Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

    Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
    и траялът беше много по добър от предния .Като за случая беше перфектно подбран
    От тези думи г-н Донев така се възгордяхме
    "АСК ЗАГОРА 4х4"
    0897937797....по всяко време!

    Коментар


    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

      Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
      И вчера благодарих,и тук ще го направя.Всичко беше много хубаво,и траялът беше много по добър от предния .Като за случая беше перфектно подбран .

      П.П. А бе тези трактори вие ли ги бяхте осигурили или се бяха нагласили да вземат някой лев ?
      Тракторите са на местни,явно са дошли да видят събитието,аз като затваряща кола хванах края на барбекюто,понеже с една част от машините търсихме обходен маршрут,нямаха шанс да минат по огромните коловози,и дойдохме по късно.Тук е мястото да благодаря на пича с КТМ-а от селото който ни изведе през детелината...
      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

      Коментар


      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

        Поздравления за организацията страхотно прекарахме много усилия бяха положени.

        П.С Бела само един МСС може да изтегли друг МСС

        Коментар


        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

          Първоначално публикуван от kalasha Преглед на мнение
          Поздравления за организацията страхотно прекарахме много усилия бяха положени.

          П.С Бела само един МСС може да изтегли друг МСС
          Верно е ,добре потренирахме.
          LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
          Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

          Коментар


          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

            Стара Загора-Хубави хора.........!

            Доказахте за пореден път,че сте гоУеми,.........

            Браво!
            Mitsubishi Pajero 2-2.5 GLS
            Сузуки Самурай SJ 410-големия мотор.....
            Кетъринг ЕООД

            Коментар


            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

              Тази година за първи път не успях да участвам в разходката първия ден/така се падна, че съботата се падна точно края на месеца и...нямаше как да отсъствам от работа.../, та накратко...
              Ето малко кадри от неделя- ден втори- състезанието.
              Предварително се извинявам, ако качеството на снимките малко куца на моменти, но...просто не мога да отделя достатъчно време за обработка и затова...колкото толкова!
              Приятно гледане приятели.

































              Едно отклонение...Бат Весе, следващите кадри на Тойотата са с въпросния нов дълъг обектив.Последните дори са на 220 и 300мм.
              Според мен пък и за тия пари е направо разкош... !!!













              Поздрави към Белата...














              Една обещана снимка...





              И накрая една панорамка на по-голямата част от затвореното трасе.



              Толкова от мен приятели!
              Поздрави на всички!
              NISSAN FOREVER
              -----------------------------------------------------------------------------
              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

              Коментар


              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

                Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                Гледам,че особено много ти е допаднал траяла.
                В теб виждам един бъдещ траялджия.
                Пламка, аз се изкефих на мероприятието цялостно.Понеже ,знаеш съм участвал в няколкостотин мероприятия, мисля че това беше организирано перфектно, а то за траяла се подразбираше предварително какво ще стане, ама като сме казали дума на две няма да я делим.Ама наистина установих че една от разновидностите на оффроуда не ме привлича,което все пак е крачка напред....Но,догодина задължително съм там...

                Коментар


                • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3581.jpg
Прегледи:1
Размер:142.7 КБ
ID:5638731
                  Познава се по ароматизатора...
                  Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                  Една снимка от мен

                  OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                  Коментар


                  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

                    Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                    Познава се по ароматизатора...
                    По точно казано: преди - след
                    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                    Коментар


                    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

                      Да бяхте видели как правиха отвори с клечка през решетката за да може да диша ... почна да загрява!

                      Коментар


                      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

                        И аз и моето семейство за поредна година останахме много доволни от мега сбирката на колегите от Стара Загора. Ще нахвърлям малко впечатления, за тези на които ще им доскучае да четат първия и последни редове.
                        Пристигнахме петък по късно ракиено време. Хвърлихме багажа в стаята и нападнахме ресторанта, където вече се бяха събрали доста гости и любезните домакини. Видяхме се с много стари познати, хапнахме, пийнахме, после аз пийнах, пийнах и минах на малка биричка да отрезнея. Залепнах на масата на близнаците. Тези хора много дават на форума със своите знания, и следя всяка тяхна публикация, но на живо са много емоционални и готини хора. Поговорихме и с Теди за предизвикателствата на RFC Global Series, за изискванията за състезателните машини, за безопасността на участници и публика, за организацията и за това, че България се утвърждава като център на организирания оффроуд на Балканите, но нашите състезатели изостават в развитието си от съседите. Вечерта стана доста напоителна и нещо не се харесахме на персонала, макар, че си плащахме веднага, на всяка поръчка, не трошахме посуда. Ще направя малко отклонение за впечатленията от хотела: вече за втора година го посещавам и ми прави впечатление, че в хотела е много горещо, спрях в стаите отоплението, изключих и радиатора в коридора и пак беше непоносимо горещо. А казанчетата в тоалетните на стаята и ресторанта постоянно си течаха. Малко пари 50 лв. на вечер ни взеха, а така здраво разхищават енергия и вода. Персонала в ресторанта и лоби бара изобщо не беше заинтересован, по-точно беше, но да ни избута и разкара от там. Интересен начин за правене на бизнес... Чудя се как не са фалирали.
                        Сутринта в събота се построихме зад кораба майка на Гаргата и се запътихме към барбекюто, понеже сме с неподготвени машини. Карахме бавно, като внимавахме да не се окаляме... Запалихме огън и барбекютата и се почна голямото печене. Домакините се бяха престарали с месата. Скарата беше много вкусна. Румен и Вива отпуснаха 1 бутилка ракия, за да разреждаме оффроуд лимонадата на Антон, че беше много силна. Не знам защо обаче много от колегите разходкаджии не искаха да дойдат до барбекюто, т.е. някои дойдоха, но пеша и бяха оставили джиповете да пасат на нивата. Защо ли? Може би, за да си походят пеш...
                        Вечерта ресторанта отново се оказа тесен за приятелите на Старозагорските оффроуд клубове. Траялчето здраво разцепи, стана си грандиозен купон. Тортата беше още по-голяма и красива, но тази година беше и много вкусна. Белата пак закръгли още 1 година стаж, да ни е жив и здрав и все така да ни посреща.
                        Неделя на траяла бях жестоко разочарован, че кетъринга още не се е появил. Разбрах, че и организаторите са го изчакали, затова старта се забави. Месността беше много добре подбрана и бившата кариера предложи много добри условия за провеждане на състезанието и особено за зрителите. Най-накрая кетъринга се появи. Чаках 20 мин., но скарата свърши, а даже и топли напитки не предлагаха. Задоволих се с бира. После пак докараха матр'ял за скарата, но като гледам как клиентите си вземаха още живи недопечени кебапчетата ми се отяде. Миналите години онзи весел дядо с подвижния кетъринг се справяше къде по-добре.
                        В заключение: Много благодаря на всички, които ни поканиха и организираха този празник на оффроуда. Личи си, че не са пожалени сили и средства от организаторите и това беше оценено от гостите, които въпреки че имаше за тези дати и друго мероприятие уважиха Старозагорската сбирка. До сега не сме пропускали нито 1 година и се надявам че и за в бъдеще ще е така стига само домакините да не се уморят и да са все така задружни и гостоприемни!
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

                          Радвам се, че присъствах на това прекрасно мероприятие. Поздрави и благодарности на организаторите!

                          Коментар


                          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

                            Въпреки,че бях само на разходката,прекарах супер.Поздравления.
                            П.П. Няма ли снимки бре?
                            Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
                            Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
                            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                            Коментар


                            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

                              А кога ще се гледаме по Хоби ТВ

                              Коментар


                              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-31.01 и 01.02 2015г.

                                Забравих да благодаря на Милен Златев, че ми беше навигатор и че не счупихме втория участвал самурай

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X