Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закриване на фирмена сметка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от asenv Преглед на мнение
    От: Закриване на фирмена сметка

    Закрих две фирмени сметки след консултация със счетоводителя ми.Оставих само тази на действащата ми фирма. Другите са на замразени семейни фирми, което замразяване се прави в НАП. ....
    .... а самото замразяване как се прави : излиза някоя служителка от гишетата (на първия етаж), взима фирмата и я туря у фризера , или как ?
    Питам сериозно , щот у Търговския закон такъв термин като "замразена фирма " не намерих

    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • IvanIvanovi
      IvanIvanovi коментира
      Редактиране на коментар
      НАП четат основно ДОПК

  • #17
    Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение

    .... а самото замразяване как се прави : излиза някоя служителка от гишетата (на първия етаж), взима фирмата и я туря у фризера , или как ?
    Питам сериозно , щот у Търговския закон такъв термин като "замразена фирма " не намерих
    Нямаш ли си сериозен счетоводител? Те ги знаят тия работи.

    https://www.microfinance-bg.com/%D0%...D1%82-385.html

    Аз съм в това положение - нямам служители, нямам дейност, подавам само нулева ДДС декларация.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • Vlado_Ts
      Vlado_Ts коментира
      Редактиране на коментар
      Ми нямам И двамата ми счетоводители са несериозни

      .... иначе ти продължавай да си пускаш декларации ...

    • sparkybg
      sparkybg коментира
      Редактиране на коментар
      Слушам, г-н "Велик Бизнесмен с несериозни счетоводители".

  • #18
    Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
    .... а самото замразяване как се прави : излиза някоя служителка от гишетата (на първия етаж), взима фирмата и я туря у фризера , или как ?
    Питам сериозно , щот у Търговския закон такъв термин като "замразена фирма " не намерих
    Аз съм чувал че технологията е по-различна - с TIG се заварява парче лед към фирмата и тя вече е замразена.
    Ако се наложи да се размрази, ледът се изрязва с плазмен резак или с оксижен...
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • #19
      Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
      Аз съм чувал че технологията е по-различна - с TIG се заварява парче лед към фирмата и тя вече е замразена.
      Ако се наложи да се размрази, ледът се изрязва с плазмен резак или с оксижен...
      Аааа , не е баш така . В смисъл че не се "заварява" , а се прави "заварка" . Иначе размразяването е лесно , ама за замразяването ми беше въпроса .
      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X