Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Поход клуб УАЗ съвместно с Ленд Ровер Ентусиастс 21-22.10.06

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Поход клуб УАЗ съвместно с Ленд Ровер Ентусиастс 21-22.10.06

    Ето обещаните подробности за съвместния поход - цитирам Злати:

    "Колеги, дойде време да обявим последното мероприятие от календара ни за 2006 година, разходка в Стара планина на 21 и 22 октомври. Похода ще стартира от Бухово и през връх Мургаш и прохода Витиня ще стигне хижа Мургана, където ще се преспи. Водачи ще бъдат Венци и Пламен Петрови, съорганизатор клуб УАЗ.
    Тъй като ще се спи на хижата и се налага предварителна резервация, моля всички желаещи да се запишат тук не по късно от 13 октомври. Няма да има някаква специална организация за барбекю, всеки носи мръвките и си правим общ купон там. Допълнително ще обявя стартовия час и детайлна програма."

    Предлагам клуб УАЗ да се включи активно в организацията, за което:

    - трябва превоз за бирата, готвача и мезетата
    - предложения за закачки и изненади ( на ЛС за да се пази тайната)
    Show must go on!
    LZ1VES

  • #2
    Информаия

    Ето малко обобщена информация (правил съм купон на хижата и знам капацитета ):

    Записали са се 42 човека досега. Ако приемем че се заемат малките стаи по реда на записването, остават към 10 места в голямата стая (за 18 човека).
    Така че който се записва, да има предвид това.

    Днес обсъдихме в клуба за храната и напитките - решихме че всеки който иска да участва, да заплати до 15-ти Октомври 15 лв. на човек, без децата (това не включва нощувките около 5 лв на човек)

    Всички които са се записали да дойдат, моля да дадат на Голди (Влади, сервиз Голди - Горнобански път) по 15 лева на възрастен.
    Show must go on!
    LZ1VES

    Коментар


    • #3
      Просвета

      Обикновено всички мислим, че всичко си знаем, ама понякога забравяме!

      Та затова имам предложение към Венци, Пламен и Митко Фулдата, да организират неделя сутрин един мини опреснителен курс (теория и практика) за екстремно офроуд шофиране.

      Хем ще закусваме, хем ще научим нещо!

      Други идеи са добре дошли!
      Show must go on!
      LZ1VES

      Коментар


      • #4
        Re: Просвета

        Първоначално публикуван от Веско
        Обикновено всички мислим, че всичко си знаем, ама понякога забравяме!

        Та затова имам предложение към Венци, Пламен и Митко Фулдата, да организират неделя сутрин един мини опреснителен курс (теория и практика) за екстремно офроуд шофиране.

        Хем ще закусваме, хем ще научим нещо!

        Други идеи са добре дошли!
        Изключително добра идея

        Коментар


        • #5
          До този момент платили за похода са:

          V-93 - 2 х 15 = 30лв.

          Еньо Кръстев - 1 х 15 = 15 лв.

          Калоян Златарев -2 х 15 = 30 лв.
          LZ1VMH

          Коментар


          • #6
            Искате ли връщането да бъде през Панагюрище и язовир Огняново.
            Има ли някакъв трак . Спомня ли си пътя някой.
            Минавал съм един път и не съм сигурен в маршрута.
            LZ1VMH

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов
              Искате ли връщането да бъде през Панагюрище и язовир Огняново.
              Има ли някакъв трак . Спомня ли си пътя някой.
              Минавал съм един път и не съм сигурен в маршрута.
              Аз мисля на отиване да мина покраи връх Баба - Много, ама Много, много е красиво там, пък и е на път
              А за връщането ще минавам през Етрополско-Правешките Планинки - налага се поради сложни лични причини, иначе миналата неделя минах през Панагюрище-Огняново - НО бях с Корола-та, т.е. по пътя (не че е път точно, ама карай), та Оффроад не го знам

              Коментар


              • #8
                Купон

                Всичко е добре, ама съм поръчал планина месо, като за 40 юнака, и ако не дойдат всички записали се, оставаме докато изядем и изпием всичко!

                Да няма недоволни после
                Show must go on!
                LZ1VES

                Коментар


                • #9
                  Резервации и храна

                  Обсъждахме на Верила (клуб УАЗ) какво да правим, ако някой се откаже - разбираемо е, на всеки може да се случи!

                  Но за да може все пак да продължим организирането на такива сбирки и експедиции, трябва да могат организаторите да компенсират направените вече разходи.

                  Решението бе (одобрено от всички), който се откаже последната седмица от планирано мероприятие с нощувка и храна, да заплати половин такса.

                  На кой и кога да се оставят парите - засега Голди поема касиерските фунции, ще се радваме следващата седмица ако всички недошли внесат сумата.
                  Show must go on!
                  LZ1VES

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X