Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Харесвате ли рекламата в подписите на участниците тук?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Харесвате ли рекламата в подписите на участниците тук?

    Интересно ми е какво мислят хората тук за активната реклама в подписите на мненията ни - публикуването на емблеми, лога и търговски марки на автомобили, футболни и спортни клубове, организации, дружества, електроуреди, козметика и други, които са ни любими и ни кефят?
    128
    Не ми харесва реклама в подписите тук
    24.22%
    31
    Ще си сложа емблемата на автомобила, футболния клуб, самобръсначката, телевизора, партията и други
    22.66%
    29
    Все ми е едно
    53.13%
    68
    Show must go on!
    LZ1VES

  • #2
    До: Харесвате ли реклама в подписите на участниците тук?

    Важно е да го има като опция.

    По този начин хората се охарактеризират с това което им харесва, за което пък другите ги приемат по начина по който биха приели хора които харесват такива неща.

    Подписа е да гледаш човека един разрез зад лицето, малко по навътре от първия поглед.
    Така се допълва и като цяло мнението на постващия тъй като четящия си отговаря на въпроса например, защо даващия мнение защитава двигателя на тая пред оная кола.

    Също ако хората имат бизнес или умения трябва да ги рекламират в подписите си. Това осмисля още повече форума.
    Т5
    Crossrunner

    Коментар


    • #3
      До: Харесвате ли реклама в подписите на участниците тук?

      Аз не ги харесвам - става Шарено и дълго - на една страница много "реклама" малко мнения
      Но не съм и против!
      Защото това за мен е въпрос на вътрешно възприятие на даденият човек, дали е тук за да каже нещо смислено или за да покаже/продаде нещо

      Коментар


      • #4
        До: Харесвате ли реклама в подписите на участниците тук?

        Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
        Аз не ги харесвам - става Шарено и дълго - на една страница много "реклама" малко мнения
        Но не съм и против!
        Защото това за мен е въпрос на вътрешно възприятие на даденият човек, дали е тук за да каже нещо смислено или за да покаже/продаде нещо
        Споделям напълно позицията на Алекс. Човек е предразположен да не се задоволява с малко и просто не ми се мисли каква цигания ще стане.

        Коментар


        • #5
          До: Харесвате ли реклама в подписите на участниците тук?

          Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
          ...публикуването на емблеми, лога и търговски марки на автомобили...
          В подписа си съм сложил марките и моделите на машините, които управлявам в момента. Искам да уточня, че това не бива да се тълкува като реклама, а като допълнителна информация. По-лесно е да се хвърли едно око на подписа, вместо да обеснявам във всяка дискусия какво карам и т.н... Може би ще е още по-добре, ако добавя и машините, които съм карал през годините, но тогава подписите на някои от нас, биха били цяла страница...

          П.П. Като се замисля, май подписът ми си е жива реклама... на мен...
          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

          Коментар


          • #6
            До: Харесвате ли рекламата в подписите на участниците тук?

            Информацията за модел и марка, хоби и друго със стандартен шрифт е едно, аз имам предвид въпроса за включването на активна реклама - със цвят, лого, запазена марка и запазен шрифт?
            Show must go on!
            LZ1VES

            Коментар


            • #7
              До: Харесвате ли рекламата в подписите на участниците тук?

              Аз нямам нищо против.

              В крайна сметка, малко или много по този начин виждаме кой от съфорумците, с какво би могъл да ни бъде полезен.

              Разбира се администратора има последната дума по този въпрос.

              Коментар


              • #8
                До: Харесвате ли рекламата в подписите на участниците тук?

                Веднъж случайно пуснах една реклама дори не я видях за какво е наказаха ме.
                Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                Коментар


                • #9
                  До: Харесвате ли рекламата в подписите на участниците тук?

                  В края на краищата нали затова сме тук.Аз от форума научих например ,че Вени от Пловдив продава компютри и сега когато имам нужда от това ще си поръчам оттам и знам че ще получа коректно отношение.За това май е криза в България.По този начин помагам и на него, помагам и на себе си.Защо трябва да правя оборот на непозната фирма.Когато реша да си купя ГПС ще се обърна към Събин и т.н.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Харесвате ли рекламата в подписите на участниците тук?

                    Веско, както си ги написал много се изкушавам да цъкна втория отговор.

                    На мен не ми харесва да мига, да светка, да извъртам половин страница подписи, за да прочета нещо.
                    Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                    A2 (+)

                    Коментар


                    • #11
                      До: Харесвате ли рекламата в подписите на участниците тук?

                      Прав е колегата, хубаво е членовете които имат бизнес свързан с офроуда или не, но който да е полезен на друг да го обявят. Няма нищо лошо в малкото реклама.
                      Да се забрани ще е глупаво.
                      Поздрави
                      Prado
                      Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Харесвате ли рекламата в подписите на участниците тук?

                        Ммммм....да аз рекламирам Крум.......тои и без това е останал без наследници по тези земи за съжаление ................,ако ги имаше то и тука немаше да е така ам ......язък,че ни преработваха некакви си 500 години та от неговата кръв не останала .

                        Коментар


                        • #13
                          До: Харесвате ли рекламата в подписите на участниците тук?

                          Аз подкрепям в подписите да има пряка реклама.По този начин може да се разбере човек с какво се занимава и да бъде полезен за някого.Аз лично членувам в пет саита но само тук има забрана в подписа си да имам линк към сайта си.
                          Стефан 0878655377

                          Коментар


                          • #14
                            До: Харесвате ли рекламата в подписите на участниците тук?

                            Абе какво ви става бре хора. Едни пускат теми харесваме ли работата на модераторите , други пускат тема за подписите ,май този форум отива по дяволите. Като гледам модераторите са по-голяма част от активните участници. Прекалено много ми се виждат. Този форум заприлича на разпадащата ни се държава,управляващите нямат единомислие с останалите. Какво не ви харесва сега в подписите. Защо не опишете точно какво да преставлява подписа и готово. Подпис за мене е представяне на самия участник в този форум. Дали ще си пиша кой съм,с какво се занимавам,телефонния си номер и дори собствения си сайт, е това е подпис. Какво значение има какъв автомобил имам или простотията която съм писал. Подписа е да рекламирам себе си и същноста си,дори професията си. Подписа трябва да означава какъв е човека. В началото този форум беше свободна зона където хората с кеф пишеха а сега се измислиха нови правила. В този форум липсва свободата която я имаше преди и това е от самата управа.
                            Като я няма рекламата за професията ми как ще знаят съфорумците към кого да се обърнат в нужда. Помагал съм и пак ще помагам но ако не знаят хората с какво се занимавам няма как да стане. Много членове от форума са имали нужда от помощ и са научавали за мен точно от този подпис който в момента е забранен защото бил реклама.


                            P.S. Престанете с безмислените теми
                            Последно редактирано от banjo; 28-03-09, 15:34.
                            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                            Дий Снайдер

                            Коментар


                            • #15
                              До: Харесвате ли рекламата в подписите на участниците тук?

                              Точно това е моето мнение, колега. В подписа да има само лична информация - какъв автомобил имаме, с какво се занимаваме, какво е хобито ни, интереси, мото и други.
                              Но на мен не ми харесва да има шарени логота, емблеми, реклама на чужди фирми, натрапчива реклама на продукти и организации. Реклама ни залива отвсякъде, безмислена в повечето случаи, та се питам дали не може да я спестим поне в подписите си....
                              Show must go on!
                              LZ1VES

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X