Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

    Здравейте.Тука ли да качвам и моите снимки или ще пускаме тема в Расотки?????Нали уж така се бухме разбрали,за да може повече хора да четат и разберат къде сме хойкали и какви сме ги забъркали
    Та кВо да правя.......
    NISSAN FOREVER
    -----------------------------------------------------------------------------
    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

    Коментар


    • До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

      Ами като никой нищо не казва....ша пускам тема.....Пускайте снимките си ето тук:http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=24552
      NISSAN FOREVER
      -----------------------------------------------------------------------------
      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

      Коментар


      • До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

        Айде, стягайте се пичове, че за събота или неделя ще организираме още по-голяма група и най-вероятно после темата ще се казва "Осиране след опит да се пресече Стара Планина !"

        Пишете тук в близките един-два дни на кой в кой от дните му е по-удобно !
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

          Момчета,съжелявам без мен този път.В София съм до края на месеца,,

          Щом Жоро е намесен ще бъде доста весело
          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

          Коментар


          • До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

            Малко инфо за прехода би било добре, хард- софт ли ще е и като всеки си знае автомобила да решава -може ли неможе ли

            Коментар


            • До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

              И аз не мога да дойда,дежурен съм а и много работа има по Фронтерата след ПТП-то.Самурая ,няма гуми за такава разходка и покрай Фронтерата няма и да има скоро!Пожелавам ви приятна разходка,много кеф и екшън!
              П.С. И да се върнете здрави и с здрави джипове!!!

              Коментар


              • До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

                Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                ... най-вероятно после темата ще се казва "Осиране след опит да се пресече Стара Планина !" ...
                Това ми звучи интригуващо. Нещо повече?
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

                  Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                  Това ми звучи интригуващо. Нещо повече?

                  Ами тебе някои хора несме те виждали - подгряваи още от сега...
                  boko
                  Jeeep---KIA
                  https://www.facebook.com/autoboko/

                  Коментар


                  • До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

                    Първоначално публикуван от bokostz Преглед на мнение

                    Ами тебе някои хора не сме те виждали
                    Нямаш проблем. Правите един маршрут като онзи с римските пътища и съм там ...
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

                      И аз сьм в бокса още,след прогресивна намеса за рециклиране на бегачката тькмо си помислех че няма кво да ми се случи, и при демонстрация пред паркетници в планината ,извадих няколко пьна с 60-70км ,освен един доста масивен,които ми огьна окачването и счупи ухото кьм тампона на кутията на раздатката,че трябваше да се унижа да ме вади Паджеро, сега чакам ред за Дозер,които да ми вьрне носачите и гредата в нормално положение.
                      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                      Коментар


                      • До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

                        За съжаление в събота съм на работа,а в неделя най-вероятно няма да съм в града/дано да ми се размине пътуването/Ако не може да се отложи мероприятието за друга седмица.....отпадам.Ееееххх ще изтърва голям купон,ама.....
                        NISSAN FOREVER
                        -----------------------------------------------------------------------------
                        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                        Коментар


                        • До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

                          Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                          Айде, стягайте се пичове, че за събота или неделя ще организираме още по-голяма група и най-вероятно после темата ще се казва "Осиране след опит да се пресече Стара Планина !"

                          Пишете тук в близките един-два дни на кой в кой от дните му е по-удобно !
                          Дай, час и място за събиране ?
                          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                          Коментар


                          • До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

                            Чкам да се съберат още малко мнения за кой ден ще им е по-удобно на нашите, ама нещо ... ?!
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

                              Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                              Чкам да се съберат още малко мнения за кой ден ще им е по-удобно на нашите, ама нещо ... ?!

                              Нещо сиги уплашил вее брат , кат чуят за тебе и треска ги тресе.
                              Виж ако беше янчо повдигнал въпроса щяаа се вържат в капана , без подозрения.
                              И тъи казваи кои и с какво ще участва инак и аз идвам , ама ако някои ми подари по-хубаи гуми от моите сликове та поне от място дане въртят.
                              Та приемам всякакви гуми като подарък.
                              boko
                              Jeeep---KIA
                              https://www.facebook.com/autoboko/

                              Коментар


                              • До: Офроуд клуб Ст.Загора-преходи

                                Първоначално публикуван от bokostz Преглед на мнение
                                Нещо си ги уплашил вее брат , кат чуят за тебе и треска ги тресе.
                                Не знам защо имам усещане, че май има нещо такова ...
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X