Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клубни лепенки, емблема на клуба, дизайн ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ако още е валидна темата ето ви една идея който иска да я разработи

    Коментар


    • Шарката не се "чете" ясно, пък и може да е от шосейна гума, разбираемо е само за разбирачи.
      Трябва всеки който я види да се светне за какво иде реч, въпреки че до сега може да не е чувал за офроъд.
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • Вземете сега на Бузлуджа-Емине (кръга от БЕШ) като се стигне до Емине да се иде на плажа и по плажа да се направи една снимка със следи от мотор и джип и като се направи .... да я дадете да я пообработя малко и може да се получи нещо
        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
        [/FONT]________________________________________
        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
        [/CENTER]
        [/CENTER]

        Коментар


        • Според мен няма как да се угоди на всички. Затова предлагам лепенките да са два вида. Едните за ендуристи със стилизиран силует на мотор върху някакви препятствия, другите лепенки подобни но с джип. Фона е трикульор или картата на България.
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • Намесвам се с едно мнение и аз, като човек, който се занимава с такива неща от 15 години.

            1. Сегашния знак, който е така да се каже "забранителен" показва ясно, че всъщност за нас е забранено карането по асфалтов път. Нещо лошо ли има в това?

            2. Ако се сменя - добре, но имайте предвид, че знака е знак, а не снимка или колаж. Трябва да бъде много семпъл, изчистен, запомнящ се и в никакъв случай многоцветен. Това изключва възможността да се ползват снимки на мотор/джип. Това изключва и ползването на знаме. Като сложим един цветен джип на фона на българското знаме и ще стане един кич... да ти се вземе акъла чак!

            Имаше до момента свежи идеи, но със сигурност ще трябват доста повече, за да се избере качествено лого.

            На мен лично ми допадат 2-3 предложения от В. Петров и от фюрера. Мисля, че са доста различни варианти, но това е една от добрите страни на предложенията.
            ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
            СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

            Коментар


            • Хорица защо държите да е толкова шарено и задължително да има картинка?
              Аз лично мисля че един готин изчистен надпис ще свърши същата работа като една картинка!Не сме тръгнали на изложба.Всеки знае че една картина по храсти,дървете и какви ли не други препятствия ще я дерат и нищо няма да стане с нея.Преди много време се мотаеха едни бленди с името на форума.За мен те бяха супер.Нищо повече не ти трябва.Лепваш някаде и това е.Просто един семпъл надпис и стига толкова.Вземете пример от другите Бг клубове!
              https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

              Коментар


              • А според мен трябва да има от всичко, който иска лента, който иска емблема... Само да ми остане повече време да седна на домашния комп и ще си поиграя.
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • Абе куадра говориш глупости.......... който иска това който иска - на му друго........


                  все едно ако не ми харесва герба на НРБ да има .....един вариант спец за мене........ или за някойдруг, щото това не му харесва а иска да е еди какси......

                  лентите за предните жамове са едно
                  логото съвсем руго

                  Коментар


                  • Е що да са глупости бре, няма да има 100 различни варианта - лента с надпис, емблема за ендуристите и емблема за джипърите
                    С общ детайл който да ги обединява стилово. Това са като вензелите за различен род войска, не може всички да са пехота или ВВС, има и други...
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • Аз днес поръчах десет пробни.
                      Ще обработят знака векторно и ще го кача на сайта. Които иска да си прави.

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от kinex
                        Аз днес поръчах десет пробни.
                        Ще обработят знака векторно и ще го кача на сайта. Които иска да си прави.
                        Ти имаш ли го логото отделно? Да не е в комплект със снимката.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • Защо все ми се струва, че сайта не е държавен, а частен и си има собственици. Все пак е редно те да изберат най-вече кое им допада!

                          А за герба на България - той поне е за всички и пак не го избираме ние.
                          ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                          СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                          Коментар



                          • Това е знака на сайта(само кръгчето).
                            Като измислите нов ще си го сменя.

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от quadra
                              .....С общ детайл който да ги обединява стилово.....
                              Там е работата, че не се знае кой е този "обединяващ" знак...
                              Ако имате някакви идеи за тоя знак казвайте ! Аз лично мога да поработя над идеите, само да има такива !
                              Ето какво направих за нас си:
                              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                              [/FONT]________________________________________
                              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                              [/CENTER]
                              [/CENTER]

                              Коментар



                              • А тук е векторния фаил.
                                https://htftp.offroad-bulgaria.com/k...garia_logo.eps

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X