Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клубни лепенки, емблема на клуба, дизайн ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения


  • Ето и трето предложение

    А, ето и Бета версията му
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

    Коментар


    • Няма лошо, Different_Soul.

      Само че аз схванах идеята така:
      1. Най-важно ,че е OFF-ROAD клуб.
      2. От БЪЛГАРИЯ.
      3. Това е интернет адрес и лого.
      .
      .
      .
      .
      N. Герба на България е с три Лъва и на лентата пише ,,Съединението прави силата".

      Наблегни на OFF-ROAD-a.

      Поемам пълна отговорност за горе написаното ( то изцяло моя идея)

      Коментар


      • Даниеле, според мен "Алфа" прилича на лого на хакерска асоциация! "Бета" е по-удачния вариант от двете, но мисля че е доста кичозно! Нека се замислим над символите, които представят ендурото!

        Коментар


        • Първоначално публикуван от stingray
          Може да се подложи на всякакви доработки !
          Може да е взаимствано но мен най-ми харесва това?

          Г-н Петров ако не вземете нещата в свой ръце мисля че всеки ще си накичи каквото лого си иска и ще станеме като от различни клубове
          Нямате ли някаква концепция по въпроса, за изработката на лого и лепенки за да си окичим жипките
          no signature no problems

          Коментар


          • Извинявам се, наистина малко изоставих темата. Пък и ми се искаше да видя какво мислят другите. Ще създам организация за систематизиране на предложенията и определям срок до две седмици да има окончателен знак добър или лош. Чудя се и как да привлечем Obersturmbahnfuehrer-a за делото но ще помисля
            VPetrov.photography

            Коментар


            • Как да ме привлечеш ли? Като ръчно ми оправяш бъга да не ми разпознава линковете към картинките... Поне докато смените версията ;-)

              Да видя какво става с другата задача и започвам да мисля.

              Коментар


              • Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
                Как да ме привлечеш ли? Като ръчно ми оправяш бъга да не ми разпознава линковете към картинките... Поне докато смените версията ;-)

                Да видя какво става с другата задача и започвам да мисля.
                какъв ти е бъга ???
                кажи ако можем да помогнем ?
                LZ1RED

                Коментар


                • още няколко предложения от мен


                  "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                  Коментар


                  • Айде, и аз спретнах нещо набързо по принципа, че логото е готово, когато си махнал всичко излишно:

                    Коментар


                    • Браво бе Обер !
                      Ще стане графичен дизайнер от теб. Който си го има, си го има!
                      Мен ми харесва много.
                      Смо сложи фаровете и лебедката малко по-хоризонтално като група
                      Нали така стои джипа с хубаво окачване?!
                      Ендурото и сексът не са шега работа !
                      -------------
                      Животът се измерва с броят на издишванията !

                      http://sixdayscrazyjob.com
                      http://crazy-job.com

                      Коментар


                      • Жоре, най-долното, на коео не се вижда задният мост се предполага, че е в крен и затова каросерията му е наклонена. Горното е най-правилно откъм поведение на машината, обаче на мен повече ми харесва когато цялата композиция е успоредна. Някакво междинно изкривяване дразни, затова трябва да е успоредна или на предния, или на задния мост.

                        Коментар


                        • На мен също ми харесва. Но пък много ми се искаше да няма нито автомобил нито нещо, което непременно да ограничава "офроуд кръга". Единствения проблем на този знак е, че няма да е припознат като "свой' от ендурото, пешите туристи, космонавтите, лодкарите и т.н. Дайте да помислим върху нещо, което генерално да изразява духа на офроуда и да не е свързано с техническите средства за осъществяването му.

                          Нека да припомня какво до момента имаме най-близко като визия. И много ми се иска да помислим върху неговото усъвършенстване или просто да използваме подобна абстрактност:


                          Проблема на този знак е неговата забранителност! Моля нека първо да помислим върху подобна идея-знак и ако не успеем ще продължаваме по отъпкани пътища.
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • Да бе, шегувам се.
                            Аз не бях видял всички варианти, но най-изчистиният е най-добре
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • Като се говори за изчистено, мисля, че нещо от този тип:

                              http://www.offroad-bulgaria.com/albu...hp?pic_id=1865

                              е доста изчистено и би стояло добре в горния край на задно или предно стъкло, при това с добра четимост от разстояние.
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • Значи нещо не съм разбрал условието на задачата и затова наблегнах на тесния смисъл на off-road.

                                Щом търсим нещо общочовешко, което да покрива широк фронт, ми дойде следната идея за отпечатъка на присъствието ни по четирите посоки на света:

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X