Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФФРОУДЪРИ от Добрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

    Уви варненци сме на свинска смърт с офроуд на 22.11
    В една гора, до една кал едно прасенце си прави слън§еви бани. Ще се наложи да го уважим. За справки http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...843#post528843
    Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
    NULLA TENACI INVIA EST VIA

    Коментар


    • #47
      До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

      Колеги ако някой не знае утре ще се събираме на автомивка Елит на кв.Дружбите в 8.30ч. и после тръгваме за с. Крушари.
      ДЕЦАТА СА НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ

      Коментар


      • #48
        До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

        Първоначално публикуван от ГАЗ69 Преглед на мнение
        Нямам търпение да се похваля-най-после и аз вече съм 4х 4.Преди малко си купих Субару Е 12 Либеро.Много запазена и симпатична машинка.
        Ванка кво става ееееееееееииии нещеш да я покажеш тази кола.
        ДЕЦАТА СА НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ

        Коментар


        • #49
          До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

          А,не е че не искам,ама първо ми се сгъби лаптопа,после докато ми дадат другия компютър и то времето си мина.Сега ще опитам да кача снимките,ава понеже не съм много вещ в това,ако не успея предполагам някой ще удари едно рамо.
          Е не ми се получи качването на снимките.Написа ми следното:
          Your submission could not be processed because a security token was missing.

          If this occurred unexpectedly, please inform the administrator and describe the action you performed before you received this error.

          Ако някой може да ме насочи къде бъркам и какво да направя, а ако ли не мога да ги изпратя по мейл на някой по-грамотен от мен.

          И тъй като съм тръгнал да си пиша за Субаруто,ме интересува не знае ли някой от вас добър тапицер в Добрич,защото тапицерията на колицата е доста захабена и ми се иска да й ушия колкото може по-близка до оригиналната от плат и изкуствена кожа.Потърсих калъфки ама те са XXL спрямо седалките на Субарцето.

          Коментар


          • #50
            До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

            хеи и аз сам в играта ама лекинко така не хард ето я и моята джипка

            Коментар


            • #51
              До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

              хахаха
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #52
                До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                ама вече е с ванти 0898768629 пламен петров

                Коментар


                • #53
                  До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                  Първоначално публикуван от knaufd4 Преглед на мнение
                  хахаха
                  Привет!
                  Бравос...супер ти е жипката...
                  Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                  .................................................................................................
                  Е. Абу

                  Коментар


                  • #54
                    До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                    Първоначално публикуван от IvanZ Преглед на мнение
                    Идеята се развива, дружината се множи. Това е добре. Г-то ми е при тенекеджия след неприятна среща с комбайн Джон Диър Излезе ли веднъж от бокса имам идея за няколко местенца където може хем приказка да си направим, хем джипките да изтормозим. А Гошо спеца по АГУ ще дойде, лично се ангажирам, само да не строши Терано-то пак дотогава.


                    Ванко, какво става с него Г неизлезели от бокса
                    Хайде в неделя да покажеш някои интересни места мисля ,че и Жорката ще е готов до тогава.
                    ДЕЦАТА СА НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ

                    Коментар


                    • #55
                      До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                      Ванко май го няна в БГ

                      Коментар


                      • #56
                        До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                        Още една китара в добрич ... все пак трябва да се кара и нещо по асвалта Търся си твър таван ако някой може да помогне да пише или да двънка ...
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #57
                          До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                          О Яска честито и много безаварийни километри ПУКАНКА Е

                          Коментар


                          • #58
                            До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                            Първоначално публикуван от JORO GEORGIEV Преглед на мнение
                            Ванко май го няна в БГ
                            В България съм вече. Някой ден като ми остане време ще напиша тема за някои нещица които ме впечатлиха в Англия. Г-то е в бокса още, а кога ще ще излезе ми е болна тема която по-добре да не засягам. А и сега практикувам оффроуд с Дойц-Фар и плуг...

                            Коментар


                            • #59
                              До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                              Ясене честито.Добре дошъл ,,във клуба,, .Колко време смяташ да я караш по асвалт

                              Коментар


                              • #60
                                До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                                Привет!
                                Ясене...честито приятелю...много без аварийни...
                                Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                                .................................................................................................
                                Е. Абу

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X