Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ландровер 2,5 td, модел 2005 - електроника?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ландровер 2,5 td, модел 2005 - електроника?

    Яро, 2,5 td, модел 2005, в това отношение съм ощетен защото е пълен с електроника за разлика от военните машини, но все още е от истинските! Проверил съм го!!

  • #2
    Първоначално публикуван от Volk
    Яро, 2,5 td, модел 2005, в това отношение съм ощетен защото е пълен с електроника за разлика от военните машини, но все още е от истинските! Проверил съм го!!
    Е, това беше важно да го поясниш..
    Значи си Td5, а не td (няма модел td 2005г. ), който е има-няма 80к.с. и се качва до началото на 90-те години..

    Електроника имаш на помпата и дюзите на мотора, всичко останало си е малко или много старото камьонче от последните 15-18 години!

    Ощетен не знам точно в какъв смисъл, но td5-ката със сигурност има не малко достойнства пред 200/300tdi, така, че всичко си зависи от ъгъла на гледна точка и приоритетите.. За моето ползване на джип в офроуд условия, и имайки предвид, че пребивавам и карам предимно в България (да не кажа единствено), където и в най-затънтеното място си на 50 км. макс от населено място (не като в Русия, Африка и т.н.) Td5 съвсем не е по-лош избор.. Абе, тая е дълга..

    Коментар


    • #3
      Яро, под дясната седалка има цял сървър с еда купчина жици!
      Незнам как е на другите, но на педала на газта има потенциометър, а не жило и при последното ми плаване се молех водата да не го залее!
      Вярно ли е че в зората на модела е имало вариант с ръчна газ и няколко фиксирани степени на оборотите на двигателя?

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X