Обява

Свий
Няма добавени обяви.

21-22.10.06, поход на Ленд Ровър Ентусиастс в Стара планина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Колеги,

    Някой от вас има ли възможност да качи тук снимка на местоположението на хижата? Колегата Neil Patstone (с двата Дифендъра - 90 и 110) изяви желание да дойде в неделя да се видим, но човека ще тръгне (евентуално) от Велико Търново и е добре да добие представа за разстоянието и как да стигне..

    Предварително благодаря!
    Яро

    Коментар


    • #62
      Първоначално публикуван от Yaro
      Колеги,

      Някой от вас има ли възможност да качи тук снимка на местоположението на хижата? Колегата Neil Patstone (с двата Дифендъра - 90 и 110) изяви желание да дойде в неделя да се видим, но човека ще тръгне (евентуално) от Велико Търново и е добре да добие представа за разстоянието и как да стигне..

      Предварително благодаря!
      Яро
      Най-чистия вариант е ако колегата ползва GPS.
      Според информация от http://www.bgmountains.bglink.net/GP...a_planina.html координатите на хижата са: N42,43.705' E24,03.109' (предоставил данните - Андон Кисьов)

      Отдолу е картинка с карта на местоположението


      От Търново колегата има около 200 км път.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #63
        Първоначално публикуван от zzlatev
        Старта е в 10 часа сутринта в събота, 21 октомври, на картинг пистата на края на град Бухово.
        М/у другото, GPS тракове предвидени ли са?
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #64
          ГПС тракове няма да има. Ще имаме едни от най-опитните водачи за региона( и не само) Венци и Пламен Петрови. Те със сигурност имат и ГПС трак, но не се знае дали е актуален, заради дърводобива в района пътищата се менят дори ежедневно.
          Маркан, за неделя програмата е свободна, но района е интересен и все мисля, че ще можем да организираме нещо из околните баири. Пък и изгледите за купона в събота са меко казано грандиозни ... .
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #65
            то направо ще се вдигнем и ще нзлезем някъде в района,ако не сме много пияни и разбирасе ако не ни боля главите Щом ще е голям купона!!!
            Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

            Коментар


            • #66
              едно питане имам - някой познава ли маршрута и има ли вариант да тръгна с нова стандартна Нива - с гуми зимни за първо вграждане или да не се излагам ? Тъй като Диското ще се полира пастира и едва ли ще го опна отново по драките толко скоро.

              Коментар


              • #67
                Първоначално публикуван от Slick
                едно питане имам - някой познава ли маршрута и има ли вариант да тръгна с нова стандартна Нива - с гуми зимни за първо вграждане или да не се излагам ? Тъй като Диското ще се полира пастира и едва ли ще го опна отново по драките толко скоро.
                Няма да имаш проблеми с Нивата..

                Коментар


                • #68
                  привет ..с пристърбие трябва за заявя, че поради служебни ангажименти ми се налага да отменя участието си в похода
                  За мое огромно съжаление ще съм в публиката, наместо да взема участие в нещо така чакано от мен.
                  Надявам се, че някой друг от късно записалите се ще заеме мястото ми.
                  Извинявам се на организаторите за заявената/отменената бройка.
                  Ако нещо е плащано съм готов да покрия направените разходи. Моля само да ми кажете на кого и колко трябва да бъдат дадени.

                  За сметка на това поемам ангажимент за по-активна дейност при организирането на следващ такъв поход. Имам много добри отношения с директорите на Националните паркове "Рила" и "Централен Балкан".
                  Още веднъж съжалявам за това че няма да мога да участвам и Ви пожелавам много приятни изживявания и хубаво време.

                  Коментар


                  • #69
                    Поради възникнали неотложни проблеми покрай сервиза се налага да пропусна събирането. Този пропуск смятам да е последния .
                    Извинявам се на организаторите.
                    Дано да има често подобни прояви с които да събираме нашето буйно off-road общество и да го сплотяваме.
                    LZ1VMH

                    Коментар


                    • #70
                      Първоначално публикуван от Slick
                      За сметка на това поемам ангажимент за по-активна дейност при организирането на следващ такъв поход. Имам много добри отношения с директорите на Националните паркове "Рила" и "Централен Балкан".
                      Още веднъж съжалявам за това че няма да мога да участвам и Ви пожелавам много приятни изживявания и хубаво време.

                      Слик, с нетърпение ще очаквам организирането на някакви походи .
                      Смятам даже да направиме самостоятелни походи с цел разучаване на места и маршрути с които в последствие да предложиме на широката публика.
                      LZ1VMH

                      Коментар


                      • #71
                        Не сме ходили в Трънския край с джипките. Там е много красиво. Дайте да си направим един поход натам.
                        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                        Коментар


                        • #72
                          Аз предлагам към 4-5 ноем. да излезем на Беклемето,това е в Троянския балкан,хем ще гледаме състезаниет,хем ще видите терена, и ако има желание може да це организира нещо.Пък и ракия ще попием!!!!
                          Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

                          Коментар


                          • #73
                            на тази карта никъде невиждам хижата,ако мога и аз ще дойда в неделя
                            "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                            Коментар


                            • #74
                              със жълтото където пише Murgana
                              Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

                              Коментар


                              • #75
                                Е приятно прекарване.
                                В събота по-рано от 21.30ч. не мога да дойда та пропускам купона.
                                По това време вече май ще сте на фаза (ОТИ МЕ ГЛЕДАШ) а сутринта ще ви е тежко та ще пропусна и аз .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X