Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клубни лепенки, емблема на клуба, дизайн ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    Между другото ако червеният цвят се направи от светлоотразително фолио на фарове ще се вижда много добре...Лошото е, че за тази цел стикерите трябва да са постоянно чисти, ама...

    Коментар


    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      Фолиото си е фолио. За отвътре трябва просто да се отпечата огледален образ на прозрачно фолио . И в по-малък размер, че иначе 15 см. в диаметър ще ограничава сериозно видимоста.
      Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

      Коментар


      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Абе има едни такива.... не са прозрачни, ама са за отвътре. И се четат само отвън. Или тук никой не прави такива?

        Имам примерно "бебе в колата" такава.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          Аз моята поръчка я дадох, ама на кого ли?
          Колеги нека някой да се ангажира и ако е от София най-добре, т.к има и повече фирми за такива услуги, а и повечето сте от там.
          И за табелките също.
          Последно редактирано от cveti; 06-02-09, 15:42.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
            Горе на стъклата трудно се пръска и с кал...
            Трудно ли? (работа за 5 минути, без напъване)

            Между другото, дори отвън и при употреба в гората, стикерите живеят доста дълго. Особено, ако са от по-качествен материал.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
              Трудно ли? (работа за 5 минути, без напъване)

              Между другото, дори отвън и при употреба в гората, стикерите живеят доста дълго. Особено, ако са от по-качествен материал.
              Видях линка. Сериозна кал и добре размесена.
              А на автомивка не Ви ли вземат повече пари за така "опакован" джип?
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • До: Клубни лепенки, емблема на клуба, дизайн ?

                И аз имам желание за лепенка.
                Моля кажете от къде?
                :!:Предлагам пароструйка и ламелен компресор.

                Коментар


                • До: Клубни лепенки, емблема на клуба, дизайн ?

                  http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...0+%EF%FA%F2%FF
                  някъде там
                  Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                  Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                  Коментар


                  • До: Клубни лепенки, емблема на клуба, дизайн ?

                    Кажете от каде да си взема лепенки.

                    Коментар


                    • До: Клубни лепенки, емблема на клуба, дизайн ?

                      Обърнете внимание на линка един пост по-горе!

                      Коментар


                      • До: Клубни лепенки, емблема на клуба, дизайн ?

                        Знам че е прекалено късно но все пак ако се хваните да мислите нещо по така и аз разработих 1 картинка дано да съм бил полезен CYA

                        Коментар


                        • До: Клубни лепенки, емблема на клуба, дизайн ?

                          Има ли лепенки в редакцията? И дали ще ми продадат като младши .
                          JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

                          Манол Денев

                          Коментар


                          • До: Клубни лепенки, емблема на клуба, дизайн ?

                            Никой ли не иска да каже. Искам да знам дали да се разкарвам до "Галичица"
                            JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

                            Манол Денев

                            Коментар


                            • До: Клубни лепенки, емблема на клуба, дизайн ?

                              Първоначално публикуван от Александър Белов Преглед на мнение
                              Има ли лепенки в редакцията? И дали ще ми продадат като младши .
                              Първоначално публикуван от Александър Белов Преглед на мнение
                              Никой ли не иска да каже. Искам да знам дали да се разкарвам до "Галичица"
                              Колега, за получаване на лепенки е без значение статута на участниците във Форума.
                              Лепенки може да си поръчаш по начина, посочен тук: Поръчки на лепенки OFFRoad-Bulgaria.com.
                              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                              Коментар


                              • До: Клубни лепенки, емблема на клуба, дизайн ?

                                Мерси. Вече си поръчах с ник и от 2 дни сънувам как отивам към Гладстон . Като коледа ще е за мен. Тъпото е, че почвам даскало и ще се радвам по- малко на клаксоните от безбройните братя
                                JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

                                Манол Денев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X