Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От София заедно ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От София заедно ...

    Ще тръгнем със семейството в събота към 7 сутринта и около 9.30 да сме на мястото на мероприятието.Пътувам през Ботевград и ще ми бъде приятно да се съберем и да пътуваме няколко коли.В тази връзка ,ако има желаещи можем да се съберем в локалното пред бензиностанция ОМВ до Горубляне в 7.00 и да пътуваме завдно.
    Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
    NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

  • #2
    До: От София заедно ...

    през Петрохан е по блиско а и по интересно
    sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

    Коментар


    • #3
      До: От София заедно ...

      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=39454

      Коментар


      • #4
        До: От София заедно ...

        Първоначално публикуван от Tougi Преглед на мнение
        Колега,първо искам да благодаря за подсказката,че такава тема има.Аз обаче съм написал ,че ще пътувам през Ботевград,а пуснатата тема ,вече има организация за пътуване през Петрохан.

        Мотивите ми са следните:
        1.Уморих си детето последните два месеца от завойчета и черни пътища,затова сега ще си го возя по магистралата.
        2.Пътя е с 36 километра по-дълъг(аз живея в Младост),но разхода на гориво е еднакъв и по двата маршрута,по обясними причини.

        Единствено съм убеден ,че през Петрохан е по-красиво и живописно,но мотивите ми да тръгна през Ботевград наклониха везните.
        Последно редактирано от adwokat; 04-09-08, 00:09.
        Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
        NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X