Обява

Свий
Няма добавени обяви.

24 май - Свищи плас, етрополски балкан - купон за любители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 24 май - Свищи плас, етрополски балкан - купон за любители

    Нашият клуб LRE и по специално нашия председател - Злати, организира разходка в централна Стара планина..

    Всички, които искат да си раздвижат джипките и да изядат някоя друга пържола на билото без хронометри и съзтезания - да заповядат!!

  • #2
    Колеги, 24 май е по-другата сряда и по план сме в Златишко-Етрополския дял на Стара планина за изкачване на връх Свищи плас ( 1887 метра надморска височина). Сборното място е бензиностанция Лукойл на входа на град Златица. Часа е 10 сутринта. Тъй като няма да има предварително записване, моля бъдете точни, на място ще изчакаме 10-15 минути и потегляме в планината. Най-добре, който иска, да отбележи във форума желанието си за участие.

    Коментар


    • #3
      Аз съм там (естествено), но някой трябва да ме вози, иначе ще ме принудите да insourse-на един УАЗ..

      Коментар


      • #4
        Въртях суках и май че и аз при вас.Какво ще кажете там да
        употребим"трофея"от Техничарите във вид на пържоли и
        правилни бири
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от derhunter
          Въртях суках и май че и аз при вас.Какво ще кажете там да
          употребим"трофея"от Техничарите във вид на пържоли и
          правилни бири
          Не е удачно.Някой си нямат дори превозно средство за да стигнат до там.
          LZ1VMH

          Коментар


          • #6
            Ще им осигурим
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • #7
              Е ще участвам и аз с LRE e интересно.

              Коментар


              • #8
                Re: 24 май - Свищи плас, етрополски балкан - купон за любит

                Първоначално публикуван от Volk
                Нашият клуб LRE и по специално нашия председател - Злати, организира разходка в централна Стара планина..
                Извинявам се за некомпетентността, но какво е клуб LRE?!

                Коментар


                • #9
                  Ето това
                  Land Rover Enthusiast

                  Коментар


                  • #10
                    Страшно ми се иска да дойда.Нали ще е само 24-ти,без спане?
                    Густо майна , пътят свърши !!!

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от e100
                      Страшно ми се иска да дойда.Нали ще е само 24-ти,без спане?
                      Да, само за един ден.
                      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                      Коментар


                      • #12
                        Мероприятието ще е само на 24, без спане и без особено напъване. Кротка, релаксираща разходка с барбекю. По отношение на трофея от Голямата война, оставам на Вас да решите дали да го употребим там. Важно е да се съберем повече хора от участниците във Войната.
                        И така, повтарям, сряда, 24 май, 10 часа сутринта, бензиностанция МегаХим( а не Лукойл, грешката е моя), на входа на град Златица откъм София(На 2 км след село Челопеч и на 100 метра от големия билборд на Мтел). А аз вече проверих подходите към хижа Свищи плас и към върха и получих подробна информация за пътните условия. По пътя редовно пътуват УАЗки и има възможност за много интересен преход между хижа Свищи плас и хижа Паскал през някакви много красиви равни ливади високо в планината.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • #13
                          Като ще е кротка разходката, Пежо Партнер с блокаж, може ли да издрапа там, или трябва да взимам Рейнджъра?!

                          Коментар


                          • #14
                            Кротка беше шеговито казано, определено щи ти трябва Рейнджа.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • #15
                              Аха....! Последно, прасе има ли, или да си носим пържолите?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X