Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

    Ето и сайта на Ладога Трофи: http://www.ladoga-trophy.ru/

    Благодарение на Дявол-коледа една колекция от филми:
    Ладога Трофи (колекция филми)


    Накратко това е може би най-дългото и голямо 4х4 трофи състезание в света. Обикаля се Ладожкото езеро и обикновено са трасето е над 1000км. През по-голямата част тежък офроуд и много, много кал.


    Вече е започнало записването за тазгодишното състезание.
    Надявам се скоро да видим и името на Стефан сред участниците.
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #47
      До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

      Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
      И аз ще участвам, но към края на месеца - по едни не особено оригинални причини.
      Речено - сторено. 80 лв., но при възможност ше добавя.

      Поздрави!
      Искам България чиста!

      Коментар


      • #48
        До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

        Мда. Изглежда понякога и мечтите се сбъдват.
        Ей сега в руското посолство ми дадоха визата. За която видният столичен застраховател Пепи плати застраховката за всички случаи на пребиване при повишен риск, а Тодор Томов и синът му, по-известни като Т.Т. и Т.Т. младши, платиха билетите до Москва и обратно.

        Коментар


        • #49
          До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
          ... а Тодор Томов и синът му, по-известни като Т.Т. и Т.Т. младши, платиха билетите до Москва и обратно.
          А, все пак ще се връщаш...
          И списанието се включва, уточних сума с Венци, допълнително ще видя кеш или с превод ще я дам...

          Коментар


          • #50
            До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

            Изтървал съм ви за 10 минути. Утре ще дойда.

            Коментар


            • #51
              До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

              Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
              Поканата е от широко известният Хеликоптер. Човек с много опит в правенето на джипове и чупенето им където човешки крак не стъпва, щото потъва. Става дума за въведения тази година нов клас Туризъм Оупън.
              Извинявай за въпроса, ама след дълго търсене искам да съм сигурен дали Андрей Берсенев е въпросният Хеликоптер, за да знаем за кого да стискаме палци.
              ... to be continued

              Коментар


              • #52
                До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                Призовавам всички кой колкото може нека даде .Все пак става въпрос наш представител да участва в едно супер елитно състезание.Във форума сме хиляди по двайсет лева да даде всеки няма да обеднее но ще може достойно да изпратим Стефан .Евалла на колегите които поеха по големите разноски.Аз успех само 50 лева да дадем ама при две щерки студентки на платено обучение това ми е във възможностите ще се опитам да съберем още .Дано не прозвучат призивите ми като на сватба все пак става дума за волно пожертвование
                К мирной жизни не пригоден.
                Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                Коментар


                • #53
                  До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                  Малее, чак днес видях темата. Много приатно се изненадах, че Стефан ще участва. Утре и аз превеждам според скромните ми възможности, и ще стискам палци за нашия Човек.
                  Не разбрах кога ще е състезанието?
                  О899 2б2 1З2

                  Коментар


                  • #54
                    До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                    И аз днес видях темата. Ако идеята се осъществи ще е чудесно, а ако Стефан има желание, след като се върне - живот и здраве ще се радвам да гостува с видеоматериалите си в предаването Моторинг и да разкаже надълго и нашираоко какво е видял и кой му е помогнал.
                    Живей за всеки дъх!

                    Коментар


                    • #55
                      До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                      Стефане, искам точното име на отбора, в който ще се състезаваш, името на пилота и стартовия номер на автомобила( когато е ясен). Трябва да се знае кого подкрепяме. И да кажеш на добрия човек, с който ще караш, че в БГ има поне 7230 фена( толкова са активните потребители на Форума ни към момента). Дано това му вдъхне още малко хъс и мерак за победа. Ще следим всичко онлайн, а като се върнеш... Касата бира е от мене, място ще намерим, а разказите и снимките са от тебе. От последните две неща очаквам огромни количества.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • #56
                        До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                        Не дълбай с длетото тънко ...
                        Веднага, щом се решат проблемите с клетките и карбураторите. Ако има Господ, ще има и УАЗ. А засега само японско и американско((
                        Чоглаво ми е отсякъде. Там момчетата копаят, а аз тука седя красифф. Отврат.
                        Дните там преди и след датите на състезанието са ми затова. За Нощта на Последната Гайка преди, и за евакуацията след. За да не ни е срам че българин е отишъл по бели чорапки, опипал геврека, полял се с парфюм, врътнал се и си отишъл. Кат някъв трътляк.
                        За красоти и музеи - някой друг път.

                        Коментар


                        • #57
                          До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                          ...Чоглаво ми е отсякъде. Там момчетата копаят, а аз тука седя красифф. Отврат...
                          Довольно психологических эксцесии и самобичевания - би казал безсмъртният Остап Бендер.

                          Ти иди. Участвай. И хубаво ни разкажи "Ладога". Това е предостатъчно.

                          Поздрави и успех в подготовката!
                          Искам България чиста!

                          Коментар


                          • #58
                            До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                            Малиииий, така ми трепна сърчицето като видях темата, не е истина . Кога е крайният срок за даване на парите, защото имам този месец възможност да дойда до София и направо там да ги дам.
                            Супер, това е една изключителна възможност за участие в състезанието.

                            Коментар


                            • #59
                              До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                              Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                              Не дълбай с длетото тънко ...
                              Веднага, щом се решат проблемите с клетките и карбураторите. Ако има Господ, ще има и УАЗ. А засега само японско и американско((
                              Чоглаво ми е отсякъде. Там момчетата копаят, а аз тука седя красифф. Отврат.
                              Дните там преди и след датите на състезанието са ми затова. За Нощта на Последната Гайка преди, и за евакуацията след. За да не ни е срам че българин е отишъл по бели чорапки, опипал геврека, полял се с парфюм, врътнал се и си отишъл. Кат някъв трътляк.
                              За красоти и музеи - някой друг път.
                              Ще ти дам личното ми знаме, искам да го носиш с тебе, пък ако има възможност, да го развееш поне за някоя снимка. И една бутилка българско вино подарък за пилота. Да разредите водката.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • #60
                                До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                                Нищо не знам за водката, не е говорено) Аз намерих сливова, черешова и кайсиева ракия. Дано да не ми я вземат по разните граници.

                                1.CUCV M1009 6,2д (цивилният вариант се казва Шевролет Блейзър, К-5)
                                2.Дайхацу Роки 2,8
                                3. Додж Рам 2500 5,9тд (техничка)
                                4. Чероки 4,0 бенз (обоз)

                                Нашта заявка е на фамилията Кукушкин в категорията Туризъм Оупън.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X