Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

    И аз ще пробвам,пък ако хвана уплах ще ви чакам по масите
    TOYOTA LJ70 3D Common Rail
    TOYOTA BJ40 3.5D
    Венци 0887551059

    Коментар


    • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

      Първоначално публикуван от venci67 Преглед на мнение
      И аз ще пробвам,пък ако хвана уплах ще ви чакам по масите
      Ааа,няма да има предпоставки за уплах,всичко е в норма
      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

      Коментар


      • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

        Оооох, аз може и да пропусна сбирката...
        Излезе, че съм карал без масло в раздатката, и сега вътре е мармалад Ако успея да взема някаква раздатка, и да я сложа до четвъртък-петък, разбира се, че ще дойда.
        Казвайте знаете ли някой да има свалена работеща раздатка за витара, да правим пазарлъка, и да я вземам. Така ми се идва...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

          Тогава няма да седнеш последния ден тука,ако не дойдеш,днеска се потрудихме с другарите,че беше и -10 по целзий
          Прикачени файлове
          LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
          Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

          Коментар


          • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

            Мммм ,много хубаво станало,аз отсега съм си уговорил шофьор за след масата
            0887/400121 Антон Донев

            Коментар


            • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

              Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
              Мммм ,много хубаво станало,аз отсега съм си уговорил шофьор за след масата

              така трябва даее

              - то виното щее малко, па и таквис кат мен дет него пият

              ще има повече за пиячите дее
              boko
              Jeeep---KIA
              https://www.facebook.com/autoboko/

              Коментар


              • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Оооох, аз може и да пропусна сбирката...
                Излезе, че съм карал без масло в раздатката, и сега вътре е мармалад Ако успея да взема някаква раздатка, и да я сложа до четвъртък-петък, разбира се, че ще дойда.
                Казвайте знаете ли някой да има свалена работеща раздатка за витара, да правим пазарлъка, и да я вземам. Така ми се идва...
                Хайде, хайде, оправдания. Я да се оправяш... иначе на влака и пак тука.
                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                Коментар


                • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                  Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                  Хайде, хайде, оправдания. Я да се оправяш... иначе на влака и пак тука.
                  Бе ако трябва- срам не срам ще дойда с Астрата
                  Но има надежда, докато пусна питането за раздатка, и се появиха две оферти едновременно. После и ти се обади в темата за витарата, все някоя раздатка ще взема, надявам се да съм готов за в петък.

                  Само не разбрах тези пънове за столчета ли ги режете, или за маси Щото много дебели...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Само не разбрах тези пънове за столчета ли ги режете, или за маси Щото много дебели...
                    Тук се вижда по-добре:



                    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                    Коментар


                    • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                      Нещо не виждам снимките,сигурно дебели пънчета за дебели дупета
                      0887/400121 Антон Донев

                      Коментар


                      • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                        Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                        ,сигурно дебели пънчета за дебели дупета
                        Като за моето...

                        Иначе спазарих една раздатка барабар със скоростната кутия, но ще дойде при мен едва във вторник, надявам се до петък жипката да е в кондиция, и естествено изпробвана в бойни условия

                        Между другото и аз не виждам снимките.
                        Славине, ако обещаеш, че ще почерпиш-ще ти кажа как аз качвам снимки, и се виждат винаги
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                          Много интересно?
                          Преди час - два ,снимка имаше ... а сега ... няма?Май съм забравил да си сложа "пенджурите" с диоптрите ... та да я видя отново де ... снимката!
                          Славински ,да не си я делнал нещо ти бре?

                          Коментар


                          • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                            Момчета какво е времето в Стара Загора?? Много отрицателни температури май екипировката за кал ще бъде заменена с зимна Да си носим ли веригите
                            „глупава глава на краката почивка не дава”

                            Коментар


                            • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                              Първоначално публикуван от balta Преглед на мнение
                              Момчета какво е времето в Стара Загора?? Много отрицателни температури май екипировката за кал ще бъде заменена с зимна Да си носим ли веригите
                              Към момента в Ст. Загора е ...сух студ с температури до около -7 градуса....
                              Сняг поне в града няма,за трасето ....направо не знам....
                              ама идвайте с калното оборудване,че да има заигравка..
                              NISSAN FOREVER
                              -----------------------------------------------------------------------------
                              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                              Коментар


                              • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                                Първоначално публикуван от balta Преглед на мнение
                                Момчета ... Да си носим ли веригите
                                Веригите трябва да си ги носиш зимата по закон. Аз не ги свалям от колата целогодишно - те са част и от калната екипировка
                                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                                0888 315 794
                                LZ1UPI
                                A1 (Rh+)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X