Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

    Това наистина е много мъдро,мисля че ще е полезно на мнозина четиво,аз лично ще си го запазя в архива,че се надувам от едно известно време.
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

    Коментар


    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

      Откъде го изрови тва бре,направо размазващо.Ха наздраве п.с.Само да не прозвучи,като,че търсим повод да се напием?
      ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
      Г 230Е
      Г 500 0887 390 703

      Коментар


      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

        Ясен
        Супер Модератор | news |
        | ОС || СзО || +ПЛ || ТП |* МСС *
        | Модератор |


        РегистрацияOct 2007МястоСофияПубликации29,796 Точки (при гласуване)60

        От: Л.с.

        Мнение на ivan popov
        Мнение на Ясен
        Мнение на ivan popov
        Как мога да разбера от кой имам рпупаия на лични.



        Ами не можеш.

        Максимумът който можеш да направиш е, ако някой нещо е сгазил лука в репутациите, да ми се оплачеш а аз да му накова канчето (без да ти казвам). То ако много го накова ще си проличи де.

        Казвай ако е някоя гадост да ходя да разгрибам.



        Да за мен е ГАДОСТ . ЩЕ ми помогнеш ли да го сложа да го видят ВСИЧКИ или да продължавам сам. Благодаря;



        Нещо много си се впрегнал.
        Репутацията работи така, както работи. Забранено е и коментирането на такива неща във Форума, колкото и да е важно за теб.
        0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

        Коментар


        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

          Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
          Благодаря г-н Исаев , но това ще ви е мнооого нужно за предстоящият Ви шампионат и дано не попаднете в ситуация като моята. А дано , ама на дали както се пееше в една песен.
          Попадал съм още 2004.А и в шампионата е друго.Нека не разваляме хубавата тема.Нека благодарим на момчетата за добрата организация.

          Коментар


          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

            Ванка, остави ги тия червени точки.. Не се нерви излишно.. направили сте си баси купона, ти таковам и купите.. Наздраве на всички

            Коментар


            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

              Голямо чепкане на този Траял- Нали уж беше лек траял за кеф. Идеята на тези събори не е ли да се видим, да хапнем, пийнем и да се наприказваме на глупости? Кушията - между другото за кеф на участници и публика, аз така го виждам.
              На сърбела майката му е чесането.
              Борислав Борисов Русе О885 О37815

              Коментар


              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                Голямо чепкане на този Траял- Нали уж беше лек траял за кеф. Идеята на тези събори не е ли да се видим, да хапнем, пийнем и да се наприказваме на глупости? Кушията - между другото за кеф на участници и публика, аз така го виждам.
                Винаги тва е била идеята,ама а де,кога става Белата,става.
                Междо другото,стига вече сте правили реклама на тва Мероприятие,къде ще ви събираме догодина-незнам.
                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                Коментар


                • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                  Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                  Голямо чепкане на този Траял- Нали уж беше лек траял за кеф. Идеята на тези събори не е ли да се видим, да хапнем, пийнем и да се наприказваме на глупости? Кушията - между другото за кеф на участници и публика, аз така го виждам.
                  Така е.Който иска да си мерим-в Шампионата.
                  Ако някой поразчисти няма да направи лошо.

                  Коментар


                  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                    Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                    Така е.Който иска да си мерим-в Шампионата.
                    Ако някой поразчисти няма да направи лошо.
                    В шампионата няма ли наполовина легнали и наполовина прави колчета?
                    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                    Коментар


                    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                      Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                      Винаги тва е била идеята,ама а де,кога става Белата,става.
                      Междо другото,стига вече сте правили реклама на тва Мероприятие,къде ще ви събираме догодина-незнам.
                      Ще наемем някой физкултурен салон или новата зала.
                      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                      Коментар


                      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                        Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                        В шампионата няма ли наполовина легнали и наполовина прави колчета?
                        От тази година няма да има.Ще има само цели колчета.

                        Коментар


                        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                          Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                          От тази година няма да има.Ще има само цели колчета.
                          Има в Сочи.
                          0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                          Коментар


                          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                            Кой знае какви панаири ще има и там,пък и те май почнаха ...
                            И мен ме е яд ,че не се класирах по-добре ,но виня само късмета си и някои наши дребни грешки.

                            Не бях виждал никога такова разумно и премерено каране от Иван Попов,браво ,май е взел да ти идва акъла
                            Ванка ,и според мен се впрягаш повече от необходимото,нито ще е първия път ,нито последния да се чувстваш ти или някой друг неудовлетворен от класиране !

                            пп И Гошо Бързия да си признае колко милиона евро подкуп взе
                            Последно редактирано от antiroad; 07-02-14, 21:22.
                            0887/400121 Антон Донев

                            Коментар


                            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                              Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                              Благодаря , но догодина я камилата я и без купи
                              Малка промяна на твоя подпис - Желанието да имаме това, което нямаме, ни пречи да се радваме на това което имаме.

                              А да спрат вече Ивановци, Тедовци и други такива пенсии, ветерани, беладжии.
                              Като спрем да пишем и темата спира от само себе си.
                              Аз не съм писал по темата, а ако съм писал, съм забравил.

                              Коментар


                              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                                Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                                И мен ме е яд ,че не се класирах по-добре ,но виня само късмета си и някои наши дребни грешки.
                                Аз пък се кефя и не се виня за нищо. Просто нямах грешки. Толкова си мога.

                                За мен класирането е:

                                1. Теодор Енев
                                2. Антон Донев
                                ...............
                                и други разни.

                                На пък..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X