Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офроуд сбирка 4Х4Копривщица офроуд уикенд 2014 21-22 Юни

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Офроуд сбирка 4Х4Копривщица офроуд уикенд 2014 21-22 Юни

    Мите, осемте лева ми се видяха малко множко, та за това не дойдох!

    Коментар


    • От: Офроуд сбирка 4Х4Копривщица офроуд уикенд 2014 21-22 Юни

      Да бре,аз нямах дребни и се наложи да си чакам ерстото до тъмно!

      Нямаше НИЩО ПОДОБНО!

      До година пак съм там.
      ОФБ 2.2 ДТИ 2000г
      ТЕЛ;0876228770

      Коментар


      • От: Офроуд сбирка 4Х4Копривщица офроуд уикенд 2014 21-22 Юни

        Да, нямаше... беше безплатно. А според мен трябва да има символична сума, било то и да се събира за благотворителност или друга форумна казуза.
        ;-)
        Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
        нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

        Коментар


        • От: Офроуд сбирка 4Х4Копривщица офроуд уикенд 2014 21-22 Юни

          Първоначално публикуван от ikristiqn Преглед на мнение
          ...трябва да има символична сума, било то и да се събира за благотворителност....
          Задължителна благотворителност? Хм! Този ти пост е директно за темата с бисерите!

          Коментар


          • От: Офроуд сбирка 4Х4Копривщица офроуд уикенд 2014 21-22 Юни

            Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
            Задължителна благотворителност? Хм! Този ти пост е директно за темата с бисерите!
            Аз не видях някъде да пише "Задължителна благотворителност" а също мисля че подготовката на терена, навеса, тока и прочие не са поникнали специално за събора ...

            Коментар


            • От: Офроуд сбирка 4Х4Копривщица офроуд уикенд 2014 21-22 Юни

              Първоначално публикуван от Pachopacho Преглед на мнение
              .....
              Не ми се влиза в полемика, и да обяснявам никому ненужни и безсмислени неща

              Коментар


              • От: Офроуд сбирка 4Х4Копривщица офроуд уикенд 2014 21-22 Юни

                Мите, не си ли разбрал че в нашия район има много завистливи хора. "По добре на хората в устата отколкото в краката". Не се ядосвай. Аз за първи път присъствах и много ми хареса, така 1е пак ще дойда догодина.

                Коментар


                • От: Офроуд сбирка 4Х4Копривщица офроуд уикенд 2014 21-22 Юни

                  Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                  Не ми се влиза в полемика, и да обяснявам никому ненужни и безсмислени неща
                  Аз и не държа

                  Коментар


                  • От: Офроуд сбирка 4Х4Копривщица офроуд уикенд 2014 21-22 Юни

                    [QUOTE=Pachopacho ... а също мисля че подготовката на терена, навеса, тока и прочие не са поникнали специално за събора ...[/QUOTE]

                    Да не те разочаровам, ама всичко, което си изброил, включително и замазката на заслона са направени специално за "събора". Снимките, които съм качил са от петък. Пак тогава "дойде" и тока.

                    Коментар


                    • От: Офроуд сбирка 4Х4Копривщица офроуд уикенд 2014 21-22 Юни

                      Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                      Да не те разочаровам, ама всичко, което си изброил, включително и замазката на заслона са направени специално за "събора". Снимките, които съм качил са от петък. Пак тогава "дойде" и тока.
                      Е аз точно това казвам, че за да го има това мероприятие трябва организация в която са вложени мн труд, време, усилия и пари.
                      Както каза колегата Кристиян можеше да има символична сума (не задължителна!), която да покрие разходите на организаторите.

                      Коментар


                      • От: Офроуд сбирка 4Х4Копривщица офроуд уикенд 2014 21-22 Юни

                        Първоначално публикуван от Pachopacho Преглед на мнение
                        Аз не видях някъде да пише "Задължителна благотворителност" а също мисля че подготовката на терена, навеса, тока и прочие не са поникнали специално за събора ...
                        Младши, хубави снимки си направил, но и хубави глупости пишеш и не следиш темата. Виж пост 81 последните две снимки и пост 112 първите четири снимки и можеш и да разбереш, че някои неща никнат специално за доброто на всички участници в дадено мероприятие. Явно малко си ходил по мероприятия и си мислиш, че нещата си стават от само себе си.
                        Да не си от Пирдоп?
                        Няма ли модератор да се скара на младшите участници да напишат от къде са - там горе вдясно, каквито са правилата в този форум.

                        Митак, това ми напомня една друга Копривщица, когато аз, Мишо и Венци помагахме за излизане на колегите от едно прекрасно място в гората с хубава кал, само, че сега е било повече хард.

                        Коментар


                        • От: Офроуд сбирка 4Х4Копривщица офроуд уикенд 2014 21-22 Юни

                          Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                          Току що по неведоми пътища успях да разбера че се е носело информация из Пирдоп че сме взимали по 8 лева за разходката искам да кажа на този който е пуснал слуха дано чете форума това е абсолютна лъжа до сега никога ама никога не сме взимали пари за разходката за сега няма и да взимаме не сме израсли до там,имаше достатъчно участници от Пирдоп и те могат да потвърдят това.За мен всеки опит да се подлива вода на което и да е мероприятие е безмислен.Имам предложение към този който е разнасял невярната информация да се свърже с мен работя в кабелната в Пирдоп ако иска да ме намери на драго сърце бих му помогнал със съвети,идеи че дори и ограничени средства да организира нещо подобно по добре в тази насока да се хвърлят усилия вместо да се мъчи някой да пуска невярни слухове.Вярвам и съм убеден че сред тези който ни уважиха няма хора който да пуснат подобна лъжа.
                          Митаче, не се впрягай на такива глупаци. Нали ти и останалите знаят какво е било, а тези който не са присъствали да дойдат догодина да видят.
                          Съжалявам, че не можах да дойда, но датите съвпаднаха с събора на нашия клуб. Надявам се другата година да не е така и да присъствам на така добре организираното мероприятие.
                          Желая успех на всички, организирали тази разходка с пожелания за още повече хубави моменти.
                          LZ1AID

                          Коментар


                          • От: Офроуд сбирка 4Х4Копривщица офроуд уикенд 2014 21-22 Юни

                            Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                            Младши, хубави снимки си направил, но и хубави глупости пишеш и не следиш темата. Виж пост 81 последните две снимки и пост 112 първите четири снимки и можеш и да разбереш, че някои неща никнат специално за доброто на всички участници в дадено мероприятие. Явно малко си ходил по мероприятия и си мислиш, че нещата си стават от само себе си.
                            Да не си от Пирдоп?
                            Няма ли модератор да се скара на младшите участници да напишат от къде са - там горе вдясно, каквито са правилата в този форум.

                            Митак, това ми напомня една друга Копривщица, когато аз, Мишо и Венци помагахме за излизане на колегите от едно прекрасно място в гората с хубава кал, само, че сега е било повече хард.
                            Е явно пиша на някакъв друг език, защото това което се опитвате да кажете ми е напълно ясно и няма нужда от остроумни пояснения.

                            Темата я следа мн внимателно от създаването й. Това което се опитвам да напиша не е нещо по различно от вашето мнение - супер приятно съм изненадат от проведеното мероприятие и че в случаи когато не сме на място и не може да помогнем, би било хубаво да помогнем със събиране на пари, а трябва ли и с колко вече организаторите да решат.

                            Форумите са да се дават мнения и предложения, независимо че на някой няма да му галят очите.
                            Колега Тедо, обясни ми моля, с последните ми 3 мнения как съм нарушил правилата на форума?

                            Коментар


                            • От: Офроуд сбирка 4Х4Копривщица офроуд уикенд 2014 21-22 Юни

                              Хей хора успокойте топката благодаря на желаещите да се включат с ресурс за сега не сме дорасли да правим подобни неща убеден съм че ако има такса за да се участва на сбирката веднага ще се явят недоволни от организацията,обидени от таксата и прочие това за съжаление е България.Хубавата новина че за сега се справяме дружно благодарение на силната компания която за сега сме създали.Правим всичко за вас и за това да си прекараме добре изповядвайки нашата обща страст.Всички които са писали са прави но за сега ще процедираме без такси,може би някой ден ако достигнем нивото на голям събор би било добре да има нещо подобно но това едва ли ще се случи.Колкото до засичането с събора на Ленд Роувър проблема бе че за него разбрах крайно късно от както нямаше начин да се сменят дати на нито едно от събитията не знам може би трябва в началото ба годината всички който организираме нещо да се разберем Било то състезание или сбирка за да не се получават такива фалове,едно е ясно при нас за сега сме решили да го правим във това време в което вече две години го правим а именно в края на юни останалото е въпрос на договорки още в началото на новата година.Поздрави и успех на всички.Очакваме ви отново както очакваме и вашите желание за разнообразяване на събора може би е време да направя тема за препоръки и желание относно сбирката ни.
                              ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                              тел.088четири 9едно9 4нула4
                              -------------------------------------------------------

                              Коментар


                              • От: Офроуд сбирка 4Х4Копривщица офроуд уикенд 2014 21-22 Юни

                                Първоначално публикуван от Pachopacho Преглед на мнение
                                Колега Тедо, обясни ми моля, с последните ми 3 мнения как съм нарушил правилата на форума?
                                Погледни в поста ми, както и на останалите колеги, там горе вдясно пише:Регистрация, Място, Публикации, Точки.

                                При теб и Krastev6699 няма Място, т.е от къде си.

                                И не казвам нищо за парите, а явно с израза "а също мисля че подготовката на терена, навеса, тока и прочие не са поникнали специално за събора" си имал впредвид, че те са го организирали, а не, че си ги е имало и организаторите нищо не са направили. Ако е така, извинявам се, ни и ChriChri, Воеводата от Пловдив го е разбрал като мен.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X