Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

    Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
    За утре незнам,май кукуте(полицаите) направиха проблем,от София са се обадили и в момента полицаите са вдигнати на крак
    Янчо Терзиев може да даде по точна информация

    И кой закон забранява да се качиш с колата си до апартамента си на петия етаж?

    Коментар


    • #62
      До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

      Отложиха всичко за другата събота.Трябвало да си вземат разрешителни от община,полиция и т.н.
      Това,което аз видях е,че са разпокрили покрива и ще пробиват дупки на тавана на мезонетчето на Зъбаря за да захванат конструкцията.Коментара на собственика беше "-Нищо ,аз и без това не съм го завършил още !!!"
      Иначе горе си беше купон в апартамента -съседки с деца (дали предварително подписи за съгласие) ,всеки си прави кафета,взима си безалкохолно от хладилника,играят си с котките на собственика, абе изобщо комуна-много весел блок.
      На втория етаж правят паркет-някой минава по стълбите и вика "-не го слагайте.тия ще съборят сградата", а майстора най-невъзмутимо отговаря "-до тук няма да успеят да я съборят"
      Последно редактирано от VE LA; 02-02-08, 20:05.

      Коментар


      • #63
        До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

        Май темата трябва да се затвори за да се избегнат излишни коментари
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #64
          До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

          Ясно, за другата събота, така ли.?
          Че, да не идваме утре пак с камерите?
          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

          Коментар


          • #65
            До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

            Наистина могат да го забранят ако решат,просто се допусна една малка грешка,клетката трябваше да се качи поне седмица преди да се разгласи събитието в медиите и опита да се извърши набързо докато никой не се е усетил да го забранява...дано все пак се случи,успех....
            TЛК 80-4.2ТД
            ТЛК 73-2.4ТД
            ...................

            Коментар


            • #66
              До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

              Наистина съжалявам за купона.
              Понеже качването няма да отнеме повече от 10-15 мин,решихме да включим в сеира и качванета на скелето.
              Сори, техниката ни предаде два пъти ,веднъж на обед и след това се счупи и на обекта. Много се омотахме и куките се взривиха.Извикахме и замкмета,обадихме се и на шефа на РПУто но панаира беше станал.
              В понеделник вземаме решение от общината и качваме конструкцията още през седмицата но както е тръгнало на карък ,току виж в събота ,заваляло сняг и трябва да слагаме зимни гуми на Зъбарката.
              Джипа ще го качим или ще го строшим , заден няма.

              Коментар


              • #67
                До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

                Първоначално публикуван от terziev Преглед на мнение
                Джипа ще го качим или ще го строшим , заден няма.
                Само така! Вярваме във вас !
                Усилието е голямо, но предизвикателството си заслужава
                Следващата Събота пак ще дойдем екип за заснемане.
                Последно редактирано от Nik Nikolov; 03-02-08, 11:07.
                Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                Коментар


                • #68
                  До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

                  хора вие сте ебати откачалки е тва до са не го бях виждал,дано сичко да мине добре и без авари че това Г едвали некои иска да го види разбито

                  Коментар


                  • #69
                    До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

                    Първоначално публикуван от terziev Преглед на мнение
                    ... Джипа ще го качим или ще го строшим , заден няма.
                    Янчо, не искам да съм лош пророк, но си мисля, че всичко трябваше да стане много бързо, преди да се усетят "властите". Сега те чака ходене по мъките, щото за да получиш разрешение, трябва съгласуване с куп инстанции, за някой от които дори и не предполагаш, че съществуват. Нямам идея колко ще се проточи тази процедура във времето и дали изобщо ще ти разрешат...
                    Съжалявам, аз наистина исках и все още искам да успееш, стискам ти палци!
                    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

                      Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                      Янчо, не искам да съм лош пророк, но си мисля, че всичко трябваше да стане много бързо, преди да се усетят "властите". Сега те чака ходене по мъките, щото за да получиш разрешение, трябва съгласуване с куп инстанции, за някой от които дори и не предполагаш, че съществуват. Нямам идея колко ще се проточи тази процедура във времето и дали изобщо ще ти разрешат...
                      Съжалявам, аз наистина исках и все още искам да успееш, стискам ти палци!
                      Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение
                      Ето и малко снимки от трасето:

                      Папарашка вишка



                      Поглед от нея


                      Чудя се тази вишка, в Грудово, дали има 17 метра ?
                      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                      Коментар


                      • #71
                        До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

                        Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                        Чудя се тази вишка, в Грудово, дали има 17 метра ?

                        не се чуди........ 3 ет. Х 2.40 е доста под 17м.
                        ________________________________________________
                        Subaru OUTBACK 2,5
                        Hyundai TUCSON 2.0

                        Коментар


                        • #72
                          До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

                          Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                          Янчо, не искам да съм лош пророк, но си мисля, че всичко трябваше да стане много бързо, преди да се усетят "властите". Сега те чака ходене по мъките, щото за да получиш разрешение, трябва съгласуване с куп инстанции, за някой от които дори и не предполагаш, че съществуват. Нямам идея колко ще се проточи тази процедура във времето и дали изобщо ще ти разрешат...
                          Съжалявам, аз наистина исках и все още искам да успееш, стискам ти палци!
                          Всяко зло за добро.Ако се направи каквото и да е мероприятие и стане беля(да не дава господ),отговорността е наказателна и е за организатора.Когато мероприятие е направено по надлежния ред с всички разрешителни от общината,пожарна и др.,и е уведомена Полицията с молба за обезопасяване на начинанието,тогава при злополуки отговорността е в пъти по-малка или само морална.

                          Успех с начинанието и "нека силата бъде с вас".
                          Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                          NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                          Коментар


                          • #73
                            До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

                            Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                            Всяко зло за добро.Ако се направи каквото и да е мероприятие и стане беля(да не дава господ),отговорността е наказателна и е за организатора.Когато мероприятие е направено по надлежния ред с всички разрешителни от общината,пожарна и др.,и е уведомена Полицията с молба за обезопасяване на начинанието,тогава при злополуки отговорността е в пъти по-малка или само морална.

                            Успех с начинанието и "нека силата бъде с вас".
                            Нали се сещаш, че все ще се намери чиновниче, което не иска да поеме никаква отговорност!

                            П.П. Идеята на Ник Николов е добра, я помислете, дали да не смените мястото и датата...
                            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

                              http://www.standartnews.com/bg/artic...article=220860

                              Коментар


                              • #75
                                До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

                                Не се притеснявайте колеги.Взехме всички разрешителни още в сряда, днес качихме конструкцията на покрива,така ,че качването няма да го гледате.Всъщност стана по-добре защото крана пак се счупи.
                                Програмата е да започнем в събота около 12ч.
                                Ще има доста папараци , надявам се да пуснат после снимки.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X