Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повече статистика

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Повече статистика

    Забелязах че с развалянето на времето фокуса се премести от СПС ( виж ми предложението в "предложения") към Навигация и ГПС-и загледах се и видях че няма мярка на темите във форума колко пъти са посетени (има колко мнения има но не посещения -прочити) това би било интересно (ако е възможно) да се вижда къде е интереса (защото знаеме че главно има читатели а не писатели

  • #2
    Прав си Сашо, Прав си Марков,

    Не че не са ми интересни езиково-gps-ните войни, но нещо почнаха да липсват истински off-road темите. Тунинг, пътешествия... Ако е рекъл Господ и ако му дойде времето ще ви изненадам с нови снимки и пътеписи...

    Т.
    Good guys drive Land Rovers!

    Коментар


    • #3
      TUrbozmej ме изпревари.В последно време си мислех да не съм попаднал в някой друг форум.

      Коментар


      • #4
        И аз съм на мнение че се отклонихме доста от същноста на сайта. Ставаме свидетели на една "рекламна" война за спечелване на клиенти която е много далеч от оснвната идея все пак GPS-a е един от многото аксесоари които са нужни на ДРУМЕРИТЕ. Нека се върнем към БЕЗПЪТИЦАТА , веселите случки , подготовката на колите , организирането на съвмесни прояви.
        LZ1DMR

        Коментар


        • #5
          Темите

          Позволявам си да напомня, че портала има много форуми, които са тематично разделени. Лентата с новините, която тече на входната страница е само за удобство, а не е основополагаща за съдържанието на отделните форуми. Ако това, че там се появяват всички новини пречи по някакъв начин дайте знак и тя ще бъде премахната.

          Факта, че основната част от новините в последните дни е свързана с GPS по никакъв начин не значи, че портала си сменя тематиката, това означава само, че хората в този форум (GPS) са по-активни, което пък означава, че в другите форуми не се пише. T.е. проблема е липсата на пишещи офроуд хора а не активността на останалите...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #6
            не само тук липсват офроуд теми...погледнете и списанието...са теста(само един в последният брой) има наполовина по малко материал отколкото материала за екскурзията с леката кола...
            БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
            (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

            Коментар


            • #7
              Пък на мене ми се струва че въпроса е само ъъъ ... възрастов. Сайтовете имат право да минат през детската градина. А скоро всичко ще си дойде на мястото. Да не би в българския интернет да има няква традиция в такива живи сайтове? Просто си трябва малко време, досущ като в живия живот ...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X