Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клубни лепенки, емблема на клуба, дизайн ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • защо да не направим нещо подобнои отдолу да пише www.offroad-bulgaria.com

    Коментар


    • Не виждам връзка с офроуд-а !
      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
      [/FONT]________________________________________
      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
      [/CENTER]
      [/CENTER]

      Коментар


      • ми някой излетял от някоя неравност и се кефи.поне аз така мисля.все пак е джип

        Коментар


        • Ето едно скромно предложение и от мен.http://www.offroad-bulgaria.com/albu...hp?pic_id=1917
          4x4=16

          Коментар


          • готино е

            Коментар


            • Радвам се че мислиш така .
              4x4=16

              Коментар


              • Ето какво са направили Руснаците:
                Не че е нещо особенно, но е просто и лаконично.
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • аз имам известни идейки, но първо искам да ги направя прилични.......

                  иначе за лепенки........няма да имаме трудности с изработката им
                  мисля, че знам подходящият човек



                  колеги трябва ми........ГУМА.......са логото.....но не мога да намеря подходяща
                  ако някой може да помогне пуснете ми на пощата

                  didkata_s@abv.bg

                  благодаря предварително

                  Коментар


                  • темата гледам много замряла, та ето едно мое скромно предложение

                    ето нещото

                    на мен така ми дойде в главата. естествено подлежи на промени за в бъдеще

                    Коментар


                    • didkata_s е поне една джипче сложи

                      Коментар


                      • добре изглежда! А неразбрах какво ти е трябвало гума за лего или аз неразбрах?
                        4ао
                        Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от quadra
                          Ето какво са направили Руснаците:
                          Не че е нещо особенно, но е просто и лаконично.
                          Аз също смятам, че максимално опростените неща са най-интересни. Това е логото на един от най-известните Land Rover форуми в UK.


                          Първоначално публикуван от didkata_s
                          ...иначе за лепенки...няма да имаме трудности с изработката им, мисля, че знам подходящият човек...
                          Аз от самото начало съм на мнението, че просто една лента (за предното стъкло, при джиповете) с ефектен (но и читаем) шрифт ще е най-доброто нещо. Този човек може да изработи такава лента?

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от DINI
                            А неразбрах какво ти е трябвало гума за лего или аз неразбрах?
                            4ао
                            трябваше ми и все още ми трябва гума, но да не е снимана под никакъм ъгъл.

                            понеже не мога да го омясня по друг начин - представете си легнала на земята гума, която се гледа от горе - е такава снимка нагума ми трябва

                            а за лепенките - човекът не го познавам лично, но с това се занимава и би направил само да му дадем задачата.

                            за лого имам още идеи,но не съм на ТИ с програмите (което си личи от пресишното предложено от мен лого)

                            Коментар










                            • може да се направят ето такива стикери да си лепкаме по каски,мотори,джипове...абе навсякаде! даже и на тениски ще изглежда много добре!
                              "Опознай Родината за да я обикнеш"

                              Коментар


                              • за стикери и аз мисля, че идеалният вариант е само с www.OFFROAD-BULGARIA.com, но www и com да са с малки букви.
                                шрифта е лесен за решение.
                                идеята ми за стикерите е - фона да е....прозрачен а буквите бели (незнам "моят" човек дали може да ги направи да са светлоотразителни)

                                логото е по-трубдо, защото идеи многи, и всяка такава може да има сума ти промени.

                                какво ще кажете първо да измислим визията на стикерите - а оттам и фланелките
                                в един пост на първата страница Тедо /LJ73/ написа, че може да помогне с тях
                                аз също съм правила не веднъж поръчка на щамповали фланелки - ще съгласуваме нещата и ще изберем по-добрият вариант.

                                и така......
                                какво ще кажете - кое да майсторим първо?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X