място. На всичко може да се намери кусур, но не е това целта. Разходката, която е измислил организатора ще бъде уважена от всички участници и тя ще бъде такава, каквато той прецени. Ако в края на Януари стане лято, старозагорци ще намерят начин да я променят подобаващо. Ако пък стане истинска зима и офроуда е пътя до Стара загора, то тогава и без разходка - пак ще е добре.
                              Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                              И разходки и барбекюта не е като да липсват и да не сме виждали. Но срещата с приятелите и празненството, което организират е незаменимо. Бях на миналата среща и с нетърпение чакам тази. Единствено съжалявам, че поради съвпадението с "Лудогорието" част от гостите ще пропуснат.
                              +1
                              Да бъдем ЗАЕДНО - това е безценното! Пак благодаря на организаторите!
                              0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                              Коментар


                              • #90
                                От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

                                Да бъдем заедно... Това наистина е вярно, но заедно означава много хора на едно място в един ресторант под обща музика. Имам предвид, че ако успеем да си кажем някоя приказка ще е постижение. Приказките и срещите също стават и на всяко едно състезание но те не предлагат разходка. В този ред на мисли не виждам смисъл да бия този път за разходка на полето, където и едно дърво няма да видя. Кал, щяло да има ама ако температурите са под нулата какво, ще има??? Ще се друсаме и ще си гледаме минаващите коли по магистралата. Поклон пред организацията но просто исказвам мнение!
                                Последно редактирано от damyan82; 30-12-14, 12:59.
                                Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X