Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

    От името на на взелите участие в мероприятието в Стара Загора членове на офроуд групата 4Х4 Копривщица искам да изкажа големи благодарности на организаторите на това прекрасно мероприятие прекарахме си страхотно,всичко беше великолепно и на ниво.Браво на всички благодарение на което изкарахме един страхотен уикенд успех и за в бъдеще.Надявам се няма да ми се сърдите че ще ползвам вашата тема за да презентирам мероприятието което ние смятаме да проведем и да поканя всички фенове на нашето хоби на него справка темата която пуснах http://www.offroad-bulgaria.com/show...55#post2416355 Още веднъж браво и благодаря на всички и догодина пак.
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

    Коментар


    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

      Поздравления към старозагорския отбор за много добрата организация и на разходката и на траяла и на всичко свързано с тазгодишната национална среща.За мен това е най добрата среща от всички досега.
      Поздравления и към всички участници в тази среща. Явно все повече се опознаваме и уважаваме. Това да видиш токова прегърнати хора да пеят и танцуват на тази култова песен "Заклех се" си е пример за такова уважение и приятелство. Всички бяхме на една вълна и Ванката Пач поддържаше това настроение до последно.
      Та и аз бях там - карах, ядох, пих и се веселих.
      До нови срещи.

      Коментар


      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.



















        осмелих се да снимам Стефан, само да не ми търси кусури на снимката, че ще трябва да издава многотомник
































        Циганите в Дълбоки излезнаха да ни приветстват










        подпираш капака на Витарата и хоп - равна маса
        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

        Коментар


        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

          Влезнах у дома, палнах цигара и включвам монитора...ехеее, пак сме заедно, ама не е същото, каквото беше...!
          Заралии, големи хора, големи сърца! Браво и пак браво! Благодаря и пак благодаря! СЪБОР, ТА СЪБОР...! Живи и здрави да сте и все така да ни посрещате! Страхотно беше, ама свърши бързо...
          Таз година 200, догодина 300 души и все хубави хора..какво ще ни правите -не знам! Вие му мислете, че няма да ви се размине..!
          0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

          Коментар


          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

            Поздрави и от София. Прибрахме се след хубавия уикенд.

            Коментар


            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

              Забравил съм още един клип и една снимка
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC15740.jpg
Прегледи:1
Размер:108.0 КБ
ID:5560061

              Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

              Коментар


              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                Незабравима среща, всичко на ниво!
                Браво момчета!
                ТЛК-120 Николай Колев
                0898521295

                Коментар


                • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                  Прекарахме си чудесно, всичко беше на ниво. Благодарности на виновните това да се случи!
                  Снимки по-късно, че госпожата ги промива и съхнат
                  На сърбела майката му е чесането.
                  Борислав Борисов Русе О885 О37815

                  Коментар


                  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                    И ние се прибрахме,само дето тук има доста сняг,та ми липсва калта.
                    Голямо Благодаря на организаторите,всичко си беше без забележки.Преживяхме два страхотни дни,видяхме се,посмяхме се,какво повече.
                    Чавдар Владимиров
                    0887/912075
                    Ленд Ровър Диско 1
                    Самуад в проект

                    Коментар


                    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                      Огромно БЛАГОДАРЯ на организаторите и от Ловешката група.
                      GSM 0877 08 99 19
                      Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                      Коментар


                      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                        Големи благодарности на всички които уважиха нашето Мероприятие и празнуваха с нас,жалко за колегите които не можаха да дойдат поради една или друга причина,ние разбираме че обстановката е трудна за всички,и се надяваме за напред да се събираме отново все повече и повече.Без вас,голяма част от офроуд обществото на България,няма как се получи всичко това,вие правите това събитие емблематично,не ние.Екипа на Старозагорци ще се постарае и за напред да оправдае очакванията ви за ежегодния Събор,а дотогава можете да разчитате на нашата всеотдайност в мероприятията през годината.
                        Радваме се че няма значителни щети по машините и всичко премина ОК,честито на победителите,лек път и до нови срещи Приятели.
                        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                        Коментар


                        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                          ШАПКИ ДОЛУ ЗА ОРГАНИЗАТОРИТЕ!!! Само хора с големи сърца могат да направят такова незабравимо мероприятие.
                          БЛАГОДАРЯ ВИ , че се погрижихте за всичко , че събрахте толкова много приятели , че направихте този уикенд
                          прекрасен.
                          До нови срещи.

                          Малко снимки и от мен - https://www.facebook.com/angela.boja...4073250&type=1
                          тел. за приятели по всяко време 0888 909394

                          Коментар


                          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                            Ето и от мен един клип, който показва нивото на купона

                            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                            Коментар


                            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                              Първоначално публикуван от Анжела Боянова Преглед на мнение

                              Съдържанието не е достъпно !
                              Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                              Коментар


                              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                                Класирането е добавено в първото мнение на темата!

                                И от мен една бърза порция със снимки:













                                Жоро Хаджиев, дебне зад публиката






















                                Тони одобри новата реколта, такива сили придоби, че не можах да го събера в обектива



































                                Последно редактирано от Marin Stoyanov; 02-02-14, 20:34.
                                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X