Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карти за отстъпка от бензиностанции

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Карти за отстъпка от бензиностанции

    Уважаеми колеги ,понеже в последно време почнаха доста вериги бензиностанции да ме атакуват за карти за купуване на гориво с отстъпка, че вече нямам място в картхолдера си ,та в разговора с веригата Еко стана дума ,че форума на фолксваген са си взели такива карти за форума и си ползват отстъпка,но не можа да ми обясни по кой начин станало за форума.Имам координатите на човека които издаде моите карти и мисля, че ако от форума имат интерес мога да ги дам.Доколкото успях да разбера те имат интерес от това и трябвало само някой от организаторите да се обадел, но това е неофициална информация.

  • #2
    До: Карти за отстъпка от бензиностанции

    Първоначално публикуван от FLY_FREE Преглед на мнение
    Уважаеми колеги ,понеже в последно време почнаха доста вериги бензиностанции да ме атакуват за карти за купуване на гориво с отстъпка, че вече нямам място в картхолдера си ,та в разговора с веригата Еко стана дума ,че форума на фолксваген са си взели такива карти за форума и си ползват отстъпка,но не можа да ми обясни по кой начин станало за форума.Имам координатите на човека които издаде моите карти и мисля, че ако от форума имат интерес мога да ги дам.Доколкото успях да разбера те имат интерес от това и трябвало само някой от организаторите да се обадел, но това е неофициална информация.
    Аз съм за, ползвам по възможност само техните услуги, горивото им е много добро.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      До: Карти за отстъпка от бензиностанции

      Остава да се види кой ще се заеме с осъществяването на идеята. Преговори за отстъпката и списък на велащите да ползват такава карта.

      Коментар


      • #4
        До: Карти за отстъпка от бензиностанции

        Нещата стоят по особен начин. Ние имаме карта за намаление в Еко Елда, но тя важи САМО ЗА 1 БЕНЗИНОСТАНЦИЯ в София и страната. Тези бензиностанции се наричат Еко Експрес. При зареждане от друга Еко, тази карта не важи. Но към горивото им наистина нямам забележки. Чудеса правим, за да зареждаме от тях, когато ни предстои път.

        Коментар


        • #5
          Благодаря за инфото

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от aneliya.nikolova Преглед на мнение
            Благодаря за инфото
            След 12 години, много е актуално
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X