Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да си спомним отминали дни. Повторение на една фотография!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да си спомним отминали дни. Повторение на една фотография!

    Фотографията на всички дошли, ще бъде на дата 03 октомври 2020, 11:00 часа, на изхода от с. Бистрица посока с. Железница. (вдясно)
    Добре дошли са всички съпричастни под каквато и да е форма към офроуда... Пеша, с коли, с 4х4 машини, с камиони, със самолети (ще правят кръгчета, включително и от МКС ако желаят)

    Съвсем наблизо има спирка на градският транспорт, може да се дойде и с автобус




    Уважаеми колеги,


    За който не знае историята, преди много години чудейки се с какво да зарадваме Гоблина, който е чак в Ню Йорк решихме, че най добре ще е да се снимаме. И така се създадоха тези две фотографии. Мястото е над Бистрица.

    Предлагам да повторим сега пак. Едно да се видим, второ сигурен съм ще има много други машини, нови лица...


    Давайте идеи за дата и час, пак повтарям, мястото е удобно дори за идване с лек автомобил, много е голямо, може да се съберат и стотици автомобили...

    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:dimo1 copyok copy.jpg Прегледи:371 Размер:365.9 КБ ID:6636635

    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:dimo2okfogok.jpg Прегледи:361 Размер:695.5 КБ ID:6636636
    Последно редактирано от Венцислав Петров; 27-09-20, 15:49.
    VPetrov.photography

  • #2
    Ехеее. Адаш къде ни върна
    Коя година беше това ? 2009 ?

    Коментар


    • #3
      Хайде де, и аз се чудя кога точно беше... ще се поровя ако мога да намеря темата...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #4
        хубави кадри и добра идея!

        Коментар


        • #5
          А къде са направени снимките?
          Ще е подходящо ли това местенце да се посети преди залез?
          www.4x4Trips.bg

          Коментар


          • #6
            По спомени изложението е И/СИ.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
              Хайде де, и аз се чудя кога точно беше... ще се поровя ако мога да намеря темата...
              Мисля, че беше м. декември 2009 г. Май в темата за поздравления я публикувахте. Димо ще знае по-точно.

              P.S. Не я намерих. Може би бъркам датите. Защо мисля, че имаше и трета снимка? На склона, на открито.
              Последно редактирано от Danika; 19-08-20, 06:57.
              Suzuki Jimny, 1.3, 2009

              Коментар


              • #8
                Записвам се!
                Show must go on!
                LZ1VES

                Коментар


                • #9
                  И аз, ама кажете къде е това? Предния път не съм присъствал.

                  Да не е на оная поляна с УАЗ-ката на Стефан?
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • Венцислав Петров
                    Венцислав Петров коментира
                    Редактиране на коментар
                    Не, поляната с УАЗ на Стефан е над Симеоново. Това е едно хълмче, от което често скачат парапланеристи. На табелата за край на Бистрица (по асфалтовият път) посока с. Железница, като се погледне вдясно се вижда голяма поляна и хълмчето със следи от машини които са го катерили... Ще пусна специално координати, но за всички най-лесно се обяснява, на табелата край на Бистрица...

                • #10
                  Страхотен момент. 2009 година. Замръзна ръчната спирачка на Самурая и беше голямо притеснение. После ходихме май в ханче Шумако да ядем.
                  С удоволствие бих дошъл и помогнал, ако е нужна допълнителна организация.

                  Поздрав.




                  Коментар


                  • Кольо
                    Кольо коментира
                    Редактиране на коментар
                    Благодаря за песента

                • #11
                  Не съм присъствала и аз, но помня впечатляващото въздействие на снимката и ответната реакция на Гоблин.
                  Хубави времена.
                  Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                  Коментар


                  • #12
                    А аз с умиление се сетих за група Оффроуд. И за първия събор в Белоградчиик.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #13
                      Ще поговоря с д-р. Деян да присъства за новата фотография...
                      VPetrov.photography

                      Коментар


                      • #14
                        Изглежда става дума за оня хълм над Бистрица с коловозите. близо до който обикновено бяха организираните от Десо състезания.
                        На едно от тях. Венци ми даде първия стикер на форума и бях. а и сега съм щастлив. че станах някак част от офроуд обществото.
                        Казвайте да организираме едно събиране. поне да се преброим. дето се казва.
                        Life is too short to drive dull cars!

                        Fight global warming !
                        ... turn on your A/С !

                        Коментар


                        • #15
                          Еха !
                          Вече нямам джип, но ще дойда с удоволствие
                          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X