Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да си спомним отминали дни. Повторение на една фотография!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Това е списъкът на пътищата, по които се осигурява на всички населени места от Столична община пътуване до София без винетка:

    - Път № 181 в участъка от София до с. Железница/Плана

    - Път №82 в участъка от София до Панчарево и с. Кокаляне и от Кокаляне до Долни Пасарел

    - Софийски Околовръстен път

    - Северна Скоростна тангента

    - Участък от път № 8 -Е80 в участъка от бул. „Сливница" до пътен възел "Божурище"

    - Участък от път № 189 между СОП и гр. Банкя - разклона от Суходолски път

    - Участък от път №1 - Е79 между "Черния Кос" и ул. „Войнишко въстание" с. Владая

    - Участък от път №1 - Е79 между СОП и с. Желява

    - Участъка от път (III - 802 ) между бул. „Европа“ и гр. Банкя

    - Участъка от ул. „Малобучески път“ между кв. „Суходол“ и с. Мало Бучино

    - Републикански път II-81 - от СОП до с. Волуяк".

    Коментар


    • #32
      Е, благодаря, няма винетка със сигурност...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #33
        По-скоро аз трябва да благодаря ...
        Life is too short to drive dull cars!

        Fight global warming !
        ... turn on your A/С !

        Коментар


        • #34
          Много яко. Следващия път и аз ще дойда : )

          Коментар


          • #35
            Здравейте. Молба към админа .Направете тази тема да не излиза автоматично при поискване -например от мен да пусна нова тема по друг въпрос.
            Спорен ден

            Коментар


            • #36
              Голямо мълчание тук! Какво става за утре? Да не мине котка път, аз мисля да съм там.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • #37
                Всички сме там, не съм пуснал бележката отгоре в жълто, защото още има проблеми със страниците като се появи... Най-добре, всеки да поеме ангажимента да напомни на приятелите си и готово...
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #38
                  До утре, няма да напомням с бележка в жълтата лента...!
                  VPetrov.photography

                  Коментар


                  • #39
                    Конспект от събитието днес:

                    Бяхме малко хора, но се набелязаха сериозни мерки за увеличаване на присъствието.

                    Фотографиите стават 4 годишно, пролет, лято есен и зима, в комплект с разходка по маршрути за които Събин обеща, че ще прави с джипката, а не с мотора... По-късно ми хрумна, че е добра идея и да не е с неговата джипка, а да му осигурим нещо по-детско, че да няма недоволни. Това ще го бистрим...
                    Стефан добави изискването за присъствие на някаква туба пълна с течност някаква, май- имаше предвид за употреба по лекарско предписание. Да си запиша да се осигури и подходящ доктор.

                    Има още много детайли, по-късно, сега снимката:

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_IMG7669.jpg
Прегледи:645
Размер:569.0 КБ
ID:6652269
                    VPetrov.photography

                    Коментар


                    • #40
                      Браво! Много качествена снимка Ама машините нещо много софт. След някоя и друга година очаквам да идвате с лъскарки, защото е асвалтирано като Pikes Peak
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • Ясен
                        Ясен коментира
                        Редактиране на коментар
                        Айде сега софт.

                        Аз съм с машината с която евакуирам хардаджиите.

                      • IvanIvanovi
                        IvanIvanovi коментира
                        Редактиране на коментар
                        след някоя и друга година на снимката ще е само поляната

                    • #41
                      Хубава снимка, но...общността я няма. За жалост....

                      Коментар


                      • #42
                        Трябва да измислим интересни разходки, срещи, теми, че да идват хората - само със снимки няма да стане...
                        Show must go on!
                        LZ1VES

                        Коментар


                        • #43
                          Отнякъде трябва да се почне. Време е според мен да се направи мост между виртуалното общуване и реалното. Ще става все по-важно да имаме реални контакти. Виртуалното колкото и добре да изглежда на пръв, втори или трети поглед, накрая се разбира, че не може да замести реалността.

                          Идеята за разходките е много добра, Събин обеща, че ще помисли за трасе с възможност за всякакви машини, близо до София. На мен пък в главата ми се въртят и няколко идеи да възстановим офроуд битака примерно и подобни. Разбира се, най-лесно е нищо да не се прави, но това винаги се "връща с лихвите"... ;-)
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • #44
                            Добре де, алабаладрънтапляс, колкото сме отишли - толкова, ама се замислете, че всеки си знае себеси, но има едни понятия като лоялност например (щот вероятно всеки си има претенциите към форума, но в крайна сметка сме тук).
                            И си мисля - тая снимка, ако му я пратим на Гоблин, дали пък няма шанс да се върне.

                            ПП
                            И машините - к'вит'т'аки'а. Аз съм с най-смешната, ама с нея доставих един от притежателите на хипер-коравелник...
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • #45
                              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                              Добре де, алабаладрънтапляс, колкото сме отишли - толкова, ама се замислете, че всеки си знае себеси, но има едни понятия като лоялност например (щот вероятно всеки си има претенциите към форума, но в крайна сметка сме тук).
                              И си мисля - тая снимка, ако му я пратим на Гоблин, дали пък няма шанс да се върне.

                              ПП
                              И машините - к'вит'т'аки'а. Аз съм с най-смешната, ама с нея доставих един от притежателите на хипер-коравелник...
                              Коя ти е доставната машината ?
                              Последно редактирано от sonda; 04-10-20, 23:34.
                              0899 шест5313нула
                              За всекиго по нещо

                              Коментар


                              • davc
                                davc коментира
                                Редактиране на коментар
                                Е как, не е ли видно (измежду всичките Тойоти) - МъЛъ-то, то във форума май изобщо не се брои за джипка.

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X