Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

    Значи редно е да се кара за удоволствие,наистина харда е доста интересно и забавно начинание ,но уви се свьрзва с прекалено много щети по джипките,за отстаняването на които са нужни доста ресурси,едва ли има някои(изключвам баровците),които отклони средства от "домашния бюджет" да си направи колата както му харесва за туристически нужди и офф роуд с нормална трудност,би искал да я сьсепе с 1-2 излета,и по този начин да се лиши от удоволствието да го практикува постоянно и да се наслаждава на иначе недостьпните за обикновенния шофиор места и природа.За мен например е дразнещо да гледам начукана и изподрана джипка(осезателно)буквално ми е грозна, па дори и сьздадена за офф роуд,за тва моита ще я поизчукам и пребоядисам с матово синио,вии кво мислите по вьпроса
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

    Коментар


    • #77
      До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

      Имам конкретни предложения:
      преценка на проходимостта на автомобилине-все различни марки и лифт
      преценка на окомплектовката на същите
      открит диалог на кой какви са му представите за такива общи мероприятия
      вземане на компромисно решение, което да удовлетвори участниците
      преди излизане - задължителен коментар на маршрута и подготовка за същия.
      чак тогава- газ и емоции
      Очертават се доста почивни дни и можем да направим репетиция.
      МОЛЯ за откровен коментар по горенаписаното!
      Не мога да се примиря с мисълта, че вместо да се увеличаваме, колегите губят интерес към идеите на начинанието като цяло!
      Дали не избягахме от идеята?
      [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

      Коментар


      • #78
        До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

        Колеги, моето удоволствие в off road-a е свързано с преминаване през трудни и завряни места, където на пръв поглед джип или мотор не могат да минат. От там нататък не разсъждавам за последствията, макар за джипа наистина да са по-големи и понякога доста неприятни, ама казвам си откровено, това ме влече и правя, струвам, пак на там забивам.
        В такова каране си има и техника и майсторство, така да си избереш пътя и така да лашнеш на някои места, че нито да се обърнеш, нито да увиснеш безпомощно, което за мен е истинско удоволствие.
        Разбирам, всеки си има различни предпочитания, а и не всеки има втора машина специално пригодена за по-тежък off road.
        Миналия път предупредих всички през какви места ще се навираме !

        Затова ще се постарая да подбирам за в бъдеще по-отворени трасета с повече кал (макар, че не обичам да се калям и предпочитам камъните). Имам над 3000 км такива тракове само в старозагорския регион, пък и останалите ще извадят още поне 1000 км, докато ги обиколим, вярвам всички ще се оборудват с втори, подготвени джипки, за които няма толкова да ги жал !
        Сега идва времето на снега, така че емоции ще има в изобилие !
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • #79
          До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

          Жоре , май зимата е момента да дойдем да ни поразведеш из ,,имението си'' . Че после като яхнеш ,,кончето'' , няма да тие до нас.
          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
          0899187766

          Коментар


          • #80
            До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

            Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
            Жоре , май зимата е момента да дойдем да ни поразведеш из ,,имението си'' . Че после като яхнеш ,,кончето'' , няма да тие до нас.
            Идеята не е лоша май ...
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #81
              До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи


              Хммм за снега с тея гуми няма да изгазя до никъде, маи ще пада обуване,че като слушам 4-5 хиляди километра неса въобще малко из гори и храсталаци и тук там камънаци.
              Пък нали смеси диваци може и даги прегазим
              boko
              Jeeep---KIA
              https://www.facebook.com/autoboko/

              Коментар


              • #82
                До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

                Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                Жоре , май зимата е момента да дойдем да ни поразведеш из ,,имението си'' . Че после като яхнеш ,,кончето'' , няма да тие до нас.
                Няма как да няма радост от присьединяването на още едно качествено возило,поне ще имате оправдание да не доидете повече че гостувате от далече,след един пробив в горски масив и своеобразно участие в "пусията" на ловците,като им гоним глиганите на хорицата из целия балкан,па и зеха да се научават като чуят канонада от двигатели да бягат от пьтя.........че малко остана Жорката с мрьсна гас ги вьрхлитаДругия пьт може и да се направят че не са ни видели и да ни пуснат по някои "контролен".
                Последно редактирано от belata; 04-12-07, 18:58.
                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                Коментар


                • #83
                  До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

                  Аре ве банда к'во е туи затишие,има ли мераклии неделя да покараме из баните и сулица и да си напраим барбекю,като наблегнем на хапването повече и по отрано,аз ще предоставя терен и барбекю,а за мрьвкаците ще обединим усилия
                  LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                  Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                  Коментар


                  • #84
                    До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

                    Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                    Аре ве банда к'во е туи затишие,има ли мераклии неделя да покараме из баните и сулица и да си напраим барбекю,като наблегнем на хапването повече и по отрано,аз ще предоставя терен и барбекю,а за мрьвкаците ще обединим усилия
                    разтърси се там има няква тема за бузлуджа- може да имаме и гости от София- тааа гледаи деее
                    boko
                    Jeeep---KIA
                    https://www.facebook.com/autoboko/

                    Коментар


                    • #85
                      До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

                      за сега темата е пусната от стефан и се намира тук:
                      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...143#post265143
                      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                      Коментар


                      • #86
                        До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

                        Аз вече тотално се обърках- вече не знам откъде и кво да чета. Марине , дай тон за песен и кажи къде кво да пишем! Белата разправя да ходим на неговата вила- дай да напрайм едно събранийце там и да се поразкършим и да спретнем барбекюто за финалната права.......
                        [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

                        Коментар


                        • #87
                          До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

                          Първоначално публикуван от draganrp Преглед на мнение
                          Аз вече тотално се обърках- вече не знам откъде и кво да чета. Марине , дай тон за песен и кажи къде кво да пишем! Белата разправя да ходим на неговата вила- дай да напрайм едно събранийце там и да се поразкършим и да спретнем барбекюто за финалната права.......
                          Малко лошо стана Разбрахме се за преходи тук да се пише ама
                          последно следете тази тема:
                          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...182#post265182
                          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                          Коментар


                          • #88
                            До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

                            Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                            Идеята не е лоша май ...
                            Aми не е !Не малко съм карал из района , ама ще почакам Жоро да се върне , че без него ме е страх . Чава , ако ни искат да вземем да отидем , а?Ще гледаме да не се изложим много.От следващата седмица нататък съм на линия (само да не е нахално от наша страна , че се самопоканваме)
                            ПС Жоро , кога се връщаш - за разходката става реч.
                            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                            0899187766

                            Коментар


                            • #89
                              До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

                              Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                              Aми не е !Не малко съм карал из района , ама ще почакам Жоро да се върне , че без него ме е страх . Чава , ако ни искат да вземем да отидем , а?Ще гледаме да не се изложим много.От следващата седмица нататък съм на линия (само да не е нахално от наша страна , че се самопоканваме)
                              Ами, нищо против да отидем, ако няма да ни изгонят. Нашият екипаж е винаги готов. Трасетата, дето ги прави Жоро, изглеждат интересни.
                              Предпочитанията ни са за мероприятие от типа на варненското. Т.е. с преспиване, защото при "еднодневка" пътуването от/до София ще ми дойде малко в повече, пък и човек не може да се види и да обмени някоя приказка с колегите.
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • #90
                                До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

                                Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                                Ами, нищо против да отидем, ако няма да ни изгонят. Нашият екипаж е винаги готов. Трасетата, дето ги прави Жоро, изглеждат интересни.
                                Предпочитанията ни са за мероприятие от типа на варненското. Т.е. с преспиване, защото при "еднодневка" пътуването от/до София ще ми дойде малко в повече, пък и човек не може да се види и да обмени някоя приказка с колегите.
                                Добре сте дошли......никого не връщаме.пък за приспиване смятам че ще е най-лесното нещо.Можем да организираме една хижа и хапжане,пйване,а за слягане на храната оффроуд по баирите.Само трябва една седмица инфо предварително,за да може да се организират нещата.Поздрави.
                                П.П.Ще се радвам да се запознаем.
                                NISSAN FOREVER
                                -----------------------------------------------------------------------------
                                Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X