Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Video

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Video

    V momenta imam kam 500 MB video s djipki do kraia na meseca planuvam da stanat kam 1,2-1,5 G ( neme pitaite kolko pla6tam za trafik ) sa6to taka 3 DVD-ta s skalni katera4i i mojebi 500-600 MB s pic-4eta,4e misalta mi e imate li vazmojnost da gi ka4im v strani4kata ( ne znam s kakvo miasto razpolagate ) ! Ako re6ite ne6to vikaite
    Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

  • #2
    Re: Video

    Ne znam ama o6te ne e pusnat failovia survar az taka znam.Ina4e kato se sloji gi slagai 6te ima mqsto sigorno
    https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

    Коментар


    • #3
      ako става...

      и аз имам няколко гигабайта
      БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
      (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

      Коментар


      • #4
        Re: ako става...

        Първоначално публикуван от off-road
        и аз имам няколко гигабайта



        perfektno.KOlkoto pove4e tolkova po dobre.Do sega osven www.jeep.data.bg ne znam drug filov survar svurzan za off road.A ako puk e ot tuk o6te po dobre.Ako moje napravo da se napravi ot tuk da se vkliu4va.Kakto v nqkoi saitove.Ne s prepratki
        https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

        Коментар


        • #5
          Trafik

          Ako iskash samo davai linkovete moga da ti gi svalia za 0 vreme i ne plastam trafik

          Коментар


          • #6
            Re: Trafik

            Никои ли няма един по голям филм?Много ми е интересно.Да има 1 голям филм за DVD или видео и да се разпространи на много места и това е.Да се именува от нашия клуб и това е.Примерно много състезаниа от българиа на едно.Да се покаже какво е офф роуд!!
            https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

            Коментар


            • #7
              Golemi filmi

              Zna4i imam 3 DVD-ta s skalni katera4i ot po 40-50 min. Reinforest chelleinge 98 i 99 te sa po 4as i polivina dva, Outbak chellenge 99 okolo 4as , Berlin-Breslau 2002 i 2003 te sa po 4as, Super silvania 98 i 99 te sa po 4as i polovina , general challenge 99 to e kam 40 min.
              i 3-4 kasetki s balgarski sastezania
              Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

              Коментар


              • #8
                Re: Golemi filmi

                Еми говори с администратор да ги качи.Или пък ми кажи как мога да взема някое от теб.ИЛи да ми го пратиш някакси.А пък аз ще ти ги платя/
                https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                Коментар


                • #9
                  Видео и не само...

                  Уважаеми колеги, който желае да изпрати по големи файлове моля да ми даде знак :-) Ако нямате възможност или ви е трудно да го направите през интернет може да се договорим да ги взема на CD.
                  VPetrov.photography

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Видео и не само...

                    Точно така.Ама пък мисля че смисала да има фаилов сървар е да има и по голями филми защото малките не показват много.А и често са само да даден момент което си губи смисала поне за мен.Та като имате голями филми дайте да видим нещо да си ги разпространим.CJ ето казаха ти че може направо дискове да се разменят.Ти ще ходиш ли на ком-емине.???
                    https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Видео и не само...

                      Първоначално публикуван от VPetrov
                      Уважаеми колеги, който желае да изпрати по големи файлове моля да ми даде знак :-) Ако нямате възможност или ви е трудно да го направите през интернет може да се договорим да ги взема на CD.

                      не знам как се дават знаци,но имам едно предложение...
                      понеже не знам дали има начин за пращане на фаилове по-големи от 1 МБ по маил,и следователно няма как да се пращат...та за това (не знам с какво пространство разполагаш),но защо не отделиш 1-2 ГБ за тая цел,и да се сменят през седмица например...
                      имаше един подобен сайт,дано го намеря да видиш как е там.
                      БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
                      (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

                      Коментар


                      • #12
                        diavol kooeda

                        това за архива с филми е супер идея само ще може ли да се дърпат от международен нет защото аз съм с точно такъв и в саитове като data.bg не мога да влизам
                        ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                        тел.088четири 9едно9 4нула4
                        -------------------------------------------------------

                        Коментар


                        • #13
                          Re: diavol kooeda

                          Първоначално публикуван от diavol koleda
                          това за архива с филми е супер идея само ще може ли да се дърпат от международен нет защото аз съм с точно такъв и в саитове като data.bg не мога да влизам
                          Да ще могат да се достъпват и извън България - не със същата скорост разбира се :-)

                          Коментар


                          • #14
                            Re: diavol kooeda

                            Първоначално публикуван от Международна свързаност
                            Първоначално публикуван от diavol koleda
                            това за архива с филми е супер идея само ще може ли да се дърпат от международен нет защото аз съм с точно такъв и в саитове като data.bg не мога да влизам
                            Да ще могат да се достъпват и извън България - не със същата скорост разбира се :-)
                            кога и къде ще се качват...и каК???
                            БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
                            (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

                            Коментар


                            • #15
                              Re: diavol kooeda

                              Първоначално публикуван от off-road
                              Първоначално публикуван от Международна свързаност
                              Първоначално публикуван от diavol koleda
                              това за архива с филми е супер идея само ще може ли да се дърпат от международен нет защото аз съм с точно такъв и в саитове като data.bg не мога да влизам
                              Да ще могат да се достъпват и извън България - не със същата скорост разбира се :-)
                              кога и къде ще се качват...и каК???
                              За повече информация относно сървъра - справка в форума :
                              Устав, правила и присъствие в портала-
                              Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство


                              А за филмите който каквото има да изпраща - ако някой има филми с много голям обем нека се обади ще се уговорим и ние ще ги запишем директно...
                              VPetrov.photography

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X