Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

    само да ви предупредя - когато пътувате към Любимец, от Харманли не се качвайте на магистралата, а тръгнете по Е-80, стария път. Това се налага, защото моста над р.Марица, който свързва Любимец с магистралата е затворен за ремонт.

    Коментар


    • #77
      От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

      за записване за мероприятието звънете на горепосочените телефони.

      Коментар


      • #78
        От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

        Мястото за нощувка в подножието на върха на колко км е от града и хотелите, че трябва да мисля за палатка инак...?
        С храненето ще се организира ли нещо или всеки да си носи каквото ще пие и яде на барбекюто?
        Land Lord Discovery II TD5 + Garmin Oregon 450 + Norica Marvik Gold + Sprint Apolon + Liverpool fan.
        LZ2РSD

        Коментар


        • #79
          От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

          Първоначално публикуван от Geri V Преглед на мнение
          за записване за мероприятието звънете на горепосочените телефони.
          Само по телефона ли става това записване? Тук в темата не важи ли? И всъшност записването е за да се види бройка или има и някаква такса, която не срешнах да се споменава?

          От Варна тръгваме семейство с Терано! Ще се обадя утре и на посочените телефони.

          Имам въпрос. За да сме сутринта в Любимец ние от Варна трябва да сме там още на 31-ви или иначе казано трябва да спим някъде. Има ли някой спокойно и чудно място където можем да направим бивак за една нощ доло горе близко до мероприятието?
          Предполагам, че въпросът ми важи за повечето, които смятат да тръгват от далеко. Възможно е и на хотел да отседнем, но ми се ще като се сливаме с природата да е за повече време.
          Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

          Коментар


          • #80
            От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

            Проявявам и аз интерес,защото смятам да съм в Любимец още в петък вечер,и също ми е интересно има ли хотел или място за лагер.
            Румен Николов

            0888 358 572

            Коментар


            • #81
              От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

              За хотели виж мнени е 75. първия линк е лично проверен, страхотно място.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • #82
                От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

                Може и тук в темата да се регистрирате. Наистина, целта е само да се види бройката на хората. Такса няма да се събира. Бивака, където ще се нощува е по средата на трасето. Ако имате желание още от 31-ви да се установите, няма проблем. Само се обадете, за да ви очакваме и да ви заведем до там. Храна и вода трябва да си носите. А що се отнася до хотелите, те са в Любимец, от където всъщност ще се тръгва на 1-ви юни. Така, че и двата варианта са удобни, въпроса е дали искате на палатка сред природата или на по-удобно. За нощувките в хотел:
                · Хотелски апартаменти „На кръстопът” – www.crossroads-apartments.com тел. 0885 706 388
                · Хотел „Фантазия” – www.hotelfantasy-bg.com
                · Хотел „Марица” – www.bghotelite.com/guest-house-maritza.2060_bg

                Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
                Само по телефона ли става това записване? Тук в темата не важи ли? И всъшност записването е за да се види бройка или има и някаква такса, която не срешнах да се споменава?

                От Варна тръгваме семейство с Терано! Ще се обадя утре и на посочените телефони.

                Имам въпрос. За да сме сутринта в Любимец ние от Варна трябва да сме там още на 31-ви или иначе казано трябва да спим някъде. Има ли някой спокойно и чудно място където можем да направим бивак за една нощ доло горе близко до мероприятието?
                Предполагам, че въпросът ми важи за повечето, които смятат да тръгват от далеко. Възможно е и на хотел да отседнем, но ми се ще като се сливаме с природата да е за повече време.

                Коментар


                • #83
                  От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:compact 6.jpg
Прегледи:1
Размер:196.2 КБ
ID:5482345Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Compact2.jpg
Прегледи:1
Размер:186.9 КБ
ID:5482346

                  Коментар


                  • #84
                    От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

                    Ако има желаещи за общ лагер на открито на 31-ви да кажат. Посочете си ии телефоните да се чуем.

                    Към Гери-бивака после е ясен но той близко ли е до мястото за тръгване в събота?
                    Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                    Коментар


                    • #85
                      От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

                      И ние пристигаме на 31ви вечерта-на палатка.
                      С този пост се записваме за участие-с Дифендър,с 2ма възрастни и 1 юноша на 16г-съответно 2 малки палатки.
                      И с тия Дискавърита на снимките ме дразните,щото аз вече нямам
                      Последно редактирано от Младен Стоянов; 17-05-13, 18:24.
                      2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                      Коментар


                      • #86
                        От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

                        Още два екипажа с дискавърита заявяваме желание за участие - аз и Ицо със семействата. Ще тръгем от София, веднага след събора (26.05.2013) и полека - лека до 31.05.2013 се надявам да пристигнем в Любимец. Ще бъдем на палатков лагер, естествено. Може ли да посочите координатите на бивака?

                        Коментар


                        • #87
                          От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

                          И аз се чудя дали да взема дъщерята (11 г) - ще има ли нейни връстници?
                          Колко автомобили се събраха вече?
                          Няма ли да се вдигне много пушилка по пътя?
                          Land Lord Discovery II TD5 + Garmin Oregon 450 + Norica Marvik Gold + Sprint Apolon + Liverpool fan.
                          LZ2РSD

                          Коментар


                          • #88
                            От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

                            При мен се появи проблем, ще дойда, но ще се явя на 1 юни сутринта с лека кола и рано сутринта на 2 юни ще потеглям обратно. Ще има ли място при някой за навигатор и фотограф?
                            Гери, леката кало нали мога да я оставя при вас в двора на хотела?
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • #89
                              От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

                              Първоначално публикуван от Йордан Йорданов Преглед на мнение
                              Може ли да посочите координатите на бивака?
                              Може би не се знаят още. Чухме се с Ончо и може би в движение, ще се разбере. Ще се чуваме по телефоните май...
                              Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                              Коментар


                              • #90
                                От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

                                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                                ... Ще има ли място при някой за навигатор и фотограф?...
                                При мен ще има място, заповядай.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X