Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

    Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
    Бат Радо , в събота скарата / кебапчетата/ и виното са за почерпка на всички гости . В неделя на затвореното трасе ще има кетъринг , но това не пречи който иска да си запали барбекюто и да гледа зрелищните изпълнения на майсторите по офроуд
    Нали знаете,че съм веселяк човек,приказвам си ги врели ,некипели.Няма проблем нито с кебапите,нито с виното.Поне аз съм си приготвил всичко необходимо за едно барбекю на открито.Даже снощи си наточих ножа за " странджанското дядо".Мариновал съм едни "гърдички"....ммммммммммм.За питиетата да не говорим.Чудя се само дали хляб ще трябва.Масата и столовите вече са във Витарата.Чакам само датата.
    Нека силата да бъде с нас!
    Suzuki Grand Vitara
    +34 642 91 4154

    Коментар


    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

      Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
      Нали знаете,че съм веселяк човек,приказвам си ги врели ,некипели.............

      Да знаем ,пенсионерите са така
      Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

      Коментар


      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

        Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
        Да знаем ,пенсионерите са така
        Тоше,стареенето е необратим процес и всички рано или късно се докосват до него.Но да знаеш има си хубава страна,ставаме по диалогични и весели.Прощаваме закачките на младежите.Е по някога им завиждаме за някои неща,ама аз до там не съм стигнал още.
        Нека силата да бъде с нас!
        Suzuki Grand Vitara
        +34 642 91 4154

        Коментар


        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

          Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
          Тоше,стареенето е необратим процес и всички рано или късно се докосват до него.Но да знаеш има си хубава страна,ставаме по диалогични и весели.Прощаваме закачките на младежите.Е по някога им завиждаме за някои неща,ама аз до там не съм стигнал още.

          Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

          Коментар


          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

            Сега да се разберем като хората да не стане после да се гледаме с наведени очи . Лично отговарям за посрещането на гостите в Петък следобед и тяхното настаняване в ресторанта за да почерпят . За Съботата след началото на разходката тръгвам с всичките мезета, кебапчета , вина , ракии и лимонади и туршии за Банско ........... опа обърках се за с. Оряховица . Там най тържествено ще ви чакаме със Стефко малките гаргички с лагерен огън и скара-вино (щото бирата не върви със сняг ). Също така ще има метален сейф с допълнителни катинари и ключовете ще са у мен , затова не се притеснявай те ако остане нещо ще опитате . Ако някой ще си поръчва мома тип Оряховска-неземница от незнаен произход .... на лични или по телефона . Като гледам прогнозите си носете Ботуши - Силвърстони и шапки тип Руска ушанка. Ади не остана , чакаме ви всички .
            ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
            тел. 0889 017703
            0897 516030

            Коментар


            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

              Дидо, в петък ще има ли разходка?" Белата" беше писал за такава.
              ТЛК-120 Николай Колев
              0898521295

              Коментар


              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                Първоначално публикуван от Николай Колев-64 Преглед на мнение
                Дидо, в петък ще има ли разходка?" Белата" беше писал за такава.
                Най вероятно не , но на място ще решим ако има желаещи няма проблем да се поокаляме на фарове . Аз съм за масата , съботната разходка с много джипки и според прогнозите ще си е достатъчно приключение . Подготвени са маста които да се минават от по подготвените а който не иска да се драска по прекия път . А за Петъка като се съберем ще го решим .
                ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                тел. 0889 017703
                0897 516030

                Коментар


                • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                  Ами ние сме с "маршрутка",тежка 2 тона без екипажа и снаряжението, и с гуми 31-ци АТ.Да не го играем котва на разходката.

                  Коментар


                  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                    Първоначално публикуван от Николай Колев-64 Преглед на мнение
                    Дидо, в петък ще има ли разходка?" Белата" беше писал за такава.
                    Ако дойдете по рано в Петък,и има и други желаещи,ще ви направя разходка!
                    Първоначално публикуван от Николай Кесов Преглед на мнение
                    Ами ние сме с "маршрутка",тежка 2 тона без екипажа и снаряжението, и с гуми 31-ци АТ.Да не го играем котва на разходката.
                    Не и на тази разходка,тя е за не подготвени джипки,затова към края и има барбекю с заигравки,за компенсация на адреналинчовците.
                    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                    Коментар


                    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                      Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                      Сега да се разберем като хората да не стане после да се гледаме с наведени очи . Лично отговарям за посрещането на гостите в Петък следобед и тяхното настаняване в ресторанта за да почерпят . За Съботата след началото на разходката тръгвам с всичките мезета, кебапчета , вина , ракии и лимонади и туршии за Банско ........... опа обърках се за с. Оряховица . Там най тържествено ще ви чакаме със Стефко малките гаргички с лагерен огън и скара-вино (щото бирата не върви със сняг ). Също така ще има метален сейф с допълнителни катинари и ключовете ще са у мен , затова не се притеснявай те ако остане нещо ще опитате . Ако някой ще си поръчва мома тип Оряховска-неземница от незнаен произход .... на лични или по телефона . Като гледам прогнозите си носете Ботуши - Силвърстони и шапки тип Руска ушанка. Ади не остана , чакаме ви всички .
                      Гарга,всичко на крак ли ще е.Или кой каквото си донесе на това ще седне.
                      Нека силата да бъде с нас!
                      Suzuki Grand Vitara
                      +34 642 91 4154

                      Коментар


                      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                        Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
                        Гарга,всичко на крак ли ще е.Или кой каквото си донесе на това ще седне.
                        Познааааа . няма как да осигурим столчета за всички.
                        ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                        тел. 0889 017703
                        0897 516030

                        Коментар


                        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                          Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                          Познааааа . няма как да осигурим столчета за всички.
                          Значи предвидливо съм си сложил масата със столчетата във Витарката.Даже и чердак имам.
                          Нека силата да бъде с нас!
                          Suzuki Grand Vitara
                          +34 642 91 4154

                          Коментар


                          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                            Радо спирай с молитвите за дъжд, че гледай какво става:
                            http://dnes.dir.bg/news/vremeto-snja...-15998690?nt=4
                            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                            Коментар


                            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                              Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                              Радо спирай с молитвите за дъжд, че гледай какво става:
                              http://dnes.dir.bg/news/vremeto-snja...-15998690?nt=4
                              Преди малко направих обстоен преглед на камерите в страната http://weather-webcam.eu/all-webcams-map, нищо такова няма,не се плашете.Борко от Руси,пръв да свирка,като се зададе снега,че от там май го очакват,ако има хора от Видинско и те да се обаждат.Че ще е мокро,то е ясно,но колко ще е-божа работа.Да не се разкаля на барбекюто,другото не го мисля.Трасето дето го минавахме заедно е в по-голяма част твърдо,така че не би трябвало да има проблеми.Ако падне 5-10 см. сняг,на баирите ще е зор само,особено онзи дето го откри в края на деня.
                              Последно редактирано от Радо 57; 24-01-14, 13:38.
                              Нека силата да бъде с нас!
                              Suzuki Grand Vitara
                              +34 642 91 4154

                              Коментар


                              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                                Работата клони към моите очаквания и опасения когато провеждахме първоначалната дискусия за сбирката,въпреки че не е за вярване при тая жега навън,драстично да се измени картината за седмица,но аз съм спокоен,имам шейна имам и влекач...
                                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X