Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде Заралиите да се преброим

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Хайде Заралиите да се преброим

    Трябва някъде да се абонираме всички и да си запазим ден за миене,неделя след 14 часа да речем.Чорбаджията ще е доволен а и няма да ни псуват. Моята досега съм я калял само 1 път / на лов бях/ ама като си спомня физономията на каката от автомивката...
    :D Мога да помогна на всеки - стига да не ми иска пари !

    Коментар


    • До: Хайде Заралиите да се преброим

      Аз съм от София , но искам да изпратя специлни поздрави на всички старозагорци-вие се оказахте железни пичове и с всеки ден все повече ми се издигате в очите!
      Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


      "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
      Джон Кенеди

      Коментар


      • До: Хайде Заралиите да се преброим

        Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
        Аз съм от София , но искам да изпратя специлни поздрави на всички старозагорци-вие се оказахте железни пичове и с всеки ден все повече ми се издигате в очите!
        Благодаря колега.Това ,че си от София не значи ,че не можеш да си един от нас.Винаги си добре дошъл да се запознаем,пък и да направим по едно кръгче.Ако минаваш през Ст.Загора даже и да не си с джипка,се обади/в началото на темата са публикувани телефоните ни/,да се запознаем.Поздрави.
        NISSAN FOREVER
        -----------------------------------------------------------------------------
        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

        Коментар


        • До: Хайде Заралиите да се преброим

          Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
          Аз съм от София , но искам да изпратя специлни поздрави на всички старозагорци-вие се оказахте железни пичове и с всеки ден все повече ми се издигате в очите!
          Може и ние да доъйдем да врътнем по едно завойче
          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

          Коментар


          • До: Хайде Заралиите да се преброим

            Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
            Може и ние да доъйдем да врътнем по едно завойче

            Ами даваите дасе събираме и да отпрашим към София-аз по принцип съм ходил за едно кафе дотам,затова чеее няма проблем.
            boko
            Jeeep---KIA
            https://www.facebook.com/autoboko/

            Коментар


            • До: Хайде Заралиите да се преброим

              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • До: Хайде Заралиите да се преброим

                Спар , магистрала ти опънахме до нас , и по черното можеш да дойдеш, забрави ни нещо. Смятай,щом лудия Боко вика не знам по колко пъти да изпреварвам колоната и да се нареждам отзад, че да оправдая достойно отсъстващите от мероприятията........очаквам да си малко виновен за лудорията му , но надявам се да се оправи.
                [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

                Коментар


                • До: Хайде Заралиите да се преброим

                  Първоначално публикуван от veilside Преглед на мнение
                  В коя посока на р.Бедечка?На юг или на север?
                  Абе отде да знам- нали имаме едни генератори на идеи- Люборизатори ги кръстихме, най- много да ни карат от север на юг и обратно , щото и чистофайници се извъдиха.....
                  [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

                  Коментар


                  • До: Хайде Заралиите да се преброим

                    Първоначално публикуван от draganrp Преглед на мнение
                    Абе отде да знам- нали имаме едни генератори на идеи- Люборизатори ги кръстихме, най- много да ни карат от север на юг и обратно , щото и чистофайници се извъдиха.....
                    Виж сЯ...Ако трябва ще променим руслото на Бедечка и ша караме от изток на запад кЪв ви е проблема ......купон да става
                    NISSAN FOREVER
                    -----------------------------------------------------------------------------
                    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                    Коментар


                    • До: Хайде Заралиите да се преброим

                      Първоначално публикуван от draganrp Преглед на мнение
                      Спар , магистрала ти опънахме до нас , и по черното можеш да дойдеш, забрави ни нещо. Смятай,щом лудия Боко вика не знам по колко пъти да изпреварвам колоната и да се нареждам отзад, че да оправдая достойно отсъстващите от мероприятията........очаквам да си малко виновен за лудорията му , но надявам се да се оправи.
                      Времето е кът. Желание не липсва.

                      И малко поправки имам, а нямам гараж... Та чакам поне малко да се стопли.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • До: Хайде Заралиите да се преброим

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Времето е кът. Желание не липсва.

                        И малко поправки имам, а нямам гараж... Та чакам поне малко да се стопли.
                        Е май,че се затопли?Време е да идваш пак при нас!...Какво стана с поправките?...

                        Коментар


                        • До: Хайде Заралиите да се преброим

                          Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                          Е май,че се затопли?Време е да идваш пак при нас!...Какво стана с поправките?...
                          Имам да сменям тампони на двигателя. Да слагам лебедка, електрическа перка, нов алтернатор, нов акумулатор.

                          Другото може да се отложи, ама тампоните на двигателя трябва да сменя. Тая събота ще се човъркам. Дано само не вали.

                          Иначе съм се мерякледисал да сваля скоростите и раздатката да ги прегледам, и ако има нещо(лагери) да сменя. Да ги почистя и напълня с пълна синтетика. Карета да прегледам. Имам и преден лагер на главина за сменяне или регулиране.

                          Но от всичко само тампоните са належащи. От повечко газ и дъртост (17 годишни са) скъсах единия.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • До: Хайде Заралиите да се преброим

                            Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                            Има още много, ама си мълчат нещо ... ?!
                            За да се преброите окончателно, няма да минете без Ицко Финци. Той брои и диви зайци, че едни зааралии ли ще му се опрат

                            Коментар


                            • До: Хайде Заралиите да се преброим

                              Здравейте.Вече стана традиция Заралий да се събираме първата неделя от всеки месец на по бира и да обсъждаме туй онуй.обикновено това ставаше около 14.00ч,но тази неделя поради това че сме решили да си направим едно по-дълго преходче срещата ще бъде:
                              НА 02.03.08Г. СРЕЩАТА ЩЕ Е ОТ 16.00Ч. В ЧЕВЕРМЕТО!!!!
                              Който не е идвал до сега или пък ако някой е решил да се присъедини към клуба да заповяда.
                              П.П.Обикновено расотките точно в този ден уж ги планираме кратки,а те се превръщат в борба с природатаТози път планираме нещо по-дълго,и....да се надяваме че ще се върнем на време.Ако все пак позакъснеем....ни изчакайте.Поздрави.
                              NISSAN FOREVER
                              -----------------------------------------------------------------------------
                              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                              Коментар


                              • До: Хайде Заралиите да се преброим

                                Любак , молба към вас- ако ползвате ГПС ,моля публикувайте и тракове (може и да не е безплатно )!
                                PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                                КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                                0899187766

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X