Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФФРОУДЪРИ от Добрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

    Първоначално публикуван от JORO GEORGIEV Преглед на мнение
    Митак това от кадето сте минавали вие няма нищо ибщо с това кадето бях аз
    Привет!
    Жоро таман туй щях и аз да им кажа...това е на язовира на Одринци...кална локва...разлив от язовира...не ми се сърдете но това не е Баба Алийца...тя се намира малко по към реката...ама май ще трябва да дойда и да ви покажа...и не се казва Илийца ами Алийца, на Али жена му...Алийца...така се казва месноста...по малки сте и не помните, но на това място имаше къща и там живееше една баба...Баба ви Алийца...
    Е някой ден...ако съм свободен...пък дори жипката и да е на паркинга аз може пак да съм на работа...понякога работя и в къщи...понякога идват и ме взимат със служебната жипка...зависи...
    Утре успех...
    Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
    .................................................................................................
    Е. Абу

    Коментар


    • До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

      Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
      Привет!
      Жоро таман туй щях и аз да им кажа...това е на язовира на Одринци...кална локва...разлив от язовира...не ми се сърдете но това не е Баба Алийца...тя се намира малко по към реката...ама май ще трябва да дойда и да ви покажа...и не се казва Илийца ами Алийца, на Али жена му...Алийца...така се казва месноста...по малки сте и не помните, но на това място имаше къща и там живееше една баба...Баба ви Алийца...
      Е някой ден...ако съм свободен...пък дори жипката и да е на паркинга аз може пак да съм на работа...понякога работя и в къщи...понякога идват и ме взимат със служебната жипка...зависи...
      Утре успех...
      ЗДР. Орлински аз и на ГОшето му казах ,че колкото и да съм избръмчал няма да си нахлузя жипа там. Трябва да си голям оптимист със здрава лебетка, здраво въже и сигурни авери дето преди да влезеш да им позваниш да дойдат пък аз мога да разчитам само на последното.
      Що се отнася до името аз поне знам 3бр. Алийца ,Илийцаи Алишка като последното го знам от местни.
      Пък то няма нищо лошо пак да утидем на въпростното място да упънем бърбекюто и докато хвърляме за рибка да си бъбрим, че сега пролетта там излизат хубави таранкй , каракудки или каквото и да било там то и без това няма кал.
      ДЕЦАТА СА НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ

      Коментар


      • До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

        Привет!
        Виж това за барбекюто е идея...не се опитвайте на баба Алийца или Алишка...нали това ви обеснявах...на Али жена му...там и триос на ЗИЛ 131 не можа да мине пък ние ли...
        Трябва да се измисли нещо за барбекюто и рибата в гьола на Одринци...ама за препоръчване е да се носи за барбекюто предварително, че историята познава как едни велики рибари останаха гладни...става въпрос за моите съседи...
        Ако ви се слуша историята на Баба ви Алийца питайте Жоро или Мильо...ама са пригответе за екшън трилър и вечерта да не спите до жените си...
        Шубето, голям стах...
        Последно редактирано от hun_ter; 10-03-09, 20:03.
        Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
        .................................................................................................
        Е. Абу

        Коментар


        • До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

          ЗДР. Никой нищо не казва за идеята . Никой ли не влиза в тази тема
          ДЕЦАТА СА НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ

          Коментар


          • До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

            аз постоянно влизъм тук, но все така става че нещо излиза и немога да дойда

            искам да попитам някой знае ли как да си отворя фара и да имам достъп до рефлектора?Или нестава да се отваря....

            Коментар


            • До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

              Първоначално публикуван от Bez_Nick Преглед на мнение
              аз постоянно влизъм тук, но все така става че нещо излиза и немога да дойда

              искам да попитам някой знае ли как да си отворя фара и да имам достъп до рефлектора?Или нестава да се отваря....
              Само след челен удар поне при мен така имах свободен достъп до там.
              ДЕЦАТА СА НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ

              Коментар


              • До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                ЗДР. Тази неделя някои излиза ли да кара ? Ако да пратете някоя снимка на скайпа ми .
                ДЕЦАТА СА НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ

                Коментар


                • До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                  ЗДР.Даите да организираме една разходка до тук http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=56961 аз лично не съм ходил там може и с барбекю. Дайте мнения и предложение може и с ЖЕНИТЕ
                  ДЕЦАТА СА НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ

                  Коментар


                  • До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                    Здравейте.Отбор "Уаз" е съгласен,щом ще има и барбекю . Ние сме за. Само кажете кога.

                    Коментар


                    • До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                      Здравейте.Отбор "Уаз" е съгласен,щом ще има и барбекю . Ние сме за. Само кажете кога. Мястото като гледаме по снимките е чудесно.И ние не сме ходили там.

                      Коментар


                      • До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                        Коментар


                        • До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                          И аз съм ЗА!Ако ще бъде тип,експедиция-разходка да вземем и жените?

                          Коментар


                          • До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                            Здравеите за кога мислите да организирате ?

                            Коментар


                            • До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                              Вчера бяхме на Унугур, наистина много е хубаво там.Има полянки голяма локва, пещерички канион и крави
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                                Христос воскресе.Весел празник на всички!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X