Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-дискусия!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

    Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
    В бокса е, казах им да се организират и да дойдат с един бус, ама да видим.
    Съжалявам за Пепо , при мен ще има свободни места ще ги пръснем по джипките за първия ден (разходката) да не се притесняват
    Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

    Коментар


    • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

      Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
      Съжалявам за Пепо , при мен ще има свободни места ще ги пръснем по джипките за първия ден (разходката) да не се притесняват
      Благодаря, ще им предам
      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
      Skype: pach_bs

      Коментар


      • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

        Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
        Съжалявам за Пепо , при мен ще има свободни места ще ги пръснем по джипките за първия ден (разходката) да не се притесняват
        Искам да се возя на витара, самурай или каквото там сузи има, че нещо носталгия ме налегна.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

          Щом искаш значи ще се возиш
          Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
          Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
          "Mud Angels" Stara Zagora

          Коментар


          • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

            Първоначално публикуван от SaTaNaTa_83_stz Преглед на мнение
            Щом искаш значи ще се возиш
            И миналата година ми се искаше, но бях опериран от херния преди 10 дни и затова предпочетох по-меката возия на гранда. Но сега съм твърдо решен да се возя на сузи, че много ми домъчня.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
              Искам да се возя на витара, самурай или каквото там сузи има, че нещо носталгия ме налегна.
              Знаех си аз че ще съжаляваш за хубавата витарка един ден ама добре че си го признаваш
              не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

              Коментар


              • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                Малко снимки от траялната зона ,която ще бъде проектирана ,разработена и реализирана от най добрия / пиян / навигатор в България - Гаргата ,така че ще можете на воля да го псувате ако ви спретне някой сложен и труден траял .
                Прикачени файлове
                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                Коментар


                • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                  Нема са плашите който не може да мине траялчето с джипката си , ще направим втори старт , пеша с общо стартиране .

                  За втория старт съм фаворит , щото само аз минах траяла в Приморско с най добро време.
                  ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                  тел. 0889 017703
                  0897 516030

                  Коментар


                  • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                    като гледам сложността на траяла да дойда с Даячията освен
                    SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                    +359 0878 888 874
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                    Коментар


                    • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                      Първоначално публикуван от Jango Преглед на мнение
                      като гледам сложността на траяла да дойда с Даячията освен
                      С тая Дачия в зимни условия ако успееш до Ст.Загора да стигнеш , ше ти дам Първи номер за траяла.
                      ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                      тел. 0889 017703
                      0897 516030

                      Коментар


                      • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                        Ние мислим да минем с на Венци ситроена, много е проходим

                        Коментар


                        • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                          Първоначално публикуван от teopajero Преглед на мнение
                          Ние мислим да минем с на Венци ситроена, много е проходим
                          Доколкото разбрах Жельо му е отпорил калниците ,така че машини с лош външен вид няма да се допускат на траяла ...
                          Пернатия днес продължи да се вихри - видяха му се малко извращенията досега и днес реши да добави още като вкара едни гадни стръмни тераси с доста сериозни наклони .Като за капак научих че наказанията за скъсана лента и съборено колче ще са от рода - 5 обиколки на джипа от пилота за колче и 3 преминавания през тавана на джипа за лента , и това всичко се добавя към времето за преминаване !
                          Последно редактирано от Бакалов; 15-01-12, 20:01.
                          VEREYA MOTORSPORT TEAM

                          Коментар


                          • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                            Траяла и разходката са готови . В Събота ще видим колко смелчаци ще има записани за траяла , да не стане само ние ЗАРАЛИИ да си караме като всеки ден .
                            Който се запише за траяла преди датата 28.01.2012г. И достигне до финала, печели бутилка УЙСКИ .
                            Обявяваме правилата за траяла.
                            1. от 9.30ч. до10.30ч. записване на желаещите да карат за време и награди .
                            2. 11.00ч. старт на траяла.
                            3. Съборено колче - три обиколки на Джипа пеша с засичане на време , което се добавя към общото време. След финала.
                            4. Скъсана лента - два пъти минаване през тавана на джипа по дължина пеша, за време. След финала.
                            5. След приключването на надпреварата , награждаване на най-добре представилите се . Следва.
                            6. Супер екстрем (голямо стръмно изкачване).Това е за ГОЛЕМИТЕ. На върха на баирчето си стои бутилка УЙСКИ и грамота ..БРАВО ..
                            7. След като приключи всичко организирано почва волна програма . На кой му е по голям, На кой му е по здрав, и кой колко може да носи на пиене и ядене.
                            8. След като свърши празника . Искам да помоля всички участници и гости да почистят след себе си. БЛАГОДАРИМ ПРЕДВАРИТЕЛНО.
                            ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                            тел. 0889 017703
                            0897 516030

                            Коментар


                            • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                              E как пък ще ме накараш да вървя по тавана на джипа Виш ако сложиш витарката да минаваме отгоре може само незнам на какво ще прилича след това
                              ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

                              Коментар


                              • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                                Първоначално публикуван от koko_s Преглед на мнение
                                E как пък ще ме накараш да вървя по тавана на джипа Виш ако сложиш витарката да минаваме отгоре може само незнам на какво ще прилича след това
                                Условията за провеждане на траяла са ясни. Който го е страх да си поизмачка тавана на Джипката, какво остава за калниците и броните.
                                Ако не те устройва регламента, може за риба по равното.
                                ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                                тел. 0889 017703
                                0897 516030

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X