Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся транспорт за бюро от Русе до Плевен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся транспорт за бюро от Русе до Плевен

    Както е видно от заглавието, търся някой, който пътува по маршрута от Русе до Плевен с по-голям автомобил и няма да го затрудни превоз на едно бюро, за което имам принципна договорка с продавач от дунавския град. Размерите са 110/76/60 см.
    Доколкото продавачът спомена, възможно е, плотът да е свален и да е на няколко части, за да заема по-малко място.
    Моля, пишете ми тук или на ЛС (или се обадете на телефона, който доста от вас имат), а пък услугата няма да остане невъзнаградена.

    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

  • #2
    Тая седмица няма да е, но другата, евентуално, може би ще мина по този път. С бус или баничарка, и на двете места влиза цяло. Телефон твой нямам, ще пиша когато ми се изясни. Или ако решиш - прати ми го на лични.

    Коментар


    • nickbochev
      nickbochev коментира
      Редактиране на коментар
      Благодаря за бързото отзоваване. Пращам телефон, пък когато има възможност да се случи, все ще е от полза. Ще се свържа с продавача, да го запази, за да може да се организираме, когато му дойде времето.

  • #3
    Специални благодарности за Стоян, който пое ангажимента, получи бюрото и ми го докара до Плевен, даже ме изчака да успея да изляза за малко от работа, за да го получа.
    Бюрото вече зае мястото си у дома, а аз кавам на Стоян едно "Наздраве", с уговорката, че е винаги добре дошъл в нашия град когато има път насам.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:312969947_514970750641472_3022530589188509775_n1.jpg
Прегледи:82
Размер:46.7 КБ
ID:6898104
    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

    Коментар


    • KingofROAD
      KingofROAD коментира
      Редактиране на коментар
      Бюрото е екстра, но както винаги има едно но
      Разклонителя на пода, не може ли да му се намери друго място?-някъде отстрани по плотовете вертикално, или хоризонтално
      и кабелите някак да се поприхванат на снопове? да е по прибранко, и по прегледно

    • ssaattyyrr
      ssaattyyrr коментира
      Редактиране на коментар
      И зарядните на телефоните да не стоят в контакта ако не се ползват . Сори не се сдържах

    • nickbochev
      nickbochev коментира
      Редактиране на коментар
      За разклонителя няма никакво място отстрани, бюрото е пъхнато плътно между скрин и шкаф с мазикална система, както и е долепено до стената зад него, за да не заема място.
      Така може да изглежда разхвърляно, но изобщо не пречи на функционалността. Кабелен мениджмънт принципно правя само в компютърната кутия, останалите кабели оставям на гравитацията.
      Все пак, това си е стандартно канцеларско, а не компютърно бюро. Главното в избора беше съчетанието на цветовете оранжево/ венге, каквито са и останалите мебели.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X