Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клубни лепенки, емблема на клуба, дизайн ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
    Щот са грозни ИМХО...
    Ама аз съм лесен, "Бясната Табуретка" не е най-често срещания автомобил по пътищата
    Аааа добре, то джиповете ни са мноого красиви, еле па твоя билборд
    LZ1PER

    Коментар


    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
      Аааа добре, то джиповете ни са мноого красиви, еле па твоя билборд
      Избирай си оръжие и секунданти!
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Дима, направи по-красиви де, аз също нямам лепенка и кво сега да се прецакам и да си лепна от грозните ли. А трябва както е видно, не можем да се познаем. Или направи по-хубави или не казвай, че са грозни
        Последно редактирано от cveti; 06-02-09, 14:33.
        LZ1PER

        Коментар


        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
          Дима, направи по-красиви де, аз също нямам лепенка и кво сега да се прецакам и да си лепна от грозните ли. А трябва както е видно, не можем да се познаем. Или направи по-хубави или не казвай, че са грозни
          Работя по въпроса...
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Иначе лепенките на форума са много добра идея. Има ли нещо като авторско право или всеки може да си ги отпечатва за себе си..???
            Последно редактирано от cveti; 06-02-09, 15:02.
            Don't hunt IF you can't kill
            първо 0883 после 333 накрая 448

            LZ1BGD

            Коментар


            • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              На мене ми писна да се разправям с Венци за тия лепенки. А той се измъква с това че жена му била много заета.
              За мене трябва да се бутнат цветовете. Че така стоят много избелели. И да се напечатат колкото трябва.

              Коментар


              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                На мене ми писна да се разправям с Венци за тия лепенки. А той се измъква с това че жена му била много заета.
                За мене трябва да се бутнат цветовете. Че така стоят много избелели. И да се напечатат колкото трябва.
                Затова си прав и аз му мрънкам от година да се направят лепенки даже в старият форум бях пуснал една тема но уви
                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                Коментар


                • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  идеята е стара и чудесна,едно предложение,който има възможност освен стикера на форума да си поръча и такъв с името/ника/ си и да се поставя под другата лепенка.Много от колегите нямат публикувани лични данни и повечет се свързват с никовете си.
                  Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                  "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                  "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                  Коментар


                  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    Първоначално публикуван от rova Преглед на мнение
                    идеята е стара и чудесна,едно предложение,който има възможност освен стикера на форума да си поръча и такъв с името/ника/ си и да се поставя под другата лепенка......
                    Тая идея и на мен ми харесва. До сега на срещи от форума си слагам табелка с ника.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DMC_0057.jpg
Прегледи:3
Размер:87.1 КБ
ID:5041252
                    О899 2б2 1З2

                    Коментар


                    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Във всеки по-сериозен копирен център имат принтери и всякакви цветове, включително и прозрочно, самозалепящо се фолио. Записвате картинката на CD или USB памет и си разпечатвате срещу 2 - 3 лева... Като преди това може да си я мащабирате до нужния размер. Или дори могат а ви я мащабират на място.
                      Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                      Коментар


                      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
                        Във всеки по-сериозен копирен център имат принтери и всякакви цветове, включително и прозрочно, самозалепящо се фолио. Записвате картинката на CD или USB памет и си разпечатвате срещу 2 - 3 лева... Като преди това може да си я мащабирате до нужния размер. Или дори могат а ви я мащабират на място.
                        Добре дай линк на емблемата към файл с по-висока разделителност и качество.
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                          Добре дай линк на емблемата към файл с по-висока разделителност и качество.
                          Това е една добра молба . До колкото знам има някъде из форума, но и аз не знам къде е .
                          Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                          Коментар


                          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            Говорихме миналата седмица с колегата Николай от Шумен (Николай Николов - УАЗ).
                            Той обеща да отпечати стикери, а също и да изпраща по куриер на който му трябват, за София може да се определи адрес от който да се вземат, за да няма разходи за куриер.

                            Цена на дребно е 2 лв, ако се поръчат много, ще е по-евтино...

                            Засега има два модела - червени и зелени, може да поръчаме и от двата цвята

                            Ще постна по-късно линка му за поръчка....
                            Show must go on!
                            LZ1VES

                            Коментар


                            • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                              Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
                              .....
                              Засега има два модела - червени и зелени, може да поръчаме и от двата цвята........
                              Но защо да са различни??? Нали трябва да се разпознаваме по-лесно.
                              Червената е вече утвърдена и съществуваща по доста коли, защо да не си остане тя?
                              LZ1PER

                              Коментар


                              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                Освен това, ако е зелен знака "Забранено" си губи леко смисъла... Но пък на червени коли върху прозрачно фолио може и да не си личи много.
                                Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X