Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на клуба 05-11-2004

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сбирка на клуба 05-11-2004

    Моля всеки който има намерение да присъства да заяви това...Първата анкета е кога да се проведе сбирката, след това останалите подробности.

    По принцип моята идея е като видим колко ще се запишат да изберем съответната кръчма и да направим резервация. За сега кандидат-кръчма с който имаме опит (положителен) е "Бирария при кулата" кв. Лозенец.
    1
    Събота на обяд
    0.00%
    0
    Неделя на обяд
    0.00%
    0
    Събота вечер
    0.00%
    0
    Неделя вечер
    0.00%
    0
    Петък вечер
    0.00%
    0
    Някоя вечер през работната седмица
    100.00%
    1
    VPetrov.photography

  • #2
    За кой е поканата...

    Поканата за сбирка на клуба е към абсолютно всички участници в този портал...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      За мен е ОК вечер, за предпочитане петък вечер, защото тогава се правят планове за събота-неделя пък и човек е по-отпуснат след края на рапотната седмица

      Коментар


      • #4
        За хората от "провинцията" ще бъде малко неудобно в петък вечер,защото специално аз съм до 17ч. на работа,а и трябва някъде да си осигурим нощувка.Но във всички случаи ще дойда.А идеята за среща е супер!

        Коментар


        • #5
          Много сте ми далеч

          Много сте ми далече,и накрая ще ме принудите да се преместя в София
          Така ако има и други хора от Варна и околия да званнат да се саберем и ние.
          0888/996468 Павел
          Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

          Коментар


          • #6
            На мен не ми стана ясно анкетата кой уикенд касае? Венци, след като не си упоменал дати, вероятно имате предвид този, дето идва (5, 6, 7 ноември)?..

            Ако е така (а и по принцип) аз също съм за петък вечер (ако касае сбирка на участниците от София).

            А иначе на мен много добре ми звучи среща на всички от цяла България някъде в планината - Родопите например..

            Поздрави!

            Коментар


            • #7
              Дата...

              Към момента работната дата е 05-11-2004 (петък) който идва освен ако не решите дружно нещо друго

              За Родопите съм съгласен но нека да започнем с това да се съберем в бирарията пък там ще направим планове...
              VPetrov.photography

              Коментар


              • #8
                diavol koleda

                ех по дяволите не сте ми толкова дълеч ма тази седмица точно хуч не мога да дойда яд ме е ако беше другия петак със сигорност щиях да съм там щото ще идвам за бистрица и така съм си нагласил работата надявам се да има и други срещи та да мога да дойда и аз
                ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                тел.088четири 9едно9 4нула4
                -------------------------------------------------------

                Коментар


                • #9
                  Ами ... абе ...

                  А край тая бирария ще има ли място и за джипките или да идвам таралясника на жената.

                  Коментар


                  • #10
                    kam kluba

                    Koga i kade posledno 6te se provede tazi taka komentirana sbirka?

                    Коментар


                    • #11
                      Сбирка

                      Ако няма други предложения се спираме на "бирария при Кулата" която се намира в кв. "Лозенец" до старата водна кула на около 80-100 метра от големия булевард, на улица "Галичица". Обикновено има достатъчно места за спиране. Днес ще проверя възможността за резервация...
                      VPetrov.photography

                      Коментар


                      • #12
                        Записване...

                        Говорих с бирарията, за петък вечер всичко ще е ок но моля всички които ще идват да ми пратят съобщение или да се запишат тук за да направя резервация иначе може да няма места...
                        VPetrov.photography

                        Коментар


                        • #13
                          OK, Пиши ме, ще доида.

                          Коментар


                          • #14
                            И аз..

                            Коментар


                            • #15
                              И аз мисля да дойда . Кажете някакъв час ?
                              LZ1DMR

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X