Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

    Първоначално публикуван от andirz Преглед на мнение
    Радо аз сега не разбрах ски ли да нося или гащите за кал тука мамта си е...о от разград до бяла русенско сутринта го направих два часа и продължава да сипе затвориха и пътя за тировете.ИНАЧЕ СЪМ ЗАПАЗИЛ АПАРТАМЕНТ НОСИ СИ ПОХОДНОТО ЛЕГЛО.В петък вечер пристигаме с шуменски колйо.
    Нямам резервация,ако има място ще се настаня при теб.Нямам нито един от телефоните ти.
    Нека силата да бъде с нас!
    Suzuki Grand Vitara
    +34 642 91 4154

    Коментар


    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

      За съботната разходка някой ще има ли едно място за мен.Защото ще съм без джипка.
      Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
      На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
      Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

      Коментар


      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

        Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
        За съботната разходка някой ще има ли едно място за мен.Защото ще съм без джипка.
        Ако носиш Иречековско вино и суджук,защо не.
        Нека силата да бъде с нас!
        Suzuki Grand Vitara
        +34 642 91 4154

        Коментар


        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

          Първоначално публикуван от andirz Преглед на мнение
          Радо аз сега не разбрах ски ли да нося или гащите за кал тука мамта си е...о от разград до бяла русенско сутринта го направих два часа и продължава да сипе затвориха и пътя за тировете.ИНАЧЕ СЪМ ЗАПАЗИЛ АПАРТАМЕНТ НОСИ СИ ПОХОДНОТО ЛЕГЛО.В петък вечер пристигаме с шуменски колйо.
          Ако знаеш пък в Русе каква зима е... Вее и вали, истинска приказка. Как ще прецапаме Балкана с гоуфу в петък ум не ми го побира...

          Коментар


          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

            Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
            Ако знаеш пък в Русе каква зима е... Вее и вали, истинска приказка. Как ще прецапаме Балкана с гоуфу в петък ум не ми го побира...
            Дават го затопляне, ..... до -10 градуса
            В Ст. Загора валеше дъжд сутринта
            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

            Коментар


            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

              Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
              Ако носиш Иречековско вино и суджук,защо не.
              Тез благинки са задължителни бат Радо луканката е от дивеч и ще ти хареса
              Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
              На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
              Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

              Коментар


              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
                Приятна изненада тази сутрин-сняг с виелица една педя,мамата си трака.Идвам в Сливен-дъжд.Кво става,нищо не разбирам.
                Споко , и в Сливен вече духа и вали сняг .Наистина и аз се учудих сутринта на топлото време и дъжда ,но сега вън не е за мъже
                0887/400121 Антон Донев

                Коментар


                • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                  Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
                  За съботната разходка някой ще има ли едно място за мен.Защото ще съм без джипка.
                  Ако дойда,ще те возя.
                  И без това имаме да се черпим взаимно
                  Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
                  Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
                  OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                  Коментар


                  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                    Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
                    Как ще прецапаме Балкана с гоуфу в петък ум не ми го побира...
                    Е как,ето така:

                    https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater

                    Коментар


                    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0139.jpg
Прегледи:1
Размер:209.0 КБ
ID:5558790след обяд в Ямбол.Качих ги на тавана да ги увардя до съботаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0140.jpg
Прегледи:1
Размер:105.2 КБ
ID:5558791
                      Последно редактирано от Радо 57; 29-01-14, 16:04.
                      Нека силата да бъде с нас!
                      Suzuki Grand Vitara
                      +34 642 91 4154

                      Коментар


                      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                        Стара Загора е друга България,тука нито вали,нито духа,реки от снеготопене и киша,ходих на проверка и в гората,там има мокър сняг,киша и закъсали Витари ...
                        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                        Коментар


                        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                          Ето три снимки от днес

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC15688.jpg
Прегледи:2
Размер:61.6 КБ
ID:5558793 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC15691.jpg
Прегледи:2
Размер:143.1 КБ
ID:5558794 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC15682.jpg
Прегледи:2
Размер:108.9 КБ
ID:5558803 На последната снимка се вижда ,как тренираме за Стара Загора с Валката и на Бакалов зета Страшна мускатова има .Бакалов да си изпрося ли една бутилка за събора ?
                          Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                          Коментар


                          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                            Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                            На последната снимка се вижда ,как тренираме за Стара Загора с Валката и на Бакалов зета Страшна мускатова има .Бакалов да си изпрося ли една бутилка за събора ?
                            Хич недей чака , вземай от зетя мускатовата и идвай ... ма с твойта кошница едва ли ще стигнеш до Ст. Загора
                            VEREYA MOTORSPORT TEAM

                            Коментар


                            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                              Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                              Хич недей чака , вземай от зетя мускатовата и идвай ... ма с твойта кошница едва ли ще стигнеш до Ст. Загора
                              Да земете да ме включите в компанията за мускатовата,а.
                              Нека силата да бъде с нас!
                              Suzuki Grand Vitara
                              +34 642 91 4154

                              Коментар


                              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                                Бреййй кви оферти има токущо говорих с Антон с дългия и избистрих стопа как ще стане в едната ръка дамаджаната с виното във другата луканките и пастърмата
                                Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                                На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                                Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X