Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

    Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
    Кольо,Кольоооо,къде беше ти бе човек,аз се надявах да се запознаем,пък ти си бил там без да се обадиш,пък аз сигурно не съм те познал-голяма глоба и за двамата...
    Ами че той Кольо...беше на нашата маса бре...ти къде бля....
    NISSAN FOREVER
    -----------------------------------------------------------------------------
    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

    Коментар


    • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

      Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
      Кольо,Кольоооо,къде беше ти бе човек,аз се надявах да се запознаем,пък ти си бил там без да се обадиш,пък аз сигурно не съм те познал-голяма глоба и за двамата...
      Нищо бе, така ще имаме повод да се срещнем още веднъж
      Като се постопли времето-заповядай при мен да покараме малко бъгита.

      Ама наистина исках да се запозная с много хора, и си казвах-ето, тези хора срещем всеки ден във форума, ама като се видим наживо-не се познаваме. Все пак се запонах с някой друг човек, на някоя следваща среша с още някой, и така нататък, дай Боже да се запознаем целия форум!
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

        както обикновено правим тук - бързаме с нетърпение да покажем основно как сме се окаляли
        но днес, мисля да започнем с това как се прави купон на гости у старозагорци

        и почти от зад на пред ... ще покажем акцента на вечерта - не черешката, а тортата



        и аплодисментите за носещите тази вкуснотийка бяха на ниво !



        Най - опитния член на старозагорската офроуд група имаше честта да разреже тортата



        папараците бяхме доста



        Въодушевените домакини обявиха разгара на купона и с няколко благи думи, изказаха благодарност за подкрепата на гостите



        и както сами казват: "без задръжки в гората - без задръжки ... и във веселбата"




        но и нашенци не падаме по долу




        но основната вина за това е на Ванката, нашия незаменим Party DJ



        разбира се беше ни подготвил от всичко - диско, рок, хорца, поп-фолк и ...







        Всеки се опитваше да влезне в някаква роля



        да не забравяме и гост-готвача който за съжаление рано "зацапа свещите" и взе да броди ...



        очаквайте продължение ...
        Последно редактирано от Lesov; 31-01-10, 22:41.
        www.4x4Trips.bg

        Коментар


        • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

          Ами другия път с табелки,че да се познаваме кой кой е!!!
          Последно редактирано от antiroad; 31-01-10, 22:42.
          0887/400121 Антон Донев

          Коментар


          • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

            Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
            Ами другия път с табелки,че да се познаваме кой кой е!!!
            To на Колето табелка не му трябва - гледаш за нещо Шуменско и окаляно и един едър и вечно ухилен младеж до него - те ти го Кольо

            Абре Коле, от' ма истипоса на пуш-паузата бре? Да ме беше фотнал кога щурмувах някоя яма с пистовите гуми и пистовата Витара, та да се броя и аз за оффроудър... че сега с тоя изкъртен аспух ме броят за голфаджия... пардон ... с най-голямо уважение към колегите с Голфовете, това последното го казвам съвсем сериозно.
            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

            Коментар


            • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

              Ами Тефчо-защото ми хаеса как е станала сникмата. А за "младежа" имам да черпя

              Преди малко пуснах да се точат в тубата няколко клипчета, но нета се скапа и се е качило само едно. Ето го-Параход(или атобус) в действие:



              Сега пак ще пусна да се качват, но не гарантирам дали ще стане. БТК...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                Браво на всички! МНоооого евала Еи това е отчет. Седя си, чета и гледам и много ви се радвам. Следващата сбирка дано да сме здрави и да се присъединим. Още веднъж евала на старозагорци, които винаги са се представяли перфектно. Поздравления иии продължавам да следя темата...
                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                0888 315 794
                LZ1UPI
                A1 (Rh+)

                Коментар


                • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                  Ето и другите клипчета:
                  Как минавам през т.нар. "дупка". Ние в моята витара не видяхме дупка.



                  А ето и дългото кално спускане. Към края се вижда как се завъртяхме настрани, ама много "лезгава" тази старозагорска кал...



                  На последното излизане на асфалта се минава по този път. Пак-не, че няма откъде да се мине, ама ние нали сме ухапани от щъркела...

                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                    Евалата групата сериозно забавление си спретнахте,много ме е яд че не можах да доида въпреки желанието но работата ме натегна и сега седя и подсмърчам пред компютъра безутешно.
                    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                    тел.088четири 9едно9 4нула4
                    -------------------------------------------------------

                    Коментар


                    • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                      Не съм от участниците в сбирката, но случайно се засекохме за минути.
                      2 снимки ви прикачам
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                        Страхотен праздник,ще се пукна от яд,че не дойдох
                        Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
                        Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
                        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                        Коментар


                        • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                          Благодарим на всички за добрите оценки. Целта ни беше да се получи приятно и разтоварващо мероприятие. В по-голямата част от времето се наслаждавах на емоциите и нямам снимки на много от моментите, но все пак ще ги споделя:

                          Това е стартер"че" на 8-цилиндров Джип





                          Лека заигравка





























                          Голяма работа е, наистина изглежда внушително!



















                          От Бургас са интересни хората - разменят луканка за хляб!



                          ...а това Голфче (не говоря за колегата от Смолян, той се е доказал многократно) с пистови гуми и пластмасова престилка отпред на не повече от 15см премина всички по-тежки изпитания.

















































                          Някои го пробвахме и нагоре













































                          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                          Коментар


                          • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                            Къде се ската оная маймуна PACH? Той снима най-много май, а сега никакъв го няма.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                              Не съм се и съмнявал, че бъде супер, но признавам - числото 55 ме шашна!

                              С благородна завист и поздрави към всички участници!
                              Искам България чиста!

                              Коментар


                              • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                                Къде се ската оная маймуна PACH? Той снима най-много май, а сега никакъв го няма.
                                Спокооо, тук съм
                                Сортирах снимките, направих ги в папки за трите дни,ресайзнах ги и сега пиша фото разказа.Малко търпение че много мат'риал.Има и няколко готини клипа
                                Продавайте джипките и си купувайте голфове

                                http://vbox7.com/play:20def287
                                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                                Skype: pach_bs

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X