Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клубни лепенки, емблема на клуба, дизайн ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    Не знам защо, последния път бяха отпечатани червена и зелена (имам и двете залепени на Уазката)

    Ако решим, може и само червена - дори в два размера - 20x20 и 7x7.

    Аз мога да поръчам и оставя някъде в София известно количество, за да си купи кой колкото иска.....

    Предложете къде!

    Освен това на прозрачен или на бял фон?
    Show must go on!
    LZ1VES

    Коментар


    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      Ако са 2 вида, по-добре е единия вариант да за стъкло и да се лепи отвътре, така тези с червените автомобили ще имат алтернатива и няма да се сливат цветовете.

      на прозрачен фон май по-добре ще седи
      LZ1PER

      Коментар


      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
        Ако са 2 вида, по-добре е единия вариант да за стъкло и да се лепи отвътре, така тези с червените автомобили ще имат алтернатива и няма да се сливат цветовете.

        на прозрачен фон май по-добре ще седи
        Ами да иначе Димата никой няма да го забележи. Това на майтап.
        Тка или иначе май се отива на нов вариант за дизайн. Не че тези не ми харесват, или нещо разбирам от дизайн.
        О899 2б2 1З2

        Коментар


        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
          ПЛ- и рекламна лепенка са различни неща.

          Все пак трябва и да популяризираме форума и обществото си!

          ОК, ще помоля Кольо да предложи цени и за прозрачния вариант.
          Може би от по-малките прозрачни за залепяне отвътре, а от по-големите пак прозрачни за отвън.
          Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

          Коментар


          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
            Тези лепенки са си малко циганийка. Никой ли не иска да се заеме с пластмасовите лентички?
            Ако се заемеш с изработката, нямам против

            Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
            Ами да иначе Димата никой няма да го забележи. Това на майтап.
            Тка или иначе май се отива на нов вариант за дизайн. Не че тези не ми харесват, или нещо разбирам от дизайн.
            Ми айде бе хора, на който не му харесва да направи и пусне за одобрение, нямам против, обаче да се заема с дизайна.
            LZ1PER

            Коментар


            • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
              Ми айде бе хора, на който не му харесва да направи и пусне за одобрение, нямам против, обаче да се заема с дизайна.
              Дима уж има една идея..... Ако се одобри ще лепна и неговите...
              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

              Коментар


              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                Колеги, засега има САМО ЕДИН утвърден дизайн за лепенка на форума. Който бе публикуван преди малко.

                Ако някой го харесва - ОК, може да го ползва или поръча. Ако не - трябва първо да се утвърди проект по съотвения начин.
                Show must go on!
                LZ1VES

                Коментар


                • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
                  Ако не - трябва първо да се утвърди проект по съотвения начин.
                  Какъв е "съответния начин"?
                  Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                  Коментар


                  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    Във форума има две водещи страни - собствениците и общото мнение на участващите.
                    Значи и двете страни трябва да намерят консенсус.

                    А конкретен дизайн може да се избере чрез гласуване на проекти например от всички с право на легитимация - който получи повече гласове печели!

                    Аз не знам, администраторите може да кажат как да стане

                    Венци може да обяви конкурс за дизайн! Нека има повече идеи, за лепенки, лентички и др.
                    Show must go on!
                    LZ1VES

                    Коментар


                    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Аз мисля да си направя и в последствие да залепя стикер като този на снимката-понеже харесвам по изчистения стил и според мен надпис е напълно достатъчен ,реших да сложа и нещо мое и се получи това.Смятам че и за доста никове е приложимо.Е в общи линии схванахте идеята ,иначе вариации много.
                      Прикачени файлове
                      много преди старта...

                      Коментар


                      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Първоначално публикуван от RW* Преглед на мнение
                        реших да сложа и нещо мое и се получи това.Смятам че и за доста никове е приложимо.Е в общи линии схванахте идеята ,иначе вариации много.
                        Сакън, само да не го пуснеш така както е - домейна offroad-bulgara.com не е регистриран

                        Коментар


                        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          Първоначално публикуван от Tougi Преглед на мнение
                          Сакън, само да не го пуснеш така както е - домейна offroad-bulgara.com не е регистриран
                          тука се изложих много... след малко корекции ще поправя изпуснатата буква


                          поправих грешката =]
                          Прикачени файлове
                          Последно редактирано от RW*; 06-11-07, 18:37.
                          много преди старта...

                          Коментар


                          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?



                            Това ми харесва. Само при колегата "Трипер" ще звучи някак...ъъ... несериозно.
                            Уморените коне не ги убиват , нали ??

                            Коментар


                            • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                              Първоначално публикуван от Макавеев (mac) Преглед на мнение


                              Това ми харесва. Само при колегата "Трипер" ще звучи някак...ъъ... несериозно.
                              ...ми аз тука изпуснах една буква-на по долното ми мнение е вече правилно написано
                              много преди старта...

                              Коментар


                              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                [
                                Трябва да се рамкира. Освен, ако не е за стъкло.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X