Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

    Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
    Добре сте дошли......никого не връщаме.
    Янко, изглежда като да ни се отвори парашутът. Ама може би ще трябва да подготвим някакъв рушвет за Жоро Хаджиев, та все пак да подходи по-внимателно при правенето на трасето. Че нали си имам опит какво става, когато Витара или Самурай избират трасе за Патрул ...
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 06-12-07, 19:24.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #92
      До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

      Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
      Янко, изглежда като да ни се отвори парашутът. Ама може би ще трябва да подготвим някакъв рушвет за Жоро Хаджиев, та все пак да подходи по-внимателно при правенето на трасето. Че нали си имам опит какво става, когато Витара или Самурай избират трасе за Патрул ...
      Мен питаш ли ме....особено последната седмица на места и Витарите минаваха зор.
      NISSAN FOREVER
      -----------------------------------------------------------------------------
      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

      Коментар


      • #93
        До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

        Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
        Янко, изглежда като да ни се отвори парашутът. Ама може би ще трябва да подготвим някакъв рушвет за Жоро Хаджиев, та все пак да подходи по-внимателно при правенето на трасето. Че нали си имам опит какво става, когато Витара или Самурай избират трасе за Патрул ...
        Аз Жоро знам на какво би се зарадвал . От другата седмица съм на линия - така , че Чава ще се съобразая с теб.
        А за тесните трасета , нали знаеш какво имам в багажника.
        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
        0899187766

        Коментар


        • #94
          До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

          Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
          А за тесните трасета , нали знаеш какво имам в багажника.
          Вече и аз ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #95
            До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

            След като беше обсъден маршрута с Янчо Терзиев,прехода ще е лек оффроуд с дължина около 100км.
            Срещата ще се състои В НЕДЕЛЯ 9.12.2007Г ОТ 9.00ч. НА БЕНЗИНОСТАНЦИЯ "OMV" НАМИРАЩА СЕ ТРИТРЕ ЧУЧУРА(В БЛИЗОСТ ДО КВ.ЖЕЛЕЗНИК)
            За колегите от софия които ще се пресъединяват към нас оставям тези телефони евентуално ако се загубят нещо:
            Марин (marinhaker)-0899854187
            Любо (lubashki777 )-0889892705
            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

            Коментар


            • #96
              До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

              Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
              Aми не е !Не малко съм карал из района , ама ще почакам Жоро да се върне , че без него ме е страх
              Жоро ,ми гласува доверие и поръча аз да се занимавам с тази разходка.Тази вечер на доста вино обещах да забравя за Енински,Ясеновски и всякакви ски тракове и тържественно да преведа джипките през Каваклийка до Средногорово и след бира с кебапчета през полигона до Ст.Бани.Ако някой от групата мрънка , че му е скучно ,обещавам всички вкупом да ги пусна по Ясеновската.Сборен пункт на мегдана на Ясеново кой от където дойде,вертикалния път е най кратък но не съм го пробвал.

              Коментар


              • #97
                До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

                Първоначално публикуван от terziev Преглед на мнение
                Жоро ,ми гласува доверие и поръча аз да се занимавам с тази разходка.Тази вечер на доста вино обещах да забравя за Енински,Ясеновски и всякакви ски тракове и тържественно да преведа джипките през Каваклийка до Средногорово и след бира с кебапчета през полигона до Ст.Бани.Ако някой от групата мрънка , че му е скучно ,обещавам всички вкупом да ги пусна по Ясеновската.Сборен пункт на мегдана на Ясеново кой от където дойде,вертикалния път е най кратък но не съм го пробвал.
                А от къде пусна невинните състеатели на Габрово?
                Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                NULLA TENACI INVIA EST VIA

                Коментар


                • #98
                  До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

                  Няма как да не е забавно,броите ме и менеЕдва ли има някои които да си мисли че с Терзиев няма да е купон,да се оставим на профито да подкара конвоя,па то ше стане бенлик...........
                  Последно редактирано от belata; 08-12-07, 19:33.
                  LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                  Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                  Коментар


                  • #99
                    До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

                    Който е готов утре в 9 на ОМВито на чучурите.Трасето не съм го минавал от пролетта, по принцип навсякъде е проходимо и с неподготвен джип.Могат да ни изненадат само ровове от дъждовете или повечко сняг към Каваклийка.Няма големи клонаци през които да се врем и да си повредите боята.Има няколко екстремчета до които можем да достигнем и големите ентусиасти да се пробват , а другите да поснимаме.Евентуално може да имаме гости и от казанлък , така ,че се обличете по-прилично да не се излагаме пред хората.

                    Коментар


                    • До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

                      Първоначално публикуван от Pursie Преглед на мнение
                      А от къде пусна невинните състеатели на Габрово?
                      Янчо.....и ние сме от невинните състезатели.........да не ни....
                      NISSAN FOREVER
                      -----------------------------------------------------------------------------
                      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                      Коментар


                      • До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи


                        аиде утре на ОМ-вито в 9.00 - там смее.
                        boko
                        Jeeep---KIA
                        https://www.facebook.com/autoboko/

                        Коментар


                        • До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

                          Първоначално публикуван от bokostz Преглед на мнение

                          аиде утре на ОМ-вито в 9.00 - там смее.
                          Ти да не ми дойдеш ....пеш?????
                          NISSAN FOREVER
                          -----------------------------------------------------------------------------
                          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                          Коментар


                          • До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

                            Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                            Ти да не ми дойдеш ....пеш?????

                            Не-не с такси
                            boko
                            Jeeep---KIA
                            https://www.facebook.com/autoboko/

                            Коментар


                            • До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

                              Първоначално публикуван от bokostz Преглед на мнение

                              Не-не с такси
                              Айде сега и такси ша трябва да дърпам по баирите....
                              NISSAN FOREVER
                              -----------------------------------------------------------------------------
                              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                              Коментар


                              • До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

                                Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                                Айде сега и такси ша трябва да дърпам по баирите....


                                Таксито този път пак се справи чудесно - хихи.
                                boko
                                Jeeep---KIA
                                https://www.facebook.com/autoboko/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X