Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

    Белата много сериозно се е заел с облагородяване на мястото за барбекюто. Хвърчат дъски, пирони... кипи трудов ентусиазъм.
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

    Коментар


    • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

      Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
      Третия трак е за улеснение на гостите които не са идвали досега и не знаят комплекс Ушев къде се намира.Маркирал съм пътя от бензиностанция ОМВ/която е на западния край на СТ.Загора-изхода за Пловдив по стария път/до самия комплекс!
      Това е от мен.
      Поздрави!
      Аз като нямащ ГПС да попитам-на трака се вижда, че за комплекса се отбиваме малко преди Богомилово. Има ли табела та да се ориентираме, или за по-сигурно да стигнем до селото, и оттам да завием надясно.
      Но всъщност проблема е същия, ако и там няма табела, откъде ще знаем в коя точно предечка да завием.
      Или да попитаме местните, дали ще знаят за комплекса "Ушев"?
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Аз като нямащ ГПС да попитам-на трака се вижда, че за комплекса се отбиваме малко преди Богомилово. Има ли табела та да се ориентираме, или за по-сигурно да стигнем до селото, и оттам да завием надясно.
        Но всъщност проблема е същия, ако и там няма табела, откъде ще знаем в коя точно предечка да завием.
        Или да попитаме местните, дали ще знаят за комплекса "Ушев"?
        Табелите се подготвят в момента и ще ги поставим по възловите места, които не са много. Като станат готови ще ги снимаме, за да знаете какво да гледате. Наистина се отбива малко преди Богомилово в посока с. Малка Верея и след него е Комплекс Ушев. Който и да питате ще ви покажат пътя.
        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

        Коментар


        • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

          Кольо ,ще се разберем да се срещнем някъде по пътя и може да пътуваме заедно.Аз съм ходил миналата година ,ще си госпомня пътя!
          0887/400121 Антон Донев

          Коментар


          • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

            Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
            Кольо ,ще се разберем да се срещнем някъде по пътя и може да пътуваме заедно.Аз съм ходил миналата година ,ще си госпомня пътя!
            Здравей,и аз ще пътувам на 30 сутринта .Може да се разберем да пътуваме заедно че,и аз не знам каде е комплекса
            не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

            Коментар


            • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

              Здравейте.
              За хората които нямат ГПС-си и не знаят къде се намира Ушев пояснявам.
              Значи...ако идвате от Ст. Загора и се движите в посока с. Богомилово,излизате от града....пътя има едно нагорнище,като отляво има и сгради/автоморга Бонев и комплекс Астория/ако не са му сменили името на последния/и точно на върха има отбивка в дясно/тя е и първата възможна след като напуснете пределите на града/.Отбивката е за Студенстки град и с. малка Верея.Тръгвате по нея и след м. Верея като се движите по пътя ще видите Ушев от дясна страна/то сигурно ще има и джипки наоколо така че ще се ориентирате!
              Ако идвате към града по стария път ....минавате през с. Богомилово,продължавате след него в посока Ст. Загора....веднага след селото отново следва наклон нагоре и като се изкачите въпросната отбивка ви се пада от ляво/явява се на около 200-300м след като излезете от селото/
              Ако някой не може да се оправи или се обърка може да ни звъни да го ориентираме или да го прибираме-моя тел. е...0889892705-Любо
              Съветвам всички които няма ГПС да си принтват на хартиен носител трака и да го ползват като карта....мисля че това всеки ще може да го направи и така ще се улесните много!
              Поздрави!
              NISSAN FOREVER
              -----------------------------------------------------------------------------
              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

              Коментар


              • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                Благодаря за подробното обяснение.
                Пътувал съм през Стара Загора много пъти, даже името "Малка Верея ми е познато(от табелите), но не бях сигурен дали ще се оправя.
                Ама вече съм...

                Което не отменя предложението на antiroad, може да се съберем, и да дойдем заедно. Няколко жипки в колона, еха...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                  Да поясня и малко нагледно обяснението на Любчо.





                  За всякакви въпроси може да звъните и на мен 888 718 697 Славин
                  OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                  Коментар


                  • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                    Ако успеем да се класираме двама "лозенци" само за в неделя щото в събота сме на работа каква ще е "глобата" за включване в купона

                    Коментар


                    • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                      Първоначално публикуван от pensionera65 Преглед на мнение
                      Ако успеем да се класираме двама "лозенци" само за в неделя щото в събота сме на работа каква ще е "глобата" за включване в купона
                      Вие ще сте за награда, не за глоба. Да биете пътя за един ден. По програма в неделя ще има барбекю и леки офроуд заигравки наоколо. От вас се иска купонджийско настроение. Заповядайте!
                      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                      Коментар


                      • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                        Офроудърите от "Луда работа" ще участват ли?
                        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                        Коментар


                        • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                          Пропуснал съм да уточня,че ще пътуваме събота сутрин,така ,че засега ще пътуваме само с Джаксън от Ямбол и евентуално още 1-2 джипки от Сливен!/Кольо от Шумен ще пътува в петък вечер/.
                          0887/400121 Антон Донев

                          Коментар


                          • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                            Офроудърите от "Луда работа" ще участват ли?

                            Ами никои за сега нее изявил желание освен Магарето ,кат ма види и се ма пита кога беше тая среща---даже сутринта гледам киризи тук в темата
                            boko
                            Jeeep---KIA
                            https://www.facebook.com/autoboko/

                            Коментар


                            • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                              Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                              Офроудърите от "Луда работа" ще участват ли?
                              Дълбоко се съмнявам,не са проявявали интерес,ама и те не харесват много този тип разходки доколкото знам
                              Първоначално публикуван от bokostz Преглед на мнение
                              Ами никои за сега нее изявил желание освен Магарето ,кат ма види и се ма пита кога беше тая среща---даже сутринта гледам киризи тук в темата
                              Може и да дойде някой,преди тук-там карахме заедно
                              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                              Коментар


                              • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                                колеги браво за готината организация, можеби и ние с едно приателче да наминем
                                SUZUKI SAMURAJ SJ413 BMW

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X