Обява

Свий
Няма добавени обяви.

трофи трък

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • трофи трък

    бях подготвил цяло камионче, описано детаил по детаил, с цени за всяко болтче, снимки, параметри ... тръгнах да го поствам и разбрах че оважаемия В. Петров е заключил темата защото му била безмислена

    господин В. Петров изгубих си 2 часа да сглобя това нещо /виртуално/ зада може хората тук да го видят и обсъждат, но благодарение на ключалката това няма да стане, ядосах се малко
    drive alive

  • #2
    Няма ограничение да си отвориш нова тема - надявам се по смислена за да не я заключвам...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      diavol koleda

      Може би go go go ми се сърди малко на мен а не на едмина щото аз казах че темата се е изчерпала каккто и да е аз лично уважавам труда на всеки които иска да напише нещо смислено за това те моля както и админа също постни това което си подготвил в нова тема във форума на мен а и на всички от нас щени е супер интересно да разберем за трофи тръковете но онази тема определено не беше мястото където трябваше да постнеш такава статия така или иначе щеше да бъде отделена от адмитев друга тема така че моляте пусни подготвения матерял и не се сърди МИР да има
      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
      тел.088четири 9едно9 4нула4
      -------------------------------------------------------

      Коментар


      • #4
        админа го съветвам когато е решил да трие, заключва, премества или по какавто и да е начин променя менията на хората да пита първо, защото това май е свободно пространство където хората могат да пишат за офроуд, като се придържат към добрия тон ... или съм се излъгал

        това, което бях подготвил няма да го постна защото ми се развали кефа да пиша по въпроса и го изтрих.

        не се сърдя на никой, който си изразява мението, каквото и да е то нали това е най - важното, в спора се ражда истината
        drive alive

        Коментар


        • #5
          Е, модератора за това е модератор - за да решава а не да пита. Гнилия либерализъм си е гнил, нищо че е станало лаф от болшевиките)
          А всъщност верно е интересно кое колко струва, и колко е смисъла да го има. Мащабна оценка, или квото сега му казват новомодно.

          Коментар


          • #6
            Стефане, Ти не може да нямаш някъде, Някой сметки по совалката кое, колко струва Така или иначе "go go go" няма да ни ощастливи със сметките по камиончето та барем ти ни зарадваш - колко Бееееееезкараино еФфффффтинки коли си караме тук
            Сериозно, това би било интересно

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X