Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-дискусия!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

    Искам да ви заведа за риба, но условието е да карате след мен - по равното П.С Отговярям вместо КОКО нямал нет ,а и нали ми е навигатор .Съжалявам но няма да участвам в сбирката ви

    Коментар


    • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

      Първоначално публикуван от benigi Преглед на мнение
      Искам да ви заведа за риба, но условието е да карате след мен - по равното П.С Отговярям вместо КОКО нямал нет ,а и нали ми е навигатор .Съжалявам но няма да участвам в сбирката ви
      Добре . Няма да те чакаме . За рибата съм навит , да не стане пак без риба да се приберем и жената да ме хока .
      ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
      тел. 0889 017703
      0897 516030

      Коментар


      • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

        Очаквайте ни и нас.

        Коментар


        • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

          Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
          Очаквайте ни и нас.
          Добре дошли сте!
          0878 706 714

          WWW.OFFROADMASHINI.COM

          Коментар


          • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

            Останаха още десет дена, а аз още не съм си намерил превоз за разходката, моля кажете дали при някой има останало свободно място. В първите няколко поста на темата имаше желаещи да ме вземат на разходката, но може местата вече да са заети.

            Коментар


            • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

              Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
              Останаха още десет дена, а аз още не съм си намерил превоз за разходката, моля кажете дали при някой има останало свободно място. В първите няколко поста на темата имаше желаещи да ме вземат на разходката, но може местата вече да са заети.
              Места има за всички не се притеснявай . даже ще можеш сам да избираш при кого да се качиш.
              ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
              тел. 0889 017703
              0897 516030

              Коментар


              • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                Места има за всички не се притеснявай . даже ще можеш сам да избираш при кого да се качиш.
                Тогава си заплювам навигаторското место при вас В ГАГАМОБИЛА
                SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                +359 0878 888 874
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                Коментар


                • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                  Като гледам прогнозата, доколкото може да й се вярва още, срещата ще е след два дни превалявания, което ще повиши интригата.
                  OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                  Коментар


                  • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                    Първоначално публикуван от Jango Преглед на мнение
                    Тогава си заплювам навигаторското место при вас В ГАГАМОБИЛА
                    Гаргамобила много лесно кърти заден мост. Нали е с корав двигател. Опасно е там. Помисли хубаво в какъв филм се вкарваш
                    0878 706 714

                    WWW.OFFROADMASHINI.COM

                    Коментар


                    • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                      Да попитам, тъй като ще бия толкова път си мисля да дойда в петък в хотела, та, питането ми е дали ще има и други от петак на Старозагорските минерални бани.

                      МОЛЯ който има връзки в хотела на "Мини Марица изток" нека да де някакъв мобилен тел. за резервации, че на тези телефони от препратката от първият пост никои не отговаря. Намерих и един мобилен тук, но и на него никои не отговаря.

                      Коментар


                      • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                        Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
                        Да попитам, тъй като ще бия толкова път си мисля да дойда в петък в хотела, та, питането ми е дали ще има и други от петак на Старозагорските минерални бани.

                        МОЛЯ който има връзки в хотела на "Мини Марица изток" нека да де някакъв мобилен тел. за резервации, че на тези телефони от препратката от първият пост никои не отговаря. Намерих и един мобилен тук, но и на него никои не отговаря.
                        Ще има ... идвай
                        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                        Коментар


                        • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                          Бургаската група, също пристигаме в петък
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                            Времето се поразвали малко става доста интересно Ще видим какво ще е след 7 дена.
                            Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                            Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                            "Mud Angels" Stara Zagora

                            Коментар


                            • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                              Първоначално публикуван от SaTaNaTa_83_stz Преглед на мнение
                              Времето се поразвали малко става доста интересно Ще видим какво ще е след 7 дена.
                              Точно да разкали малко за срещата.
                              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                              Коментар


                              • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                                Здравейте,ние също ще пристигнем в петък.За настаняването разбрах но има питане от женския състав ще работят ли басейните и масажите.Поздрави от Ямболската група.
                                Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                                На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                                Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X