Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой, кой е във форума!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кой, кой е във форума!

    Здравейте!Имам едно такова предложение:
    Постояно чета тук,че някой все търси нещо,друг и той,а се оказва,че в този форум има много хора коити са готови да помогнат на други и имат такава възможност просто защото това им е работата.Мисълта ми е не е ли добра идея който иска(повтарям който иска)да сподели какво работи с какво се занимава независимо дали е свързано с офроуда или не.Много хора се запознахме покрай този форум и ми се струва,че ако повечето "разкрият" да го наречем с какво се занимават ще се спети доста главоболия на съфорумците.Ако е реклама и има проблем нека не пишат как се казва фирмата им.Има ЛС за това.
    Нека ако модераторите и на 4х4 и на "Мотори и АТВ" са съгласни с идеята да "повлекат крак" и да се започне.Разбирам,че се нарушава анонимноста,но все пак е пожелание:-)Ако не е добра идея се извинявам и нека темата бъде изтрита.

  • #2
    Идеята е много добра, благодаря на автора! След като по умувахме върху нейното приложение, а именно публикуване на персонални данни с цел по-добро опознаване и оказване на евентуална взаимопомощ, решихме следното: За да е коректно към всички, които са публикували своите лични данни ще направим промени в организацията на портала:


    Въвежда се нов статус на потребителите в този портал, който се нарича:
    "Пълноправен участник в портала" Ако някой има по-добра идея за име да я сподели...

    Създаден е нов форум: http://forum.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=33

    който ще е достъпен само и единствено за пълноправните членове на портала, т.е. само за тези, които са споделили своите персонални данни. Защото разбира се не е редно някой да публикува своите лични данни, а те да са достъпни и от тях да се ползват хиляди анонимни участници, които не желая да публикуват своите данни...

    Създадена е нова потребителска група:
    http://forum.offroad-bulgaria.com/me...usergroupid=15

    Всеки, който иска да стане „пълноправен участник” в портала трябва да поиска включване в тази група. За да му бъде одобрено искането задължително е да изпрати Лично Съобщение на модератора на групата съдържащо неговите персонални данни. (имената, начин за връзка, откъде е и с какво се занимава + всичко друго, което прецени за уместно...)


    Всеки който се затруднява с регистрация в групата и т.н. просто да ми пусне ЛС с данните си и аз ще го включа. Персоналните данни ще бъдат достъпни само за "пълноправните участници".


    В новия форум: http://forum.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=33

    всеки „пълноправен участник” трябва да пусне нова тема със своите данни. Моля в тази тема задължително да присъстват: имената, начин за връзка, откъде е и с какво се занимава + всичко друго, което прецени за уместно...

    За в бъдеще ще ограничим използването на такива екстри на форума като FTP, E-mail@OFFRoad-Bulgaria.com и т.н. само за "пълноправните участници"...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      До: Кой, кой е във форума!

      имам въпрос. знам че е малко глупав и предполагам какъв е отговора , но:

      как стои въпроса с новите потребители?

      като нямаме пълноправен достъп до портала и не можем да пуснем ЛС с личните си данни?

      Все пак е добре да разберем с кого и в кой сервиз (примерно) ?
      без да ви спамим с 50+ мнения за 3 дена
      - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
      - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

      Коментар


      • #4
        До: Кой, кой е във форума!

        Вече сте разбрали как стои въпросът. Достатъчно е и едно смислено мнение и се озовавате в групата на пълноправните. Ако пък тръгнете с идеята за 50 мнения но спам най-вероятно никога няма да станете пълноправен потребител защото още на първите няколко ще получите бан. Съжалявам, ясно е че всяко подобно ограничение вреди на съвестните и разумни хора. Но то е необходимо за да отсеем огромното количество лумпени които иначе биха превзели портала. Затова разчитаме че разумните хора освен другото има и достатъчно търпение... което и само по себе си е добродетел...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #5
          До: Кой, кой е във форума!

          Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
          Но то е необходимо за да отсеем огромното количество лумпени които иначе биха превзели портала.
          Направо ме преби
          Пиша под масата
          http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

          Коментар


          • #6
            До: Кой, кой е във форума!

            Здравейте .Обяснете как да дам данните си.

            Коментар


            • #7
              До: Кой, кой е във форума!

              Първоначално публикуван от efreytora Преглед на мнение
              Здравейте .Обяснете как да дам данните си.

              Виж по-горе
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #8
                До: Кой, кой е във форума!

                По факса .....


                Това сега сериозно!
                Прочети тук:http://forum.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=5
                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                Коментар


                • #9
                  До: Кой, кой е във форума!

                  Еее ....
                  То от Чаво ... не моим се уключим ....

                  Нали имаш празник бе
                  Що праиш пред съндъка .....
                  Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                  Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                  Коментар


                  • #10
                    До: Кой, кой е във форума!

                    na men mi se nalaga da se polzvam do uslugite na kolegite ot off road foruma....kato sym nai vece na pyt izwyn BG.v momenta sym v Hanower i tcakam da mi dotaviat edin kliutc kato rewa da se konsoltiram v foruma mi praviat zabelejki vednaga zawto piwa na kirilica a ne si ostavat telefona da im obesnia tce tuk ne vsictki kom imat kirilica .....ako njakoi kolega ima konakti s kolegi ot __off road de _ wte mi byde polezen
                    v4era si tyrsix gumi 33x12.5x15 i ima sxobwtenie na vsiaka obiava 4e za Bulgariia ne se dostaviat stoki.ako njkoi kolega ima infomacia adres moga da se otbia i da si potyrsia .Az sym s platforma i imam miasto za bagaji ( smarta zaema polvinata platforma) telefona mi e 004915208489893 00359888454444 za sms s post kod grad ulica nomer za navigacijata . Blagodaria predvaritelno na tezi koito mogat da pomognat s newto . wte pytuvam po A 7 do A3 i po A3 wte izljaz ot germania sled tova austria . V ebay ima edni BF gudrict 33x12.5 x15 na 1000km ,,no ne si e otavil kogdinati.molbata mi kym Venci Petrov da si napravim razdel za takiva sitoacii kogato njkoi ot nas e njkyde i ima vyzmojnost da pomogne na drug ...nali za tova sa napraveni forumite kato tozi.v realno vrame da se znae .Izlizam da se razhojdam v Hanover,,ako znaeh nomera na njakoi ot off road klub tuk da se srewnew da popitaw tova onova ,,da se syzdavat kontakti s vremeto se razbira koi s kakvo moje da byde polezen.... mislia tce samo v liubovnite forumi ne si znajat KOI ,,,KOI e ....
                    PS razrewavam na vseki koito iska i moje da prevede tova pimo na kirilica
                    FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
                    BJ42 04 1982
                    FJ62 11 1983 skipe blago4x4
                    LZ 2 BHB

                    Коментар


                    • #11
                      До: Кой, кой е във форума!

                      Първоначално публикуван от blago4x4 Преглед на мнение
                      на мен ми се налага да се ползвам до услугите на колегите от офф роуд форума....като съм най-вече на път извън БГ. В момента съм в Хановер и чакам да ми доставят един ключ като реша да се консултирам във форума ми правят забележки веднага защо пиша на кирилица а не си оставят телефона да им обясня че тук не всички ком имат кирилица .....ако някои колега има контакти с колеги от __офф роуд де _ ще ми бъде полезен
                      вчера си търся гуми 33х12.5х15 и има съобщение на всяка обява че за България не се доставят стоки.ако някой колега има информация адрес мога да се отбия и да си потърся .Аз съм с платформа и имам място за багажи ( смарта заема половината платформа) телефона ми е 004915208489893 00359888454444 за смс с пост код град улица номер за навигацията . Благодаря предварително на тези които могат да помогнат с нещо . ще пътувам по А7 до А3 и по А3 ще изляза от германия след това Австрия . В е-бей има едни БФ гудрич 33х12.5х15 на 1000км ,но не си е оставил координати.молбата ми към Венци Петров да си направим раздел за такива ситуации когато някои от нас е някъде и има възможност да помогне на друг ...нали за това са направени форумите като този.в реално време да се знае .Излизам да се разхождам в Хановер,,ако знаех номера на някои от офф роуд клуб тук да се срещнем да попитам това онова ,да се създават контакти с времето се разбира кои с какво може да бъде полезен.... мисля че само в любовните форуми не си знаят КОИ ,,,КОИ е ....
                      ПС разрешавам на всеки които иска и може да преведе това писмо на кирилица
                      Превод в ефир
                      JAZI Converter+доста ръчни корекции
                      Последно редактирано от Myyy; 03-12-07, 22:58.
                      Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Кой, кой е във форума!

                        Охх, измъчих се докато го прочета. Една от причините да си сменя телефона е че на стария симбиян не можех да кирилизирам клавиатурата и от там само четях. Сега под уиндолс мобаил е друга бира и си пиша спокойно от покета. Извинявам се за оффтопика.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X